6 najlepszych programów do projektowania logo dla komputerów z systemem Windows 10

Jedną z pierwszych i najbardziej zauważalnych rzeczy w każdej wielkiej firmie lub marce jest jej logo. Facebook ma minimalistyczną literę „F”, Apple ma eleganckie jabłko na wpół zjedzone, Nike ma znak podziałki, a Windows ma kafelki okienne.

Aby marka się wyróżniała, niezbędne jest świetne logo.

Jednym błędem wielu firm, które rozpoczynają działalność, jest nie przywiązywanie zbyt dużej wagi do ich nazwy i logo. W rzeczywistości mogą to okazać się dwie najważniejsze rzeczy decydujące o sukcesie firmy.

Nazwa to kombinacja znaków lub słów, które możesz burzy mózgów i wymyślić. To stosunkowo prosta rzecz. Trudne może być wymyślenie wspaniałego logo, a następnie jego stworzenie.

Twoje logo musi być profesjonalne i czyste. Duże firmy uciekają się do zatrudniania profesjonalistów, którzy wykonają za nich tę część pracy. Na szczęście, jeśli przekracza to Twój budżet, istnieje mnóstwo oprogramowania, które może to zrobić za ułamek ceny.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do tworzenia logo dla systemu Windows 10?

Sothink Logo Maker (zalecane)

Interfejs do tworzenia logo sothink

Sothink Logo Maker to oprogramowanie stworzone dla początkujących w dziedzinie tworzenia logo. Jeśli chcesz od razu nauczyć się podstaw rysowania — jest to najlepsze oprogramowanie, które nauczy Cię wszystkich aspektów tworzenia obrazu.

Za pomocą tego oprogramowania możesz tworzyć logo wymagające efektów wielowarstwowych z różnymi opcjami wektoryzacji.

Sprawdź najlepsze narzędzia do grafiki wektorowej, aby tworzyć piękne projekty w tym artykule.

Co więcej, możesz stworzyć profesjonalnie zaprojektowane logo, nie płacąc więcej niż 35 $. Korzystając z tego programu, możesz konkurować ze specjalistami od oprogramowania do projektowania Adobe.

Sothink Logo Maker pozwala korzystać z wielu zasobów do projektowania logo, różnych dostosowanych kolorów, efektów tekstowych i graficznych za jednym kliknięciem, podglądu wszystkich twoich działań i wielu formatów wyjściowych (JPE, BMP, PNG, TIFF, SVG).

Zainstaluj go na swoim komputerze, spróbuj i zostaw swoje wrażenia w sekcji komentarzy.

  • Pobierz teraz Sothink Logo Maker darmowa wersja
  • Kup teraz Sothink Logo Maker pełna wersja

Summitsoft Logo Design Studio Pro (sugerowane)

Najlepsze oprogramowanie do projektowania logo

Logo Design Studio Pro firmy Summitsoft zawiera zadziwiająco 1500 wstępnie zaprojektowanych szablonów, obejmujących niemal każdą branżę, od żywności i finansów po sprzątanie i budowę.

Oprócz tej ogromnej kolekcji szablonów istnieje ponad 5000 obiektów z logo, które możesz dodać do swoich projektów. Dodaj do tego możliwość dostosowywania kolorów, czcionek i kształtów, a efektem końcowym jest praktycznie każdy projekt, jaki możesz sobie wyobrazić.

Możesz także zaimportować własną grafikę lub użyć wbudowanych narzędzi do rysowania własnych kształtów / projektu.

Połącz swoje oprogramowanie do projektowania logo z najlepszymi narzędziami do edycji obrazów dla systemu Windows 10. Znajdź je w tym artykule.

Interfejs Logo Design Studio przypomina interfejs Microsoft Office, co czyni go tym lepszym, ponieważ łatwiej jest się przyzwyczaić do znanych interfejsów. Kolejną nieuniknioną funkcją jest generator sloganów / tagów, który może wymyślić wspaniałe hasła.

Oprogramowanie zapewnia pełną własność twoich projektów, co oznacza, że ​​możesz je sprzedawać innym. Godną uwagi cechą jest to, że zapewnia podstawowe wprowadzenie do procesu znaku towarowego, dzięki czemu można zabezpieczyć tożsamość marki.

Oprogramowanie kosztuje 39,99 USD, chociaż dostępna jest również bezpłatna wersja próbna.

  • Pobierz teraz Logo Design Studio Pro z oficjalnej strony internetowej

Laughingbird Logo Creator

Najlepsze oprogramowanie do projektowania logo

Zaletą twórcy logo Laughingbird jest to, że nie musisz niczego rysować.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jeden z szablonów spośród ponad 200 dostępnych opcji i wybrać inne elementy graficzne, które można bezpośrednio upuścić na płótno.

Możesz także przesłać własną grafikę, a nawet przesłać z Internetu.

Ponadto istnieje wiele efektów specjalnych i opcji tekstowych, które możesz dodać do swojego projektu. Wszystkie są dostępne za pośrednictwem intuicyjnych menu. Możesz eksportować swoje projekty w jednym z następujących formatów: jpg, gif, bmp, tiff lub transparent png.

Oprogramowanie zapewnia pełną własność swojego projektu, co oznacza, że ​​możesz go sprzedać, jeśli chcesz.

Laughingbird’s Logo Creator twierdzi, że jest oprogramowaniem typu „wszystko w jednym”, które może pomóc Ci stworzyć wszystko, od logo, grafiki blogu lub okładki osi czasu Facebooka po baner YouTube lub wizytówkę.

Ten produkt sprzedaje za 37 USD, co jest naprawdę okazją, biorąc pod uwagę jego moc. Możesz pobrać wersję próbną za darmo.

Logo Studio

Najlepsze oprogramowanie do projektowania logo

Logo Studio to kolejne świetne oprogramowanie do projektowania logo z wbudowanymi szablonami i łatwym w użyciu narzędziem przeciągania upuść interfejs.

Programiści twierdzą, że użytkownicy nie wymagają wcześniejszej wiedzy technicznej i że mogą zaprojektować logo w zaledwie 60 sekund.

Logo Studio zawiera ponad 500 wbudowanych szablonów, z których wszystkie można łatwo edytować za pomocą wbudowanego edytora (pokazanego na powyższym obrazku), aby uzyskać idealne logo dla Twojej marki. Możesz również dodawać własne obrazy i grafikę do projektu.

Ten produkt sprzedaje za 67 USD. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z oprogramowania, możesz zwrócić je w ciągu 30 dni i odzyskać pieniądze, po prostu mówiąc programistom, co ci się nie podobało.

Adobe Illustrator

Najlepsze oprogramowanie do projektowania logo

Nie można skompilować listy najlepszych narzędzi do projektowania logo bez uwzględnienia na liście programu Adobe Illustrator. Program Illustrator, będący częścią pakietu Adobe Creative Suite, jest narzędziem wybieranym przez większość profesjonalnych projektantów logo.

Interfejs może być nieco zniechęcający dla początkującego, ale można stwierdzić, że to oprogramowanie ma więcej funkcji niż jakikolwiek inny wpis na tej liście.

Ponieważ jest to ogólne oprogramowanie do projektowania, jego interfejs / proces może wydawać się mylący dla kogoś, kto chce zaprojektować logo.

Zapewniamy jednak, że dzięki wielu funkcjom, takim jak siatka pikseli, precyzyjne narzędzia i pędzle do budowania kształtów, gradienty, siatki perspektywiczne, bogata typografia i efekty wizualne, jest to niezwykle potężne oprogramowanie.

Jeśli chcesz z łatwością usunąć logo z obrazu, sprawdź tę listę z najlepszym narzędziem do tego.

Jeśli chcesz poświęcić czas i wysiłek, możesz stworzyć najdokładniejsze odwzorowanie swojej wizji swojego logo na Adobe Illustartor.

Adobe Illustrator to obecnie najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania grafiki wektorowej. Jak wspomniano powyżej, nie nadaje się dla początkujących. Ale jeśli chcesz spróbować, jest on dostępny w ramach Adobe Creative Cloud za 19,99 USD miesięcznie.

Logo Tak

najlepsze oprogramowanie do projektowania logo

Logo Tak jest odświeżającym dodatkiem do tej listy, w tym sensie, że jest aplikacją internetową. Możesz go używać za pomocą dowolnej nowoczesnej przeglądarki. Jest zgodny z interesującym modelem biznesowym.

Korzystasz z kreatora online, aby utworzyć logo swojego projektu, a jeśli podoba ci się to, co zaprojektowałeś, kupujesz go. Cena nie jest jednak tak wysoka, jak można by się spodziewać.

Za skromne 99 centów możesz pobrać swój projekt i wszystkie inne odpowiednie pliki (w tym wersje projektu w wysokiej rozdzielczości)

Kreator online, w którym projektujesz swoje logo, jest bardzo prosty. Zaczynasz od wybrania branży, a następnie odpowiedniej grafiki szablonowej dla Twojej marki.

Sprawdź te niesamowite generatory nazw, aby stworzyć oryginalną nazwę dla swojej firmy.

Następnie wykonujesz drobne poprawki (obracanie, zmiana rozmiaru itp.) W projekcie za pomocą przeciągania i upuszczania. Tutaj również dodajesz tekst do swojego logo.

Jesteś jednak ograniczony do używania jednego obrazu na logo i nie są dostępne żadne efekty specjalne. Jeśli na koniec nie podoba ci się to, co stworzyłeś, zawsze możesz zacząć od nowa, dopóki nie znajdziesz idealnego logo.

Aplikacja jest doskonałym wyborem, jeśli szukasz prostego i czystego logo.

Pobierz Logo Tak.

Sothink Logo Maker Pro

najlepsze oprogramowanie do projektowania logo

Sothink’s Logo Maker Pro to kolejne świetne narzędzie do tworzenia profesjonalnie wyglądającego logo dla Twojej firmy lub marki.

Jego interfejs, podobnie jak Summitsoft Logo Design Studio Pro, przypomina interfejs Microsoft Office, co czyni go tym lepszym, ponieważ łatwiej jest się przyzwyczaić do znanych interfejsów.

Jeśli chodzi o tworzenie rzeczywistego logo, użytkownik ma trzy opcje: zacznij od zera, zacznij od darmowego szablonu lub edytuj istniejące logo.

Istnieje wiele funkcji, które pomagają wyróżnić to oprogramowanie.

Wyposażony jest w siedem różnych narzędzi do rysowania wektorowego, ponad 25 efektów specjalnych oraz inteligentne narzędzia do kolorowania (które automatycznie zalecają palety odpowiadające dominującemu odcieniowi wybieranemu przez użytkownika), które można nakładać na poszczególne litery tekstu.

Sothink Logo Maker Pro umożliwia również importowanie treści, zarówno Flash, jak i grafiki statycznej. Png, jpg, bmp, tiff i svg należą do obsługiwanego formatu eksportu.

Wersję próbną Logo Maker Pro można pobrać za darmo i wypróbować przez 30 dni.

To prowadzi nas do końca naszej listy. Pobierz oprogramowanie do tworzenia logo, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji