5 programów drabinki tenisowej, aby nadążyć za swoją pasją w 2019 roku

Dla tych, którzy żyją i oddychają w tenisa, a oprogramowanie drabiny tenisowej jest idealny, aby spełnić swoje marzenia. Organizowane są ligi tenisowe, w których gracze mogą poznać nowych graczy. Liga to system rankingowy dla grupy tenisistów, w której gracze ustawiają się w szeregu jak kroki w drabinie.

Zastanawiasz się, co robi oprogramowanie drabiny tenisowej? Najlepsze oprogramowanie drabinki tenisowej pozwala graczom poznać nowych graczy i zmierzyć się ze sobą. Gracze poruszają się po drabinie w górę lub w dół w zależności od tego, czy wygrają, czy przegrają. Zwycięzcą jest ten, który zdobędzie najwięcej punktów.

Chociaż obecnie dostępnych jest wiele programów drabinkowych, najlepsze oprogramowanie oferuje o wiele więcej funkcji. Od wielu systemów rankingowych po w pełni konfigurowalne kalendarze lub zarządzanie wydarzeniami — każde oprogramowanie do tenisa ma coś więcej do zaoferowania. Oto krótka lista najlepszych programów drabinkowych dla miłośników tenisa.

5 narzędzi drabiny tenisowej do zarządzania rankingami tenisa

1

TennisRungs

Program drabinki tenisowejSzczeble tenisowe to prosta aplikacja do gry w tenisa, w której możesz organizować i zarządzać swoimi rankingami tenisowymi. Jest to przyjazny dla użytkownika system drabin, który sprawia, że ​​gracze mogą bardzo łatwo oglądać drabiny.

Mogą następnie stawiać wyzwania, a także przeglądać swoje postępy za pomocą oprogramowania. Użytkownicy są informowani, gdy żaden gracz lub drużyna nie może zostać zakwestionowana.

Dodatkowo jest wyposażony w łatwy w obsłudze pulpit, na którym gracze mogą zobaczyć, jak rozwijają się ich wyzwania i ostatnia aktywność na drabinie.

Do jego innych istotnych cech należą:

 • Całkowicie konfigurowalne kalendarze
 • Zarządzanie zdarzeniami
 • Portal członków
 • Integracja z PayPal
 • Różne poziomy członkostwa
 • Śledzenie maszyny kulowej
 • Scalono na Twojej stronie
 • Całkowicie oparty na sieci
 • Aplikacja mobilna zostanie wkrótce uruchomiona…

Cena: dostępna 30-dniowa wersja próbna; aktualizacja zaczyna się od 10 $ / miesiąc.

 • 2)

  Drabina tenisowa

  Najlepsze oprogramowanie do gry w tenisa

  Możesz dołączyć do lokalnej drabiny tenisowej lub stworzyć własną za darmo, korzystając z Drabina tenisowa program. To oprogramowanie pomaga użytkownikom znaleźć graczy w ich okolicy i konkurować z nimi o najwyższe miejsce w rankingu.

  Najlepsze jest to, że pozwala użytkownikom grać jednocześnie na różnych drabinach. Mogą na przykład grać w gry pojedyncze lub podwójne lub na różnych poziomach umiejętności lub w różnych lokalizacjach.

  Gracze mogą również zdobywać comiesięczne pojedynki, rzucać wyzwanie innym graczom i odpowiednio zdobywać punkty za każdy rozegrany mecz i wygrać. Oprogramowanie obsługuje drabiny tenisowe w większości dużych miast w Stanach Zjednoczonych. Prowadzą turnieje również w innych krajach.

  To oprogramowanie pomaga poznać nowych partnerów w najbliższych lokalizacjach i dopasować ich poziom umiejętności.

  Oferuje około tygodnia na ukończenie każdej rundy turnieju. Pomaga to zaplanować czas i lokalizację, która będzie odpowiadać graczowi i jego konkurentowi. Mecze turniejowe są również zawarte w meczach rankingowych.

  Oferuje funkcję szybkiego wyzwania, która pomaga graczom łatwo znaleźć kolejną drabinę. Ponadto, korzystając z tej funkcji, wygodnie jest wysłać zaproszenie do przeciwnika.

  Cena: bezpłatnie.

  • 3)

   Globalna sieć tenisowa

   Najlepsze oprogramowanie do gry w tenisa

   Globalna sieć tenisowa oferuje społeczność ponad 79 000 graczy, w której ludzie mogą uczestniczyć i grać w tenisa. Od graczy po organizatorów, ta aplikacja do tenisa oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do wyszukiwania i organizowania meczu tenisa.

   Wykorzystuje historię graczy w turniejach tenisowych, ligach i meczach treningowych, aby oszacować poziomy pojedynków i podwojów za pomocą skomplikowanych algorytmów matematycznych.

   Program drabinki tenisowej pomaga graczom stworzyć społeczność tenisową online za pomocą sieci, a także samoobsługowych lig drabinkowych. Pomaga im również prowadzić zaplanowaną ligę drużyn tenisowych oraz organizować i prowadzić turnieje tenisowe. Co najlepsze, gracze mogą również znaleźć partnerów do tenisa na całym świecie, a także szukać kortów tenisowych w pobliżu.

   Cena: bezpłatnie przez pierwszy miesiąc; upgrade zaczyna się od 9,99 $ od 1 do 5 członków

   • 4

    iTennisLadder

    Najlepsze oprogramowanie do gry w tenisa

    iTennisLadder niemal natychmiast generuje rozkład zajęć dla sezonu lub grup podwójnych. Obsługuje nawet złożone podwójne okrągłe odmiany, takie jak zamiana lub mieszana wymiana.

    Co najważniejsze, użytkownicy mogą udostępniać harmonogramy rotacji za pomocą kilku kliknięć myszy. Podczas gdy użytkownicy mogą uruchamiać wiele rund jednocześnie, użytkownicy mogą również tworzyć pojedyncze i podwójne rotacje.

    Można uzyskać do niego dostęp online, jak również z urządzeń mobilnych. Ponadto oferuje również opcję dostosowywania okrągłych rudzików. Użytkownicy mogą również uzyskiwać dostęp do rankingów i dopasowywać wpisy z urządzeń mobilnych.

    Ponadto nie ma reklam, więc korzystanie z oprogramowania nie sprawia problemów. Od opcji łatwego zastępowania graczy, poprzez wykluczenie wakacji z harmonogramu lub dodawanie wyników meczów do systemu, istnieje wiele funkcji, na które należy zwrócić uwagę.

    Cena: zaczyna się od 49 USD rocznie.

    • 5

     Otwarty świat tenisa

     Najlepsze oprogramowanie do gry w tenisa

     Dla tych, którzy szukają darmowego oprogramowania do gry w tenisa, Otwarty świat tenisa może być świetną opcją. Pomaga nie tylko graczom założyć własną drabinę tenisową i zarządzać nią, ale także pomaga w wygodnym graniu w klubie tenisowym lub turniejach. Od utworzenia ligi round-robin lub turnieju play-off po drabinę wyzwań, pozwala użytkownikom tworzyć wszystko.

     Gracze są analizowani za pomocą tego samego systemu rankingowego, dzięki czemu każdy może zobaczyć swój poziom, w tym drabiny i kluby na całym świecie.

     Wśród jego istotnych cech są:

     • Możliwość konfiguracji drabin, klubów i turniejów oraz zarządzania nimi.
     • Użytkownicy mogą zapisywać wyniki meczów — rekord head-to-head.
     • Automatycznie ocenia poziom umiejętności i ranking gracza.
     • Zapewnia wsparcie dla filmów z meczu.
     • Szybkie i wygodne metody komunikacji między członkami.
     • Pozwala graczom obstawiać z przyjaciółmi i dobrze się bawić.

     Punkty są obliczane przy użyciu systemu rankingowego Elo i jest to najbardziej precyzyjny system oceniania umiejętności gracza.

     Cena: bezpłatnie.

     Drabina tenisowa to świetny system do gry w tenisa, gdy jest wielu graczy. Ale powinien mieć także silnego administratora, który pomoże w płynnym prowadzeniu meczów między graczami. Są to jedne z najlepszych programów drabinkowych do tenisa, w których gracze mogą rzucić wyzwanie przeciwnikom, zarządzać rankingami tenisa i nie tylko. Wybierz więc ten, który najbardziej Ci odpowiada i nadążaj za pasją do tenisa.

Link do głównej publikacji