5 oprogramowania, aby uniknąć buforowania, dzięki czemu przesyłanie strumieniowe nigdy nie zostanie przerwane

Buforowanie jest prawdopodobnie najgorszym problemem technicznym dotyczącym filmów w Internecie. Oprogramowanie do unikania buforowania pozwala użytkownikom płynnie przesyłać filmy HD i znacznie skraca czas buforowania. Takie narzędzia zagwarantują, że będziesz mógł cieszyć się przyspieszonymi filmami bez żadnych zakłóceń.

Istnieje wiele programów, które pomagają uniknąć buforowania podczas przesyłania strumieniowego filmów, a my pokażemy Ci pięć najlepszych wraz z ich zestawami funkcji, które pomogą Ci podjąć decyzję znacznie wygodniej.

Najlepsze narzędzia do uniknięcia buforowania w 2018 roku

1

SPEEDbit Video Accelerator

SPEEDbit Video Accelerator eliminuje buforowanie w YouTube i pozwala oglądać płynne filmy online bez frustracji od 5 do 5 minut z powodu zakłóceń. Na oficjalnej stronie tego programu zobaczysz także wideo z udziałem eksperta wideo Dave’a Kamińskiego, który przetestował wideo HD w YouTube na połączeniu szybszym niż 20MG, i możesz zobaczyć, że utknął 25 razy, gdy użył SPEEDbit Video Accelerator, ten sam film odtwarzany bezbłędnie.

Sprawdź to wideo i zobacz więcej świetnych funkcji zawartych w tym programie poniżej:

 • SPEEDbit Video Accelerator pozwala szybko przesyłać strumieniowo filmy HD ze znacznie krótszym czasem buforowania.
 • Będziesz mógł szybciej pobierać ulubione treści z iTunes.
 • Korzystając z tego programu, będziesz mógł oglądać przyspieszone filmy z YouTube i 165 stron, takich jak AOL Video, Break, Facebook, Yahoo Video, CNN, MySpace, Dailymotion i wiele innych.
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie i cieszyć się nową jakością oglądania filmów online.
 • SPEEDbit Video Accelerator konfiguruje się automatycznie, aby móc zaoferować najlepszą dostępną jakość wideo.
 • Oprogramowanie współpracuje z przeglądarką internetową, umożliwiając strumieniowe przesyłanie wideo z różnych źródeł jednocześnie, i pozwala cieszyć się lepszą prędkością pobierania i odtwarzaniem wideo.

Możesz zdobyć SPEEDbit Video Accelerator i sprawdzić bardziej szczegółowe informacje na temat oprogramowania, przechodząc na oficjalną stronę internetową, na której możesz również obejrzeć test Dave’a Kamińskiego.

 • Przeczytaj także: Jak rozwiązać problemy z przesyłaniem strumieniowym wideo w systemie Windows 10

2)

Hola Video Accelerator

Chociaż nie jest to w pełni rozwinięte oprogramowanie anty buforujące, to małe rozszerzenie Chrome okaże się bardzo przydatne w zmniejszaniu buforowania, dlatego postanowiliśmy dodać je do naszych 5 najlepszych typów.

Hola Video Accelerator przyspiesza przeglądanie stron internetowych, jednocześnie zapisując dane, zmniejszając buforowanie i odblokowując cenzurowane witryny.

Spójrz na bardziej ekscytujące funkcje, z których będziesz mógł korzystać, jeśli zdecydujesz się zainstalować Hola Video Accelerator:

 • Będziesz mógł cieszyć się płynniejszymi filmami przy mniejszym buforowaniu i bez problemu oglądać HD.
 • To rozszerzenie pomoże również obniżyć koszty danych, oszczędzając zużycie danych o 20-30% w czasie.
 • Zapewnia szybszy Internet, szybsze surfowanie po sieci i pobieranie plików.
 • Korzystając z Hola Video Accelerator, możesz również cieszyć się nieocenzurowanym Internetem, ponieważ jest on wyposażony w usługę VPN Unblocker.

Możesz uzyskać rozszerzenie Hola Video Accelerator dla Chrome za darmo, nie martwiąc się, że zawiera wszelkiego rodzaju nieprzyjemne i irytujące reklamy. Wystarczy udać się na oficjalną stronę Chrome i uzyskać rozszerzenie, aby cieszyć się transmisją strumieniową online HD bez buforowania.

3)

Turbo Internet Accelerator

Turbo Internet Accelerator to kolejne oprogramowanie, które oferuje sposób na przyspieszenie strumieniowania wideo online. Będziesz mógł oglądać filmy z YouTube i innych stron internetowych bez problemów. Ten program pozwala w pełni wykorzystać połączenie internetowe.

Sprawdź więcej funkcji, o których warto wspomnieć o tym oprogramowaniu:

 • Oprogramowanie przyspiesza filmy online szybciej niż kiedykolwiek i działa ze wszystkimi stronami z filmami online.
 • Korzystając z tego programu, nigdy nie będziesz musiał się martwić o buforowanie podczas oglądania filmów online.
 • Turbo Internet Accelerator optymalizuje również twoje połączenie internetowe dla każdej strony internetowej.
 • Przyspiesza wszystkie operacje pobierania z Internetu.
 • Interfejs programu jest przyjazny dla użytkownika i łatwy do zrozumienia nawet dla początkujących.
 • Menedżer pobierania programu jest jednym z najszybszych i łatwiejszych menedżerów pobierania w historii.
 • Turbo Internet Accelerator jest w 100% kompatybilny ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami, w tym Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, iTunes i wiele innych.
 • Będziesz mógł pobierać wiele plików jednocześnie, wstrzymywać i wznawiać wideo.
 • Turbo Internet Accelerator posiada obsługę wielu języków.

Otrzymasz 14-dniową bezpłatną wersję próbną, a jeśli zdecydujesz, że podoba Ci się Turbo Internet Accelerator i chcesz uzyskać pełną wersję, będziesz również otrzymywać bezpłatne aktualizacje przez cały czas.

Wejdź na oficjalną stronę Turbo Internet Accelerator i pobierz w pełni funkcjonalną nieograniczoną 14-dniową bezpłatną wersję próbną oprogramowania i zacznij oglądać filmy HD w najwyższej jakości bez buforowania.

 • Przeczytaj także: Jak naprawić błąd video_tdr_failure (nvlddmkm.sys) w systemie Windows 10

4

Leawo Video Accelerator

Z Leawo Video Accelerator, możesz pobierać filmy online i oglądać filmy online bez problemów związanych z buforowaniem. To świetne, bezpłatne narzędzie do pobierania wideo online, akcelerator wideo, przeglądarka, menedżer wideo i konwerter wideo, które poprawią jakość oglądania filmów online.

Wystarczy sprawdzić jego najlepsze funkcje poniżej:

 • Leawo Video Accelerator pozwala pobierać filmy z YouTube, Facebooka, Dailymotion, MySpace i innych.
 • Będziesz mógł cieszyć się przyspieszonym ładowaniem wideo w celu płynniejszego odtwarzania wideo online, również dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi FLV.
 • Korzystając z tego oprogramowania, będziesz mieć możliwość konwersji filmów online do ponad 140 formatów wideo dla różnych płatników.
 • Pobranymi filmami możesz zarządzać bez wysiłku.

Leawo Video Accelerator skutecznie przyspieszy buforowanie i ładowanie wideo, umożliwiając płynne i płynne oglądanie filmów online bez żadnych czkawek. Oprócz tego, że działa jak profesjonalny akcelerator wideo, który ułatwia odtwarzanie wysokiej jakości wideo, zobaczysz jego różne dodatkowe funkcje i funkcje, jeśli przejdziesz na oficjalną stronę internetową i przyjrzysz się bliżej. Możesz uzyskać bezpłatną wersję próbną, a następnie kupić pełną wersję programu.

 • Przeczytaj także: 7 najlepszych programów do edycji wideo 1080p dla systemu Windows 10

5

SpeedyiTunes

SpeedyiTunes jest w stanie wygładzić pobieranie i przyspieszyć filmy internetowe, eliminując buforowanie. Za pomocą tego oprogramowania będziesz w stanie skrócić o ponad połowę czas oczekiwania na filmy, filmy Flash, muzykę i tak dalej. SpeedyiTunes nie tylko przyspiesza przesyłanie strumieniowe online, ale także zwykłe pobieranie plików.

Sprawdź jego najlepsze funkcje wymienione poniżej:

 • Korzystając z tego oprogramowania, buforowanie przestanie być problemem podczas oglądania filmów online.
 • SpeedyiTunes może także automatycznie nagrywać mp3 w trybie online podczas słuchania, co sprawia, że ​​jest to najprostszy sposób na uzyskanie darmowej muzyki za darmo i legalnie.
 • Program zawiera również narzędzie do pobierania FLV i automatycznie nagrywa flash podczas przeglądania.
 • SpeedyiTunes to także konwerter wideo, a po pobraniu wideo automatycznie doda go do biblioteki iTunes.

SpeedyiTunes jest naprawdę łatwy w użyciu, a wszystko, co musisz zrobić, to pobrać go z oficjalnej strony, zainstalować i uruchomić program. Jest w 100% wolny od szkodliwego oprogramowania, programów szpiegujących i wirusów. SpeedyiTunes jest jednym z najbardziej dostępnych rozwiązań umożliwiających płynne, bezpłatne, szybkie i legalne korzystanie z mediów rozrywkowych.

Oto nasze pięć najlepszych typów oprogramowania, które może uniknąć buforowania i bez względu na wybraną opcję, możemy zagwarantować, że będziesz mógł cieszyć się filmami HD online bez konieczności ciągłego wpadania na problemy z buforowaniem i przerywania oglądania doświadczenie. Cieszyć się!

Link do głównej publikacji