5 szybkich emulatorów Androida na PC zapewniające wrażenia bez opóźnień

Android jest jednym z najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych na świecie i jest używany na wielu telefonach, tabletach itp. Jedną z najlepszych części systemu operacyjnego Android jest to, że można go łatwo emulować na komputerze z systemem Windows.

Dzięki najnowszym osiągnięciom w jakości i złożoności gier na Androida popularność emulatorów dla Androida również rośnie. Emulatorów można używać do grania w gry na Androida, uruchamiania aplikacji ze sklepu Google Play, a nawet deweloperów, którzy potrzebują sposobu na przetestowanie swoich aplikacji w środowisku piaskownicy.

Na rynku dostępna jest szeroka gama emulatorów Androida, a wybór najlepszego dla Ciebie może być trudną pracą. Może to być mylące podczas eksploracji możliwości wszystkich emulatorów.

Dlatego w tym artykule omówimy jedne z najlepszych emulatorów Androida na rynku, które pozwalają uruchamiać gry i aplikacje z niewielkim opóźnieniem.

Uwaga: Ilość opóźnień uzyskanych podczas korzystania z emulatorów Androida przedstawionych w tym artykule zależy w dużej mierze od tego, jak potężny jest twój system.

5 emulatorów Androida, które nie powodują opóźnień

1

NoxPlayer

najszybszy emulator systemu Android

NoxPlayer to niesamowicie potężny emulator Androida z przyjaznym i łatwym do zrozumienia interfejsem, który daje możliwość grania w ulubione gry na Androida na komputerze z większym ekranem i oferuje szeroki zakres opcji dostosowywania.

Możesz dostosować ustawienia NoxPlayer, w tym rozmiar ekranu (pełny ekran 720p i Full HD), funkcje DirectX i OpenGL, a także ustawić żądaną szybkość procesora i użycie pamięci RAM dla wirtualnego urządzenia z Androidem.

To oprogramowanie ma również świetny zestaw funkcji, które są zorganizowane w pasek narzędzi po prawej stronie ekranu. Możesz użyć opcji znajdujących się na tym pasku narzędzi, aby zmodyfikować orientację ekranu (od pionowej do poziomej), przenieść pliki między urządzeniem wirtualnym a dyskiem twardym komputera, robić zrzuty ekranu i wiele innych opcji.

emulator nox

NoxPlayer obsługuje 3 różne wersje Androida: Android 4.4.2, Android 5.1.1 i Android 7.1.2.

Bardzo przydatną listę informacji na temat korzystania z NoxPlayer znajdziesz na oficjalnej stronie FAQ.

 • Pobierz teraz NoxPlayer za darmo

— POWIĄZANE: Dlaczego mój komputer nie łączy się z hotspotem Android? [NAPRAWIĆ]

2)

MEMU Play

emulator pubg memu

MeMu Play to kolejny potężny emulator Androida na PC. Nawet jeśli nie jest tak dobrze znany jak NoxPlayer lub BlueStacks, zapewnia doskonałą emulację zarówno dla aplikacji, jak i gier. Został specjalnie zaprojektowany, aby mieć więcej opcji gier niż aplikacji. Ale ogólnie wydajność tego oprogramowania jest na równi z możliwościami Nox i BlueStacks.

To oprogramowanie oferuje szeroką gamę opcji, które pozwalają skonfigurować emulator zgodnie z własnymi potrzebami. Możesz użyć funkcji mapowania klawiatury, aby ustawić niestandardowe elementy sterujące, które pozwalają grać w gry wymagające ekranu dotykowego, używając klawiatury i myszy.

Inteligentne mapowanie klawiszy jest bardzo przydatną funkcją, szczególnie w przypadku gier MOBA i FSP. MeMu Play obsługuje tę funkcję i jesteśmy pewni, że przyda się ona szczególnie w przypadku PUBG Mobile, PUBG Mobile Lite, Brawl Stars, Mobile Legends itp. Klawisz pojawia się i znika w odpowiednim momencie i miejscu podczas gry.brawlstar memu emulator

Ustawienie niestandardowych elementów sterujących jest łatwe, wystarczy kliknąć obszar ekranu i wybrać klawisz czynności. Istnieją również gotowe i wbudowane opcje mapowania dla gier FPS i MOBA.

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji tego emulatora jest obsługa zarówno mikroukładów Intel, jak i AMD, dzięki czemu można go używać na prawie każdym komputerze. Można go uruchomić w systemach operacyjnych Windows 7, Windows 8, Windows 10, a nawet starszych wersjach.

Możesz także zainstalować pliki APK jednym kliknięciem, możesz robić zrzuty ekranu z gry, nagrania wideo itp. Posiada również funkcję Operational Record, która pozwala nagrywać makra i automatyzować powtarzalne zadania w razie potrzeby.

Podobnie jak w przypadku NoxPlayer i BlueStacks, MEMU Play jest również wstępnie zrootowany, a także możesz ustawić niestandardową rozdzielczość ekranu (do jakości 4K), rdzenie procesora, pamięć RAM itp.

Masz również dostęp do zaawansowanych opcji, które pozwalają zmienić model urządzenia wirtualnego, IMEI, kartę SIM, a nawet numer telefonu. Funkcje te są bardzo przydatne dla programistów, którzy muszą testować aplikacje.

MEMU obsługuje również Androida 4.4, 5.1 i 7.1.

Drugie miejsce
emulatory Androida Memul Zagraj w wolne PC
Memu Play

 • Łatwy interfejs użytkownika
 • Działa świetnie w systemie Windows 10
 • Mapowanie dla MOBA

Pobierz Memu za darmo

— POWIĄZANE: POPRAWKA: Emulator Androida nie łączy się z Internetem w systemie Windows 10

3)

BlueStacks

BlueStacks - emulator bez opóźnień

BlueStacks to kolejna niezwykle popularna opcja oprogramowania do emulacji, która umożliwia uruchamianie urządzenia wirtualnego z uruchomionym systemem operacyjnym Android, umożliwiając dostęp do wielu aplikacji i gier.

Z tego oprogramowania można korzystać do wielu różnych zadań, ale jak dotąd najbardziej popularnym jest granie w gry na Androida na większym ekranie. Możesz także zainstalować dowolną aplikację ze Sklepu Play lub Bluestacks Apps Store i używać ich w taki sam sposób, jak gdybyś miał fizyczne urządzenie w rękach.

Najnowsza wersja tego oprogramowania, BlueStacks 4, ma bardzo łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika, a także zawiera szereg ulepszeń wydajności i dodanych funkcji.

Właściciele tego oprogramowania twierdzą, że czwarta wersja tego oprogramowania jest jedną z najszybszych ze wszystkich wersji BlueStacks, jakie kiedykolwiek wydano, z szacowaną prędkością do 6 razy większą niż urządzenie mobilne Samsung Galaxy S9 +.

Możesz łatwo dostosować sterowanie grami, uruchamiać wiele instancji BlueStacks, a jeśli sprzęt Twojego komputera jest na równi, możesz nawet uruchamiać wiele gier jednocześnie.

 • Pobierz teraz Bluestacks za darmo z tego linku (+ darmowa gra)

— POWIĄZANE: Jak przyspieszyć BlueStacks, aby szybciej grać w Androida na PC

4

Ko Player

KoPlayer - emulatory bez opóźnień

Ko Player to kolejny świetny pretendent do najlepszej opcji oprogramowania, która pozwala emulować system operacyjny Android na komputerze z systemem Windows. Po emulacji możesz uzyskać dostęp do dowolnych aplikacji i gier na Androida oraz grać / używać ich na ekranie o większej rozdzielczości.

To oprogramowanie jest oparte na architekturze x86, obsługuje OpenGL i akcelerację sprzętową oraz oferuje doskonałą stabilność. Za pomocą tego oprogramowania można korzystać z wielu kont, ma możliwość nagrywania wideo, a także umożliwia korzystanie z gamepadów i klawiatury.

Ponieważ jest to lekka opcja oprogramowania i nie ma takiej samej liczby funkcji jak NoxPlayer lub BlueStacks, sprawia, że ​​Ko Player jest jednym z najszybszych programów emulacji na rynku.

Oto kilka bardziej znaczących funkcji:

 • Może zalogować się na wiele kont jednocześnie
 • Doskonała jakość obrazu dla większych ekranów komputerowych
 • Funkcje mapowania klawiatury — pozwala dostosować sposób sterowania urządzeniem wirtualnym
 • App Center — zawiera jeszcze więcej kompatybilnych aplikacji i gier
 • Mały rozmiar instalacji

Pobierz Ko Player

— POWIĄZANE: 5 najlepszych emulatorów dla PUBG Mobile na PC dla nowych wrażeń w grach

5

Droid4X

Droid4X - emulatory bez opóźnień

Droid4X to kolejny lekki i darmowy emulator Androida, który doskonale działa w systemach operacyjnych Windows. Możesz używać tego oprogramowania do łatwego grania w ulubione gry i aplikacje na większym ekranie.

Jedną z najciekawszych funkcji Droid4X jest ilość zasobów, które trzeba uruchomić. W porównaniu z NoxPlayer i BlueStacks, to oprogramowanie oferuje świetne możliwości emulacji nawet dla komputerów z niższej półki.

Możesz łatwo nagrywać ekran emulowanego urządzenia, a także konfigurować gamepad i klawiatury, aby idealnie odpowiadały Twoim potrzebom.

Kluczowe funkcje Droid4X obejmują:

 • Nieograniczona liczba aplikacji i gier
 • Idealnie kompatybilny z urządzeniami z ekranem dotykowym
 • Może pobierać aplikacje bezpośrednio
 • Utwórz niestandardowe formanty

Pobierz Droid4x

Wniosek

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych programów do emulacji Androida na rynku w 2019 roku. Jeśli masz potężny komputer z dużą ilością pamięci RAM i mocą obliczeniową, najlepszą opcją dla Ciebie byłby NoxPlayer.

Jeśli Twój komputer ma średnią wydajność, zalecamy wypróbowanie BlueStacks lub MeMu Play. Jeśli twój komputer nie jest bardzo wydajny, możesz wypróbować Ko Player lub Droid4X.

Funkcje przedstawione w powyższym oprogramowaniu z pewnością zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z graniem w gry lub uruchamianiem dowolnej aplikacji na Androida na emulowanym urządzeniu wirtualnym.

Chcielibyśmy wiedzieć, jakie jest Twoje zdanie na temat tego oprogramowania. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji