5 wieloplatformowych aplikacji nawykowych do zmiany lub wzmocnienia nawyków

Chcesz zerwać ze złym nawykiem lub zdobyć nowe? Możesz skorzystać z usługi aplikacji nawykowych. W tym artykule opiszemy jedne z najlepszych aplikacji do nawiązywania kontaktów między platformami, dla systemów Windows, macOS, Linux i innych znaczących platform operacyjnych.

Aplikacje nawykowe to narzędzia specjalnego przeznaczenia, które pomagają monitorować nawyki, analizując wzorce zachowań i procedury. Narzędzia te są zasadniczo zaprojektowane, aby ułatwić nabycie nowych nawyków lub, co ważniejsze, pozbyć się istniejących.

Zasadniczo aplikacje nawykowe mają na celu zwiększenie produktywności w codziennych staraniach.

Podczas gdy śledzenie nawyków można przeprowadzić za pomocą papierowego pamiętnika, aplikacje przyzwyczajenia są znacznie lepsze, ponieważ cały proces śledzenia jest zautomatyzowany, pozbawiony uprzedzeń i ogólnie bardziej skuteczny.

Obecnie istnieje wiele rodzajów i rodzajów aplikacji nawykowych. Jednak wiele z tych aplikacji jest stosunkowo niskiej jakości, a większość z nich obsługuje pojedyncze wsparcie dla Androida lub iOS.

Niemniej jednak wciąż istnieje kilka przyzwyczajeń, które obsługują wieloplatformową obsługę wielu systemów operacyjnych.

W następnej sekcji przedstawimy pięć najlepszych aplikacji do nawiązywania kontaktów między platformami na rynku. Czytaj!

Najlepsze aplikacje nawykowe między platformami do szczegółowej introspekcji

1

codzienna kontrola

codziennie Sprawdzaj najlepsze aplikacje nawykowe dla wielu platformeverydayCheck to internetowa aplikacja nawykowa, która pozwala tworzyć nowe nawyki i / lub zerwać ze starymi. To narzędzie, jako platforma internetowa, obsługuje wieloplatformową obsługę wszystkich urządzeń z dostępem do Internetu, w tym komputerów z systemem Windows, Macbook, smartfonów z systemem Android i iOS (i tabletów). Istnieją również wyznaczone aplikacje mobilne na iOS i Androida.

Ta aplikacja do nawyków jest bardzo łatwa w użyciu, ponieważ zapewnia wizualny obraz twoich postępów, w twoich nawykach lub łamaniu nawyków.

Aplikacja pozwala wyznaczać cele i rozwijać nowe nawyki, które są niezbędne do realizacji tych celów.

Zasadniczo DailyCheck można uznać za narzędzie zwiększające produktywność, ponieważ ma na celu pomóc Ci przejąć kontrolę nad podstawowymi nawykami lub zadaniami.

Te narzędzia mapowania myśli pomogą lepiej uporządkować myśli i pomysły.

Najważniejsze funkcje DailyCheck to zgodność między platformami, wizualny pulpit nawigacyjny, przypomnienia, rozszerzenie przeglądarki, kalendarz, bezpłatny okres próbny i wiele innych.

everydayCheck jest dostępny w bezpłatnej wersji próbnej przez 30 dni, po czym zostaniesz objęty stawką subskrypcji w wysokości 12 USD rocznie.

Otrzymuj codziennie Sprawdź teraz

2)

Y-Productive

Y-Productive najlepsze aplikacje nawykowe dla wielu platformY-Productive nie jest konwencjonalną aplikacją do nawyków, ale raczej programem do monitorowania wydajności i poprawy. Obsługuje wieloplatformową obsługę komputerów z systemem Windows i Mac.

Narzędzie jest zaawansowanym narzędziem do śledzenia nawyków, które ma na celu pomóc Ci odeprzeć rozpraszające nawyki i skupić się na produktywnych zadaniach.

Y-Productive to wszechstronne narzędzie zwiększające produktywność osobistą, specjalnie zaprojektowane, aby pomóc ci kontrolować swoje nawyki, szczególnie w godzinach pracy.

Zwiększ wydajność swojego zespołu już dziś dzięki tym zautomatyzowanym narzędziom listy kontrolnej 

Zasadniczo narzędzie, blokując rozproszenie, śledzi także czas poświęcony na każdy projekt, produktywny lub inny. Zapewnia to otrzymywanie w czasie rzeczywistym informacji zwrotnych na temat twoich postępów.

Inne kluczowe funkcje Y-Productive to tryb fokusowy, blokowanie stron internetowych, kompleksowa analiza behawioralna, wykresy wydajności, kategoryzacja zadań, raporty wydajności, bezpłatna wersja próbna i wiele innych.

Zasadniczo Y-Productive, jako aplikacja nawykowa, umożliwia analizowanie wzorców behawioralnych (zwłaszcza związanych z pracą) w celu generowania dokładnych raportów o produktywnych i mniej produktywnych przedsięwzięciach.

Dzięki temu masz możliwość skorygowania swoich wad, aby rozwinąć bardziej produktywne nawyki.

Y-Productive jest dostępny z licencją 6 € miesięcznie. Możesz również dokonać bezpośredniego zakupu w cenie 59 € (dożywotnia licencja).

Kup teraz Y-Productive

3)

Kroki

Strides najlepsze aplikacje nawykowe między platformamiStrides to hostowana w chmurze platforma śledzenia celów i nawyków, zaprojektowana do działania na wszystkich urządzeniach obsługujących sieć. Jako taki, może być używany na urządzeniach Windows, macOS, Linux, Android i iOS (z wyznaczoną aplikacją).

Dzięki takiej elastyczności Strides wyróżnia się jako jedna z najlepszych aplikacji do nawyku na wiele platform.

Ta internetowa aplikacja nawykowa zapewnia elastyczność wyboru spośród czterech unikalnych opcji.

Te opcje obejmują:

  • Śledzenie celu; umożliwia wyznaczanie celów i pracę nad ich osiągnięciem.
  • Przeciętny tracker; pomaga określić średnią / średnią wartość / wartość.
  • Kamienie milowe; pomaga monitorować postęp i tempo przepływu pracy.
  • Narzędzie do śledzenia nawyków; pomaga kształtować i łamać nawyki.

Inne kluczowe funkcje aplikacji nawykowej Strides to konfiguracja tempa śledzenia, pasek postępu, wizualny pulpit nawigacyjny, szablon modułu śledzącego, wykresy liniowe, notatki dziennika, kalendarz, wskaźniki sukcesu, codzienne cele, serie, wsparcie online i wiele innych.

Strides jest oferowany za darmo, choć z ograniczonymi funkcjami. Pełna wersja — Strides Plus — jest oferowana z licencją 5 USD miesięcznie.

Zdobądź kroki teraz

4

42 cele

42goals najlepsze aplikacje nawykowe między platformami42goals to prosty, oparty na chmurze moduł do śledzenia nawyków, zaprojektowany, aby pomóc Ci dostosować nawyki do osiągnięcia Twoich celów. Jako narzędzie online 42goals może być używany na dowolnej platformie systemu operacyjnego, czy to na komputerze stacjonarnym / laptopie (Windows, Mac i Linux), czy na urządzeniach mobilnych (Android i iOS).

Dzięki 42goals możesz wyznaczać codzienne cele, śledzić postępy, wizualizować osiągnięcia i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną.

Zasadniczo program internetowy pomaga zerwać ze starymi nawykami i / lub zdobywać nowe. Ponadto 42goals regularnie informuje Cię o swoich postępach za pomocą wizualnego pulpitu nawigacyjnego.

Dzięki temu stale przypominasz sobie o tym, co chcesz osiągnąć i jak blisko jesteś tego celu.

Inne godne uwagi funkcje 42goals to gotowe szablony, intuicyjny interfejs użytkownika, wykresy, obsługa wielu platform, przewodnik techniczny (dla użytkownika), eksport danych CSV, cele grupowe, obsługa poczty e-mail i inne.

42goals jest dostępny w trzech wariantach cenowych: bezpłatny, premium (5 USD miesięcznie) Korporacyjny (cytat).

Zdobądź 42 cele

5

Lifetick

Lifetick najlepsze aplikacje nawykowe między platformamiLifetick jest popularnym narzędziem do śledzenia nawyków i zwiększania wydajności. Jest to program oparty na chmurze, z którego można korzystać na wszystkich urządzeniach z dostępem do Internetu, w tym między innymi na komputerach PC i Macbook z systemem Windows, a także na Androidzie i iOS.

Lifetick to wszechstronne narzędzie zwiększające wydajność, przeznaczone zarówno dla osób, jak i zespołów. Zazwyczaj narzędzie to może być wykorzystywane między innymi jako harmonogram badań, harmonogram szkoleń / fitness i menedżer finansowy.

Niektóre kluczowe funkcje Lifetick obejmują między innymi wykresy, widżety, czasopisma, metodologię S.M.A.R.T, osobisty dziennik, nieograniczone cele, kompleksowe raporty, listy kontrolne, przypomnienia e-mail, niestandardowe branding, eksport danych i konfigurowalną analizę danych.

Lifetick jest dostępny w trzech wersjach licencji. Obejmują one:

  • Indywidualna darmowa opcja: 0 USD
  • Indywidualnie wypłacane: 39 USD rocznie
  • Zespoły: 10 USD miesięcznie

Wszystkie płatne abonamenty podlegają wstępnemu 14-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu.

Uzyskaj Lifetick

Uwaga końcowa

Większość najpopularniejszych obecnie aplikacji na rynku jest specjalnie zaprojektowana na platformy mobilne. Jednak wśród tych ekskluzywnych programów na smartfony istnieje kilka uniwersalnych programów, które są obsługiwane na wielu platformach OS.

Te aplikacje tworzą naszą listę najlepszych aplikacji nawykowych na wiele platform.

Dlatego jeśli szukasz wszechstronnego narzędzia do śledzenia nawyków dla swojego komputera i smartfona / tabletu, wymienione powyżej narzędzia są dla Ciebie zalecane.

Link do głównej publikacji