5 oprogramowania do zaproszeń do tworzenia niestandardowych projektów kart, takich jak profesjonalista

Specjalna okazja gwarantuje wyjątkowych ludzi, waszych bliskich. A cóż może być lepszego niż samodzielnie zaproszona karta z zaproszeniem, która zaprasza znajomych i rodzinę do świętowania i sprawia, że ​​wydarzenie jest jeszcze bardziej wyjątkowe?

Niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować zaproszenie na ślub, czy wysłać zaproszenia na urodziny, aby utworzyć własne zaproszenie, potrzebujesz dwóch rzeczy: kreatywnego umysłu i oprogramowania do tworzenia zaproszeń.

Istnieje wiele dostępnych programów, które mogą pomóc w tworzeniu profesjonalnych i oszałamiających zaproszeń z osobistym akcentem. Jeśli nie chcesz pobierać żadnego oprogramowania, możesz skorzystać z internetowych zaproszeń, które są niezależne od platformy i mogą być również używane na tablecie.

Sprawdź nasze rekomendacje dotyczące najlepszego oprogramowania do zaproszeń do tworzenia zaproszeń ślubnych, rocznicowych i urodzinowych jak profesjonalista w mgnieniu oka.

Oprogramowanie do projektowania niestandardowych zaproszeń w 2019 roku

1

EDraw Max

zaproszenie na ślub edraw

  • Cena £ — Bezpłatna wersja próbna / 179 USD licencja dla jednego użytkownika

EDraw Max to wielofunkcyjne oprogramowanie do tworzenia diagramów, które można również wykorzystać do tworzenia projektów kart z zaproszeniami. EDraw Max nie jest tani, za 179 USD, jest bardziej odpowiedni dla profesjonalistów, którzy będą go używać częściej niż okazjonalni użytkownicy.

To powiedziawszy, same narzędzia są szwajcarskim nożem do projektowania oprogramowania. Oprócz karty Zaproszenie można jej również użyć do utworzenia schematu blokowego, schematu organizacyjnego, ilustracji naukowej, planów pięter, mapy myśli, schematu sieci, schematu elektrycznego i schematu projektu.

Jest to narzędzie do majsterkowania i pozwala stworzyć niestandardową kartę zaproszenia z wbudowanymi kształtami i spersonalizować ją zgodnie z wymaganiami.

Narzędzie zawiera ponad 10 000 wbudowanych kształtów i obiektów clipart, które można przeciągać i upuszczać na szablonach.

Możesz łatwo utworzyć niestandardową kartę zaproszenia za pomocą szablonu typu Wizytówka. Kliknij ikonę karty zaproszenia i rozpocznij przeciąganie i upuszczanie podstawowych kształtów rysunkowych z biblioteki. Możesz także dodać własne obrazy i wypełnić kształty kolorem przed zapisaniem i eksportowaniem pliku.

Edraw Max ma wiele próbek kart zaproszeń na swojej stronie internetowej, które można pobrać z inspiracji.

Edraw Max to potężne narzędzie. Jednak prosty interfejs użytkownika oznacza, że ​​nawet początkujący mogą zacząć z niego korzystać w mgnieniu oka.

  • Pobierz bezpłatną wersję EDraw Max tutaj
  • Kup teraz EDraw Max

— PODOBNE: Oprogramowanie do wizytówek: 15 najlepszych aplikacji do tworzenia wizytówek

2)

Kreator kart okolicznościowych

Kreator kart okolicznościowych

  • Cena £ — Bezpłatna wersja próbna / premium 29,99 USD

Greeting Card Builder to lekki program dostępny dla użytkowników systemów Windows i Mac, który można wykorzystać do tworzenia zaproszenia na ślub, karty Halloween, rocznicowych kart fotograficznych i kart na dzień matki itp.

Kreator kart okolicznościowych ma bardzo prosty interfejs użytkownika i wygląda jak aplikacja do malowania w systemie Windows. Aby rozpocząć, możesz użyć jednego z setek próbek i szablonów z oficjalnej strony internetowej lub w edytorze i dostosować go do swoich potrzeb. Ma również bogatą kolekcję ramek, masek, pozdrowienia i obiektów clipart.

Edytor WYSIWYG pozwala zobaczyć wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym. Podstawowe funkcje edycji obejmują możliwość wycinania, kopiowania, wklejania i usuwania wraz z wygodnymi kontrolkami do dalszej personalizacji.

Aby dostosować kartę zaproszenia, oferuje narzędzia do układania układu, zarządzania kolorem i światłem, stosowania filtrów, masek i efektów fotograficznych. Możesz także przycinać i zmieniać rozmiar zdjęć, aby dopasować je do standardowego rozmiaru.

Kartę z zaproszeniem można zapisać jako obraz lub wysłać pocztą e-mail do znajomego lub drukarni. Opcja drukowania umożliwia pobranie wydruku z drukarki podłączonej do komputera.

Kreator kart okolicznościowych jest łatwym w użyciu, bogatym w funkcje narzędziem, które pozwala z łatwością zaprojektować wysokiej jakości kartkę z życzeniami na wszelkiego rodzaju uroczystości.

  • Pobierz teraz Green Card Builder

— POWIĄZANE: 7 najlepszych witryn do tworzenia e-kartek online dla idealnej karty z zaproszeniem

3)

CardWorks — oprogramowanie NCH

Oprogramowanie CardWorks-NCH

  • Cena £ — Bezpłatna licencja niekomercyjna / 14,99 USD Tylko do użytku domowego / 16,97 USD Plus licencja komercyjna

Oprogramowanie NCH tworzy doskonałe aplikacje komputerowe i nie dziwi nas, że oprogramowanie NCH oferuje również oprogramowanie do tworzenia wizytówek.

CardWorks to lekkie narzędzie firmy, które pomaga właścicielom firm stworzyć unikalną wizytówkę wysokiej jakości. Jest to oprogramowanie klasy premium, ale można je pobrać za darmo do użytku niekomercyjnego. Jeśli jesteś grafikiem domowym, możesz kupić licencję za 14,99 USD, a licencję komercyjną za 16,97 USD.

CardWorks jest wyposażony w mnóstwo gotowych szablonów, które można edytować i dostosowywać do własnych potrzeb. Możesz także pobrać więcej z oficjalnej strony internetowej. Od prostej wizytówki po wizytówkę premium opartą na fakturze i broszurę promocyjną, CardWorks ma szablon na każdą okazję biznesową.

Gotowe szablony można dostosować za pomocą wbudowanego edytora obrazów, który pozwala dodawać tekst, zmieniać czcionki, dostosowywać ustawienia kolorów szablonów, a także obsługuje wszystkie standardowe rozmiary wizytówek i papieru.

Możesz także tworzyć jedno- lub dwustronne wizytówki. Możesz przeciągnąć na kartę obrazy, takie jak logo firmy. Funkcja krwawienia gwarantuje, że podczas przycinania kolor osiągnie wszystkie krawędzie karty.

Gdy karty zaproszeń będą gotowe, możesz je wyeksportować do pliku PDF w wysokiej rozdzielczości, a następnie zrobić wydruk lub przekazać drukarni.

CardWorks to tanie, bogate w funkcje oprogramowanie, z którego może korzystać każda firma i nie potrzebuje żadnej wcześniejszej wiedzy na temat projektowania kart.

  • Pobierz CardWorks z oficjalnej strony internetowej

— POWIĄZANE: 5 najlepszych programów do zarządzania zdarzeniami dla imprezy bez bólu głowy

4

CorelDRAW

CorelDRAW

  • Cena £ — Bezpłatna wersja próbna / 499 USD

Ilekroć mówimy o narzędziach do projektowania graficznego i wektorowego, CorelDRAW to jedno oprogramowanie, którego nie możemy przestać polecać. CorelDRAW, znany ze swoich możliwości tworzenia grafiki wektorowej, może być używany do wszystkiego, co wymaga projektowania, w tym do zaproszeń.

W przeciwieństwie do wcześniej wspomnianego narzędzia, CorelDRAW jest używany przez profesjonalistów w studiach i gdzie indziej. Jest to wysokiej jakości i drogie oprogramowanie, którego nie można kupić osobno, ale jako pakiet znany jako pakiet graficzny CorelDRAW. Pakiet graficzny składa się z 6 narzędzi, z których jednym jest CorelDRAW.

CorelDRAW otrzymał niedawno nową aktualizację. Najnowsza wersja pakietu graficznego oferuje kilka doskonałych funkcji. Najnowsza wersja zawiera nowy tryb symetrii, nowe efekty twórcze z narzędziem Block Shadow, nowe szybkie i bezpośrednie publikowanie w WordPress oraz optymalizację dla Windows 10.

CorelDRAW to idealne narzędzie do tworzenia zaproszeń dla profesjonalistów. Oferuje cenione w branży narzędzia do edycji grafiki, ilustracji, układu, śledzenia, edycji zdjęć i nie tylko.

Ma nowe narzędzie LiveSketch, jeśli chcesz utworzyć ilustrację na zaproszeniu, możliwość stosowania wypełnień i przezroczystości oraz zarządzania nimi, tworzenie złożonych układów i projektów, stosowanie niestandardowych wbudowanych harmonii kolorów, uzyskiwanie dostępu do kreatywnych narzędzi wektorowych wraz z ponad 10000 obiektów clipart oraz 2000 obrazów w wysokiej rozdzielczości i więcej.

CorelDRAW jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi do projektowania wektorowego. Jeśli szukasz solidnych narzędzi do projektowania graficznego, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, CorelDRAW to doskonały wybór — fakt, że kosztuje 499 USD podpowiedzi w momencie, gdy jest przeznaczony dla poważnych użytkowników.

  • Pobierz CorelDRAW

— POWIĄZANE: 11 najlepszych programów do drukowania etykiet do tworzenia i drukowania oszałamiających etykiet

5

Canva

Twórca karty zaproszenia Canva

  • Cena £ — Darmowe 30 dni / 12,95 $ miesięcznie

Jeśli nie podoba Ci się pomysł instalacji oprogramowania do tworzenia kart zaproszeń, zawsze możesz zdecydować się na narzędzia do projektowania online. Canva jest jednym z popularnych internetowych narzędzi do projektowania, które upraszczają proces projektowania.

Do stworzenia karty zaproszenia Canva ma mnóstwo gotowych szablonów, które możesz wybrać i dostosować zgodnie z własnymi preferencjami.

Canva oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do edycji dowolnego szablonu, w tym narzędzie do przycinania obrazów, możliwość dodawania kształtów, siatek do tworzenia kolażu, linii, ramek, wykresów i ikon itp.

Możesz także zmienić układ, dodać tekst, zmienić tło i przesłać własne obrazy. Każdy aspekt obrazu można dostosować, po prostu dwukrotnie stukając w element.

Narzędzie do przezroczystości pozwala uzyskać głębię projektu poprzez dostosowanie krycia i przezroczystości. Inne godne uwagi funkcje oferowane przez Canva to wzmacniacz zdjęć, rozmycie zdjęć, winieta i naklejka.

Canva to nie tylko narzędzie do projektowania kart z zaproszeniami, ale z łatwością można go wykorzystać do każdego lekkiego zadania edycji. Daj Canva szansę i przetestuj tę funkcję, aby sprawdzić, czy jest warta swoich pieniędzy.

Zdobądź Canva 

Nie zapomnij nas zaprosić!

Są to jedne z najlepszych programów do zaproszeń do tworzenia wszelkiego rodzaju zaproszeń na ślub, rocznicę, a także na publiczne spotkania i kolacje.

Z niektórych z tych narzędzi może korzystać nawet początkujący, który nawet nie zna D projektowania. Jednak niektóre narzędzia są odpowiednie dla profesjonalistów, ponieważ wymagają krzywej uczenia się i są drogie dla jednorazowych użytkowników.

Jeśli chcesz nauczyć się projektować zaproszenia, zacznij od bezpłatnych narzędzi, takich jak Canva, EDraw Max i inne, które są dostarczane z bezpłatną wersją próbną. Jedynym minusem wersji testowej dowolnego narzędzia jest to, że wyniki będą miały znak wodny. Ponieważ jednak używasz go tylko do celów edukacyjnych, znak wodny nie powinien ci przeszkadzać.

Daj nam znać swoje ulubione narzędzie do projektowania kart zaproszeń w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji