6 najlepszych aplikacji Kalkulator do pobrania na Windows 10

Jeśli szukasz aplikacji Kalkulator, która pomoże Ci w codziennej pracy, w tym artykule znajdziesz 6 najlepszych z Microsoft Store do użycia w systemie Windows 10.

Wraz z aktualizacjami systemu Windows 10 firma Microsoft dodała nowe wersje swoich aplikacji i usług. Jedną z bardzo pożądanych aktualizacji była aplikacja Kalkulator.

Użytkownicy systemu Windows musieli polegać na źle opracowanych aplikacjach z brzydkimi interfejsami, które były pełne reklam. Oczywiście Microsoft przenosi reklamy do Global Search.

Teraz istnieją znacznie lepsze alternatywy, a także dedykowana aplikacja Kalkulator, która wygląda dobrze. Ale dla tych, którzy nadal chcą wypróbować niektóre aplikacje innych firm, aby wykonać swoje obliczenia w systemie Windows 10, oto kilka aplikacji kalkulatorów, które mogą chcieć wypróbować.

Wszystkim spodobał się stary kalkulator stacjonarny, który posiadały wszystkie poprzednie wersje systemu Windows, a ponieważ nigdy się nie wraca, musimy zwrócić się do aplikacji, które pomogą nam w obliczeniach, które musimy wykonać.

Oczywiście są to proste kalkulatory, w przeciwieństwie do innych typów, które można znaleźć w Sklepie, które pozwalają użytkownikom drukować wykresy i mieć inne specjalistyczne funkcje.

Najlepsze darmowe aplikacje kalkulatora na Windows 10

1

Domyślny kalkulator systemu Windows 10

default-windows-8.1-kalkulator-aplikacja

Domyślna aplikacja Kalkulator dostępna w systemie Windows 10 jest jedną z najlepszych, jakich możesz sobie życzyć. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty i dobrze wygląda.

Przełączanie między trzema obsługiwanymi funkcjami (standardowa, naukowa i konwerter) odbywa się z tego samego okna, a dla większości użytkowników ta aplikacja zapewnia wszelkie potrzebne wsparcie.

Czy teraz kalkulator systemu Windows ma funkcje wykresów? Dowiedz się więcej w tym artykule.

Przyciski są dość duże, łatwe do kliknięcia lub dotknięcia, a jako dodatkowa funkcja dla użytkowników komputerów mogą używać klawiszy numerycznych do wpisywania liczb.

2)

Calc Pro HD

najlepsze aplikacje kalkulatora Windows 10

Calc Pro HD to jedna z najlepszych alternatyw dla domyślnego kalkulatora Windows, który można znaleźć w sklepie. W rzeczywistości ma nawet więcej funkcji i funkcji.

Dostępna jest wersja bezpłatna i płatna, która kosztuje 7,99 USD, a także Standardowy kalkulator i Kalkulator finansowy, każdy z 10 arkuszami kalkulacyjnymi.

Przede wszystkim Calc Pro HD ma pełną integrację z Cortaną. Co oznacza, że ​​możesz dyktować obliczenia swojemu wirtualnemu asystentowi, a otrzymasz wynik od razu.

Oprócz wszystkich podstawowych funkcji matematycznych, Calc Pro HD oferuje również niektóre zaawansowane funkcje, więc jest to dobry wybór dla uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie wykształcenia.

  • Pobierz Calc Pro HD ze sklepu Microsoft Store

3)

Kalkulator X8

kalkulator-8x-free-windows-8-windows-8.1-kalkulator-aplikacja

Wcześniej sprawdziliśmy Kalkulator X8 i stwierdziliśmy, że jest to świetna aplikacja do zainstalowania na komputerze z systemem Windows 10.

Chociaż nie oferuje użytkownikom żadnych innych funkcji niż prosty kalkulator naukowy z najczęściej używanymi funkcjami, ma świetnie wyglądający, minimalistyczny interfejs użytkownika.

Dla tych, którzy od czasu do czasu używają kalkulatora Windows 10 i do prostych obliczeń, ta aplikacja jest idealna.

Interfejs użytkownika jest idealny dla urządzeń z ekranem dotykowym, ponieważ przyciski są dość duże, co praktycznie uniemożliwia wpisanie czegokolwiek.

  • Pobierz kalkulator X8 ze sklepu Microsoft Store

4

Super kalkulator

super-kalkulator-windows-8-windows-8.1-najlepszy-kalkulator-aplikacje

Jedną inną aplikacją kalkulatora Windows 10, która zapewnia użytkownikom możliwość rozwiązania długich i żmudnych obliczeń naukowych, jest Super Kalkulator.

Chociaż to narzędzie ma tylko kalkulator naukowy, jest bardzo dobrze zaprojektowane, a użytkownicy mogą szybko uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji.

Sparuj aplikację kalkulatora z wirtualną klawiaturą. Znajdź nasze najlepsze typy w tym artykule.

Jego wyświetlacz jest prawie taki sam, jak w prawdziwym kalkulatorze naukowym, w którym użytkownicy mogą dodawać ułamki i inne funkcje do jednego długiego równania.

W związku z tym przyda się studentom inżynierii i innym specjalistom, którzy muszą zapisać długie i złożone równania.

  • Uzyskaj Super Kalkulator ze sklepu Microsoft Store

5

Kalkulator²

kalkulator-2-dla-windows-8-windows-8.1 - darmowa aplikacja

Ta aplikacja jest jedną z najbardziej złożonych aplikacji kalkulatora Windows 10, z których możesz korzystać.

Pozwala użytkownikom wprowadzać wartości z klawiatury, a w aplikacji mogą znaleźć stałe matematyczne i fizyczne, ponad 50 funkcji naukowych, prawie wszystkie typy jednostek do konwersji i wiele więcej.

Calculator² zapewnia swoim użytkownikom podstawowy kalkulator, naukowy, programista, przelicznik walut i jednostek, zapewniając, że dzięki tej aplikacji można wykonać wszystkie możliwe obliczenia, które może wykonać każdy użytkownik.

  • Pobierz kalkulator² ze sklepu Microsoft Store

Najlepsze aplikacje kalkulatora dla systemu Windows 10 (wersja płatna)

A teraz zobaczmy, jakie są najlepsze na rynku płatne aplikacje kalkulatorowe.

Narzędzia te zapewniają dodatkowe funkcje i opcje w porównaniu do bezpłatnego oprogramowania wymienionego powyżej.

6

HP Prime Pro

kalkulator hp prime pro sklep Microsoft StoreHP Prime Pro to złożony kalkulator z funkcjami graficznymi, który najlepiej nadaje się dla studentów i innych osób korzystających z zaawansowanych funkcji.

Chociaż jest to bardzo złożona aplikacja z wieloma możliwościami i opcjami dostosowywania, HP Prime Pro nie jest tani w cenie 19,99 USD, ale jeśli potrzebujesz zaawansowanego kalkulatora, jest on wart każdego grosza.

Zaprojektowany z tym samym układem i funkcjami co College Board, HP Prime Pro zapewnia elastyczną funkcjonalność wszędzie, ponieważ ma wersję mobilną.

Aplikacja zawiera zaawansowane funkcje wykresów, konwersje jednostek i baz, funkcje zbliżania i przybliżania oraz obsługę wielu przycisków, wykresy 3D. oraz w pełni funkcjonalny język programowania, w tym funkcje zdefiniowane przez użytkownika i klucze, które można ponownie przypisać.

Posiada również funkcję o nazwie HP Prime Explorer, która pozwala użytkownikowi odkryć kilka rodzin funkcji oraz System Algebry Komputerowej (CAS).

Aplikacja jest stale rozwijana i aktualizowana przez HP i można ją bardzo łatwo dostosować.

  • Pobierz HP Prime Pro ze sklepu Microsoft Store (wersja płatna)

Za pomocą tych aplikacji kalkulatora systemu Windows 10 z łatwością wykonasz dowolne obliczenia. Oferują wszystkie potrzebne narzędzia, wszystkie zamknięte w bardzo przyjemnym interfejsie użytkownika.

Jeśli interesuje Cię stary dobry kalkulator systemu Windows 7, oto jak wrócić do systemu Windows 10.

Aby uzyskać więcej pytań lub sugestii, nie wahaj się sięgnąć do sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji