10 najlepszych programów wzmacniaczy gitarowych na komputery PC z systemem Windows, aby hałasować

Oprogramowanie wzmacniacza gitarowego w zasadzie daje dźwięk podobny do prawdziwego wzmacniacza. To oprogramowanie przeszło długą drogę do punktu, w którym ich jakość dźwięku i realizm są trudne do odróżnienia od rzeczywistych.

Niektóre z tych programów są lepsze od innych w niektórych gatunkach muzycznych, podczas gdy inne zapewniają świetne dźwięki w różnych gatunkach.

Popularność oprogramowania wzmacniaczy gitarowych jest bardzo popularna ze względu na pojawienie się cyfrowego przetwarzania sygnału, które sprawia, że ​​oprogramowanie to dopasowuje poziomy impedancji, etapy wzmocnienia i zachowania obwodów najbardziej kultowych wzmacniaczy gitarowych na świecie, przy jak najmniejszym opóźnieniu.

Najlepsze oprogramowanie wzmacniacza gitarowego dla komputerów z systemem Windows 10

1

OverloudTH3

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoOverloud TH3 to najlepsze oprogramowanie wzmacniacza gitarowego, które oferuje wiele funkcji, które sprawiają, że jest to niezbędne oprogramowanie.

To oprogramowanie jest wyposażone w uproszczony interfejs „przeciągnij i upuść”, interfejs z ponad 203 modelami z oficjalnymi modelami, takimi jak Randall, DVmark, Brunetti i modelowanie autoryzowane przez THD, zatwierdzone przez oryginalnych producentów.

Overloud TH3 zawiera również 69 wzmacniaczy gitarowych, 3 wzmacniacze basowe, 35 szafek gitarowych i 2 kolumny basowe.

Użytkownicy mają również dostęp do 75 efektów na pedały i stelaż z 18 modelami mikrofonów, z maksymalnie czterema mikrofonami w każdym modelu.

Overloud TH3 wykorzystuje zastrzeżony nieliniowy algorytm, który daje lepsze poczucie realizmu w porównaniu z poprzednimi wersjami.

Graficzny interfejs użytkownika został odnowiony z motywem czarno-pomarańczowym, dającym ładne wizualne informacje zwrotne, które symulują środowisko studyjne lub sceniczne.

Oprogramowanie wzmacniacza zawiera ponad 1000 ustawień wstępnych, które są odpowiednio ułożone w dobrze oznakowane foldery, z których każdy zawiera 128 miejsc.

Oprogramowanie wyróżnia się pod względem zapewniania oficjalnie zatwierdzonych modeli i przede wszystkim daje użytkownikom możliwość przełączania między wzmacniaczami mocy 35 W, 16 W i 4 W. Pobierz tutaj

Plusy:

 • Prosty interfejs
 • Doskonałe nowe modele

To dobre oprogramowanie dla początkujących, ale dla większej funkcjonalności i funkcji możesz sprawdzić Ik Multimedia Amplitude 4.

Pobierz tutaj

Uzyskaj odpowiedni dźwięk dzięki najlepszemu oprogramowaniu do strojenia gitary!

2)

Ik Multimedia Amplitube 4

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoTen wzmacniacz gitarowy jest jednym z najpopularniejszych i najstarszych symulatorów gitarowych.

Jest to zasadniczo studio gitarowe i basowe dla systemu Windows PC, które według producentów odtwarza cały łańcuch sygnałowy gitara / bas od instrumentu do urządzenia nagrywającego i robi to w bardzo realistyczny i intuicyjny sposób.

Ik Multimedia Amplitube 4 oferuje wiele funkcji, takich jak wymiana głośników, ulepszone kierowanie sygnału, mnóstwo nowych wzmacniaczy i pedał symulacji akustycznej.

Oprogramowanie przenosi realizm wzmacniacza gitarowego na wyższy poziom dzięki nowej funkcji sali kablowej, która zapewnia wyjątkowe poczucie dostosowania i elastyczności.

Kolejnym ważnym dodatkiem do Amplitube 4 jest klasyczna „brytyjska kolekcja”, która daje 5 starych wzmacniaczy, a mianowicie (Brit 8000, Brit 9000, Red Pig, Brit Silver i Brit Valve-Pre).

Amplitube 4 umożliwia również użytkownikom wybór spośród 6 pokoi studia nagrań, a mianowicie Big Live Room, Booth, Garage, Studio A, miejsca i studia B.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Doskonały dźwięk i elastyczność
 • Ogromne opcje szafek i pokojów
 • Doskonałe kolekcje modeli

Cons:

 • Wiele dodatkowych kosztów dla modeli
 • Interfejs nie jest łatwy dla początkujących

IK Multimedia Amplitube 4 ma nieograniczoną liczbę niestandardowych urządzeń, które można kupić w celu uzyskania bardziej pożądanych funkcji.

Jest zdecydowanie warte swojej ceny jako jedno z najlepszych programów wzmacniaczy gitarowych.

Szukasz najlepszych narzędzi do redukcji hałasu w tle? Oto nasze najlepsze typy.

3)

Fale GTR3

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoWaves GTR3 jest jedną z pionierskich firm programistycznych, która produkuje oprogramowanie do modelowania wzmacniaczy i efektów dla gitarzystów i kontynuuje produkcję oprogramowania wzmacniaczy za pomocą unikalnego narzędzia Guitar Rack.

Oprogramowanie posiadało również unikalną skrzynkę DI, która została zaprojektowana we współpracy z legendarnym Paulem Reedem Smithem, aby zapewnić wysokiej jakości sygnał gitary elektrycznej DI.

Waves GTR3 ma ponad 30 wzmacniaczy, 30 kabin i 25 stompboksów i obsługuje modele dla Fender, Vox, Mesa, Marshall i innych.

Stojak na narzędzia Guitar jest również wyposażony w pełną wtyczkę, która zawiera efekty „stomp” i dwa modele wzmacniaczy / kabin, z dedykowaną stroną tunera.

Kontroler naziemny jest całkiem dobry, ponieważ dobrze integruje się z oprogramowaniem tunera, ale ma pewne wady, ponieważ oferuje niewiele kontroli poza podstawami, co jest dość rozczarowujące.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Doskonałe dźwięki
 • Wystarczające opcje wzmacniaczy

Cons:

 • Słaba integracja kontrolera naziemnego

Waves GTR3 to dobre oprogramowanie z dobrymi funkcjami, co czyni go doskonałym dla gitarzystów. Ale zapewnia słabą integrację z kontrolerami naziemnymi.

Popraw swoje brzmienie dzięki najlepszemu oprogramowaniu do produkcji muzyki dla użytkowników komputerów PC!

4

Pozytywna siatka BIAS

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoOprogramowanie wzmacniacza Positive Grid Bias jest wyjątkowe wśród programów wzmacniaczy, ponieważ początkowo było to oprogramowanie do gitar, zanim zostało przeniesione do komputera z systemem Windows z silną konkurencją na rynku komputerów z takimi jak Wave GTR3 i AmpliTube firmy IK Multimedia.

To oprogramowanie wprowadza inne wrażenia do wzmacniacza gitarowego dzięki unikalnej funkcji projektowania wzmacniacza, która pozwala użytkownikom konfigurować wirtualny wzmacniacz mocy bez problemów związanych z fizycznym wzmacniaczem mocy.

Ponadto Positive Grid Bias ma takie funkcje, jak konstrukcja wzmacniacza i modelowanie wzmacniacza.

Wersja profesjonalna Bias zawiera dedykowaną technologię dopasowania, która pozwala użytkownikom próbkować zarówno rzeczywisty dźwięk wytwarzany z docelowym dźwiękiem, jaki ma zostać utworzony. Następnie stosuje unikalny algorytm do przetwarzania dźwięku początkowego w celu uzyskania dźwięku docelowego.

Interfejs użytkownika dodatniego odchylenia siatki jest dość dobry, w którym można uzyskać dostęp do elementów z głównego okna wtyczki, które jest podzielone na cztery poziome obszary.

Niestandardowy pozwala na konfigurację wirtualnych pokręteł w celu nadania pożądanego tonu, tak jak przy użyciu prawdziwych wzmacniaczy.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Bardzo dobry interfejs użytkownika
 • Dobra technologia dopasowania wzmacniacza
 • Daje wysokiej jakości dźwięki

Cons:

 • Modele ograniczone
 • Brak efektów w szafie
 • Bez stomp boxa

To dobre oprogramowanie dla gitarzystów, którzy szczególnie polubią technologię dopasowania wzmacniacza.

5

Guitar Rig Native Instruments 5

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoTo oprogramowanie wzmacniacza gitarowego działa już od dłuższego czasu i jest jednym z najlepszych programów wzmacniaczy gitarowych. Jest lubiany przez użytkowników ze względu na prostotę użytkowania przy zachowaniu szczegółowych funkcji.

Zestaw gitarowy 5 zawiera 15 amperów, zachowując popularne modele, takie jak Satriani, Van Halen, Rammstein, ZZ Top, Hendrix i wiele innych.

Zestaw gitarowy 5 ma pokój kontrolny, w którym można zrównoważyć 8 dźwięków, aby uzyskać pożądane wyniki. Nowy efekt Stereo Tune rozszerza obraz stereo gitary mono na doskonały efekt, zapewniając znacznie szerszy obraz stereo.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Dość elastyczny i wszechstronny
 • Doskonała sterownia
 • Wzmacniacze jakości

Cons:

 • Musi być bardziej realistyczny
 • Pokój kontrolny może być obciążony procesorem

Guitar rig 5 oferuje użytkownikom nowe wzmacniacze, efekty i Control Room Pro, który jest idealny dla gitarzystów wszystkich gatunków.

Będziesz gwiazdą rocka dzięki tym wspaniałym ulepszeniom dźwięku dla systemu Windows 10!

6

Amplion Pro

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoAmpLion Pro to samodzielna aplikacja dla gitarzystów. Można go używać z hostem ADAW, dzięki czemu można otworzyć AmpLion Pro jako wtyczkę mono na ścieżce mono lub jako wtyczkę stereo na ścieżce stereo, w zależności od preferencji użytkownika.

AmpLion ma między innymi 9 przedwzmacniaczy gitarowych, 7 wzmacniaczy mocy, 12 głośników, 8 mikrofonów i 30 efektów, aby zapewnić szeroką gamę unikalnych brzmień gitarowych.

Składa się również z modelu 9-amperowego, który zawiera emulacje błotników Super Clean, Deluxe Clean, Bass Crunch, Super Reverb, Deluxe Reverb i ’59 Bassman, aby zapewnić szeroką gamę czystych dźwięków.

AmpLion Pro oferuje użytkownikom elastyczność w zmienianiu pozycji mikrofonu. Użytkownicy mogą zmieniać dźwięk, przesuwając mikrofon. Mikrofon może przesuwać się z boku na bok na stożku głośnika, dodatkowo można regulować kąt mikrofonu.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Dobre dźwięki z modeli
 • Mikrofony można regulować w różnych kierunkach

Cons:

 • Za mało klasycznych modeli wzmacniaczy
 • Samodzielne nagrywanie jest złożone

Oferuje rozsądny stosunek jakości do ceny, ale gitarzyści szukający dodatkowych funkcji mogą sprawdzić amplitudę 4 lub Wave GTR3, ale jest przydatny ze względu na kontrolę pozycji mikrofonu.

7

Softtube Vintage Amp Room

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoTo oprogramowanie jest jednym z najprostszych dostępnych programów. Różni się od innych pakietów modelujących, które oferują dziesiątki wzmacniaczy, wymiennych głośników, efektów i pedałów; Vintage Amp Room oferuje tylko trzy klasyczne wzmacniacze.

Użytkownicy mogą regulować elementy sterujące, klikając i przeciągając, aby przechodzić z jednego wzmacniacza do drugiego, a myszy można także używać do przesuwania wirtualnego mikrofonu przed szafką.

Wzmacniacze naprawdę dobrze brzmią, ponieważ użytkownicy muszą pracować nad elementami sterującymi i pozycją mikrofonu, aby uzyskać z nich najlepszy dźwięk.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Prosty i łatwy w użyciu
 • Dobra jakość dźwięku

Cons:

 • Nie świetny stosunek jakości do ceny

Oprogramowanie koncentruje się na kilku klasycznych modelach, co jest dobre, gdy użytkownicy uzyskują dobrą jakość dzięki prostemu interfejsowi.

Sprawdź naszą świeżą listę i skorzystaj z najlepszego oprogramowania, aby poprawić dźwięk gitary!

8

Pod Farma 2.5

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoPod Farm 2.5 to najlepsze oprogramowanie wzmacniacza, które oferuje gitarzystom modelowanie wzmacniaczy i efektów. Występuje w dwóch wersjach: zwykłej i platynowej. Wersja platynowa ma więcej modeli wzmacniaczy, kabin, efektów stomp-box i efektów studyjnych.

Pod Farm 2.5 posiada unikalny interfejs użytkownika, który wykorzystuje prostą przeglądarkę biegów w stylu karuzeli, z graficznym przedstawieniem kabin, efektów i wzmacniaczy.

Farma Pod jest łatwa w użyciu dzięki odpowiednio rozmieszczonym i nazwanym przyciskom, aby zapewnić użytkownikom szybki dostęp.

Jednak to oprogramowanie jest wyposażone w ogromną gamę wzmacniaczy, które zapewniają wysokiej jakości dźwięki, a użytkownicy mogą łatwo wybrać kilka dźwięków, które ich interesują.

Wersja platynowa daje użytkownikom dostęp do 78 wzmacniaczy, a także 24 szafek, 28 wzmacniaczy basowych, 22 kabin basowych, 97 efektów i sześciu przedwzmacniaczy mikrofonowych, które można dostosować, aby zapewnić użytkownikom optymalne opcje.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Wystarczająca kolekcja modeli wzmacniaczy
 • Dobre dźwięki
 • Łatwy interfejs użytkownika

Cons:

 • Dźwięki muszą być bardziej autentyczne

Pod Farm 2.5 to bardzo dobra alternatywa dla innych programów wzmacniaczy gitarowych z przyzwoitą kolekcją wzmacniaczy, dobrym interfejsem użytkownika i elastycznością.

9

Peavey ReValver 4

oprogramowanie wzmacniacza gitarowegoTo oprogramowanie jest jednym z najlepszych programów wzmacniaczy gitarowych. Można go pobrać za darmo, ale użytkownicy muszą kupić pakiet producenta, aby uzyskać dostęp do wielu funkcji.

Pozwala użytkownikom sprawdzić jego cechy sławy poprzez jego demo; użytkownicy mogą kupować i pobierać wzmacniacze i kabiny z wbudowanego sklepu z aplikacjami.

Peavey ReValver 4 zapewnia użytkownikom różnorodną gamę opcji tonalnych z ogromną liczbą ustawień wstępnych, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać wszechstronność zapewnianą przez to połączenie wirtualnego sprzętu oraz dla basu i gitary akustycznej.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Do ściągnięcia za darmo
 • Jakość dźwięku z dużą ilością tonalnych wyborów

Cons:

 • Profilowanie wzmacniacza musi zostać odnowione

PeavayReValver 4 zapewnia użytkownikom elastyczność i dobrą relację jakości do ceny, mimo że oprogramowanie może nie zapewniać tak wyjątkowych wrażeń użytkownikom jak inne konkurencyjne oprogramowanie.

Twórz muzykę jak profesjonalista dzięki tym narzędziom dla użytkowników komputerów z systemem Windows!

10

Studio Devil’s AmpModeller Pro

oprogramowanie wzmacniacza gitarowego

oprogramowanie wzmacniacza gitarowego

Studio diabeł posiada szereg funkcji. To oprogramowanie ma takie narzędzia, jak przedwzmacniacz zaworowy, modelowanie wzmacniacza mocy, podczas gdy może pochwalić się czterema efektami typu stompbox, emulowanymi obudowami opartymi na impulsach, 7-pasmowym korektorem graficznym, 1-pasmowym korektorem parametrycznym, kompresorem, bramką, echo i pogłosem.

Co więcej, użytkownicy mogą konfigurować wszystko do tego stopnia, że ​​podstawowe elementy sterowania przedwzmacniacza mają znaczący wpływ.

Pobierz tutaj

Plusy:

 • Uproszczony interfejs użytkownika
 • Dobra jakość dźwięku

Cons:

 • Dostępnych jest kilka wtyczek

To dobre oprogramowanie wzmacniacza, które zapewnia wszechstronne wrażenia. Jest łatwy w użyciu i zapewnia dźwięk wysokiej jakości.

Obecnie tego rodzaju oprogramowanie jest bardzo ważne dla każdego gitarzysty, ponieważ jakość dźwięku ma ogromne znaczenie dla tworzenia dobrej i niezapomnianej muzyki.

Podziel się z nami swoim doświadczeniem w korzystaniu ze wspomnianego powyżej oprogramowania wzmacniacza gitarowego. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji