5 sposobów Reimage Repair Tool może poprawić wydajność twojego komputera!

Narzędzie do naprawy ReimageNarzędzie do naprawy Reimage funkcje to kompletny zestaw łatwych w użyciu narzędzi do ustalania, czyszczenia i optymalizacji w celu zwiększenia prędkości i maksymalnej wydajności systemu Windows. Za pomocą tego narzędzia można łatwo naprawić błędy systemowe, usunąć złośliwe oprogramowanie, usunąć bałagan, optymalizować wydajność komputera, skrócić czas uruchamiania i wiele innych. Ma to na celu szybkie przywrócenie komputera do najwyższej wydajności.

Narzędzie do naprawy Reimage skanować system adresów i błędy rejestru, niepożądane procesy, aktywne złośliwe oprogramowanie, i Prywatność pliki z potencjalnie poufnymi informacjami, niepotrzebne pliki i bałagan. Jest to świetny sposób dla użytkowników komputerów o wszystkich poziomach umiejętności i doświadczenia, aby rozwiązać typowe problemy z komputerem bez konieczności zabrania komputera do sklepu lub wezwania drogiego technika do domu.

Narzędzie do naprawy Reimage oferuje kompleksowy zestaw narzędzi do automatycznej optymalizacji komputera, który stał się nieprzewidywalnie wolny i powolny w działaniu. Zapewnia gotową ochronę przed infekcją złośliwym oprogramowaniem i naprawia problemy z ActiveX, które są odpowiedzialne za irytujące wyskakujące komunikaty o błędach ActiveX.

5 sposobów naprawy Reimage może poprawić wydajność komputera:

Jest bardzo prosty w użyciu:

Po pobraniu kreator instalacji przeprowadzi Cię przez proces instalacji i uruchamiania Naprawa Reimage po raz pierwszy. Wyraźnie oznaczone zakładki ułatwiają nawigację między różnymi narzędziami optymalizacji komputera dostępnymi w oprogramowaniu.

Zasadniczo jest to proces składający się z trzech etapów — począwszy od bezpłatnego skanu, który analizuje rejestr systemu w celu wykrycia ukrytych problemów, które mogą powodować spowolnienie systemu. Po zakończeniu skanowania przedstawiane są szczegółowe raporty dotyczące wszystkich zidentyfikowanych problemów, które można przejrzeć.

Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku „napraw wszystko”, który pozwala Reimage Repair automatycznie naprawić wszystkie problemy, które zostały uznane za powodujące niestabilność systemu.

Przeczytaj także: Top 3 przetestowane metody naprawy błędu Windows 8 Explorer.exe

Konfigurowalne ustawienia skanowania:

Naprawa Reimage oferuje 5 rodzajów skanów. Domyślnie tych 5 typów jest uruchamianych za każdym razem, gdy wykonujesz skanowanie systemu z poziomu pulpitu nawigacyjnego. Jeśli biegniesz Naprawa Reimage po raz pierwszy sensownym jest zezwolenie domyślnym ustawieniom na uruchomienie wszystkich 5 typów skanowania, a później wykluczenie ze skanowania szwów, jeśli uznasz to za odpowiednie.

Skanowanie systemu— Ten typ skanowania wykrywa rejestr systemu Windows pod kątem nieprawidłowych wpisów w kluczowych obszarach, o których wiadomo, że powodują problemy z wydajnością. Obszary te obejmują sekcję wpisów deinstalacji, sekcję odniesienia do ścieżki pliku, sekcję uruchamiania i wiele innych, w tym sekcję ActiveX rejestru systemu Windows, w której nieprawidłowe wpisy obecności mogą prowadzić do problemów z uruchomieniem zainstalowanego identyfikowania awarii i awarii systemu.

Skanowanie złośliwego oprogramowania— Za pomocą tego narzędzia można również zidentyfikować procesy złośliwego oprogramowania uruchomione na komputerze i pozbyć się ich w celu poprawy ogólnej wydajności komputera. Procesy złośliwego oprogramowania, które potajemnie działają w tle, mogą mieć duży wpływ na użycie procesora, co prowadzi do zawieszania się i innych powiązanych problemów, które sprawiają, że korzystanie z komputera jest koszmarem.

Skanowanie wydajności systemu— To skanowanie wyszukuje i pozwala usunąć niepożądane procesy działające w tle, ale niekoniecznie złośliwe oprogramowanie. W tle działa wiele niepożądanych procesów, które mają negatywny wpływ na ogólną szybkość i wydajność.

Skanowanie ochrony prywatności— To celuje i znajduje prywatne i poufne pliki schowane na komputerze, co pozwala się ich pozbyć i zwolnić miejsce na dysku.

Skanowanie niepotrzebnych plików— Niepotrzebne pliki, jak sama nazwa wskazuje, gromadzą się z czasem i zajmują miejsce na dysku twardym premium, które można ponownie przydzielić w celu poprawy wydajności. To skanowanie lokalizuje, a także pozwala usunąć te pliki, aby zwolnić cenne miejsce na dysku.

Elastyczne planowanie automatycznego skanowania

Naprawa Reimage pozwala użytkownikowi zautomatyzować cały proces regularnej optymalizacji wydajności komputera za pomocą wbudowanego „zeskanuj i napraw wszystko» planista. To dołączone narzędzie pozwala określić daty i godziny, aby automatycznie zainicjować pełne skanowanie i naprawić wszystkie zidentyfikowane problemy z wydajnością. Możesz nawet ustawić to narzędzie tak, aby uruchamiało się przy starcie, co jest szczególnie przydatne, jeśli okresowo napotykasz problemy z uruchomieniem systemu.

Aktywna ochrona przed procesami złośliwego oprogramowania

Reimage Repair powiadamia za pomocą wyskakującego komunikatu z zasobnika systemowego, gdy wykryje dowolny proces złośliwego oprogramowania uruchomiony podczas uruchamiania lub po odświeżeniu listy procesów systemu. Pozwala uruchomić skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, aby zidentyfikować i usunąć złośliwe oprogramowanie.

Automatyczne aktualizacje oprogramowania

Regularnie wydawane aktualizacje są automatycznie pobierane i można je zastosować do oprogramowania, gdy są dostępne. Poza tym możesz także aktualizować narzędzia ręcznie, jak również z ikony paska zadań lub z poziomu pulpitu nawigacyjnego.

Wniosek

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany i chcesz, aby Twój komputer z systemem Windows był wolny od błędów, powinieneś raz zastosować to narzędzie i całkowicie przeskanować komputer. To narzędzie jest bardzo zaawansowane, ale bardzo proste w użyciu, można obsługiwać to narzędzie, aby skanować system bez potrzeby doświadczenia zawodowego.

Nie musisz dzwonić do żadnego specjalisty, aby Twój system był wolny od błędów i szybki, wystarczy pobrać, zainstalować i uruchomić naprawę systemu Reimage w systemie. Po przeskanowaniu systemu kliknij przycisk „Napraw wszystko» i twój system stanie się zdrowy, szybki bez błędów.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji