5 najlepszych programów statystycznych dotyczących piłki nożnej, które pozwolą Ci wyprzedzić grę

Najlepsze oprogramowanie do statystyk piłkarskich tworzone jest w jednym celu: pomóc w nagrywaniu i nadążaniu za wydarzeniami na boisku.

Ma to sens, biorąc pod uwagę trudności, z jakimi spotykają się trenerzy, menedżerowie, a nawet gracze, próbując uchwycić pełną akcję pośród przypływu adrenaliny.

Od śledzenia celów i asyst, rzutów rożnych, rzutów rożnych, posiadania, przeciwników, aż po starcia, oprogramowanie statystyk piłkarskich nadaje sens każdemu wykorzystaniu w 90 minut.

Jaka jest rola narzędzi do śledzenia statystyk piłkarskich?

Mecz może mieć setki wydarzeń. To jest ogromna aktywność i nagrywanie i śledzenie może być gorączkowe.

Jako takie, oprogramowanie upraszcza sprawy, prezentując zautomatyzowaną platformę zapisu, a następnie prezentując liczby w podsumowanym i łatwym do zrozumienia formacie.

Ostatecznie, monitorując każdy element akcji, można łatwo zidentyfikować mocne i słabe strony ich składu.

Dodatkową korzyścią jest przechowywanie ważnych drużyn i statystyk gracza w zorganizowany sposób.

Po sprawdzeniu, co każdy z konkurentów miał do zaoferowania, zdecydowaliśmy się na najlepsze. Spójrz.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do statystyk piłkarskich?

1

Zespół Snap Soccer Team Tracker statystyk

teamnap

Teamsnap jest ulubionym przez trenerów, organizatorów i menedżerów i ma populację ponad 15 milionów zadowolonych użytkowników.

Jego głęboka baza danych przechwytuje każdy kluczowy szczegół, co naprawdę upraszcza każdy aspekt, gdy rozumiesz grę drużyny i liczby zawodników.

Użytkownicy szczególnie doceniają prostą konfigurację i patrząc na nią głęboko, trudno będzie znaleźć powody, by się nie zgodzić.

Tak łatwo jest wprowadzić statystyki drużyn i uzyskać potrzebne raporty.

Dostosowywanie jest jeszcze prostsze, a użytkownicy mają pochwały za bezpośrednie kroki.

W ciągu kilku kliknięć zorientowałeś się, jak wyświetlać różne statystyki według własnych upodobań, niezależnie od tego, jak wyjątkowe są twoje obliczenia.

Przechwytuje także wszystko i płynnie w jednym oknie: zapisy, bramki, odcięcia, asysty, faule i wszystkie inne potrzebne statystyki.

Ponadto użytkownicy Teamnap mogą sortować statystyki w odpowiednich grupach lub całkowicie zmieniać istniejące statystyki.

Dostępna jest bezpłatna wersja próbna, a cena dla tego narzędzia do śledzenia online wynosi 13,99 USD miesięcznie dla każdego zespołu.

  • Zarejestruj się w oprogramowaniu TeamSnap Soccer Statistics

— Przeczytaj także: 6 najlepszych programów do analizy rugby dla komputerów z systemem Windows 10

2)

Oprogramowanie StatCrew

Oprogramowanie StatCrew

StatCrew oprogramowanie to kolejne rozwiązanie chmurowe i jedno z najbardziej zaawansowanych w dzisiejszym szalonym statystykami świecie piłki nożnej.

Zaawansowane wskaźniki StatCrew nie tylko ujawniają zawiłości pięknego sportu, ale także zapewniają absolutnie precyzyjne działania graczy.

Podane statystyki są zarówno doskonałym predyktorem tego, co może się wydarzyć w następnej grze, jak i historycznym zapisem, który można wykorzystać do udoskonalenia organizacji drużyny w celu uzyskania wyników.

Statystyki StatCrew zapewniają również dokładny obraz żywej akcji w dowolnym momencie meczu.

Ta kombinacja zapewnia dogłębny wgląd w styl gry, kontrolę i wkład każdego gracza.

Tam, gdzie jest to potrzebne, jest nawet ręczne wpisywanie wyniku.

Dogodnie statystyki są udostępniane w różnych formatach w celu dostosowania do wymagań ich masy użytkowników.

Nawet automatycznie generuje pliki PDF lub HTML dla stron internetowych. Podobnie można wyodrębnić plik gry XML.

Program kosztuje obecnie 399 USD.

  • Sprawdź teraz oprogramowanie StatCrew

3)

Oprogramowanie StatTrak dla piłki nożnej

StatTrak Oprogramowanie dla piłki nożnej okazało się być wszechstronnym programem statystycznym z niezliczonymi zaawansowanymi, ale łatwymi w użyciu funkcjami.

Śledzi i oblicza ponad 40 różnych statystyk dotyczących bramek, kopnięć, bloków, fauli, asyst, pozycji w drużynie, rekordu wygranych / utraconych, wyników gry i wielu innych.

Oprogramowanie jest wszechstronne i może być używane na wszystkich poziomach sportu, w tym w ligach zawodowych, szkołach średnich i zespołach szkół wyższych.

Użytkownicy mogą łatwo dodać do 7 różnych rodzajów gier (konferencja, turniej, liga itp.) I wydrukować szczegółowe raporty w kilka minut!

Sortowanie może odbywać się według jednej drużyny, wielu drużyn, pojedynczych gier, wszystkich gier, wybranych gier, poszczególnych graczy i wszystkich graczy.

Ponadto programista oferuje bezpłatną pomoc techniczną w uruchomieniach na wszystkich platformach, w tym Windows 10 i 8.

  • Pobierz oprogramowanie StatTrak na oprogramowanie do piłki nożnej wersja demo

— POWIĄZANE: 6+ najlepsze oprogramowanie do analizy zamachu golfowego

4

Oprogramowanie do statystyk piłkarskich TurboStats

oprogramowanie turbostatów

TurboStats to kolejny ogromny atut dla każdej drużyny piłkarskiej.

Szeroki wachlarz imponujących funkcji oferuje wszystko, co potrzebne, w tym transmisje statystyk na żywo oraz zdjęcia menedżerów / trenerów z boku

Automatycznie wyświetla również tendencje w grach po każdym fragmencie gry, a także symuluje blokowanie w porównaniu z różnymi rodzajami obrony.

Narzędzie punktacji na żywo jest bardzo wydajne podczas gry, a nawet przesyła statystyki do powiązanych stron internetowych.

Użytkownicy mogą wprowadzać dane po grach ze swoich ksiąg wyników lub na żywo. Można również w pełni edytować lub cofnąć dowolne wydarzenie.

Oprogramowanie śledzi nieograniczoną liczbę drużyn i ponad 200 statystyk na gracza. Dostępne są wykresy głębokości, końcowe wyniki końcowe, raporty play-by-play i planiści ćwiczeń.

Działa na tabletach i ma opcję udostępniania w chmurze.

  • Sprawdź oprogramowanie statystyk piłkarskich TurboStats

— POWIĄZANE: Top 8 aplikacji Windows 8, 10 Zdrowie i fitness

5

Oprogramowanie statystyk DakStats Soccer

Finał oprogramowania piłkarskiego DakStats

DakStats Oprogramowanie do statystyk piłkarskich to szybki do nauczenia się, łatwy w obsłudze i niezawodny program do śledzenia statystyk.

Program ma kilka zalet. Na przykład oferuje elastyczne tryby wprowadzania.

Można ponownie wprowadzić statystyki poszczególnych gier podczas gry na żywo lub skorzystać z dostępnego trybu wprowadzania pól, aby wprowadzić statystyki, które mogłeś śledzić ręcznie.

Inną niesamowitą opcją jest narzędzie do raportowania w wielu formatach. Korzystając z niego, operatorzy mogą z łatwością tworzyć pouczające raporty z gry, sezonu, a nawet kariery w formacie HTML. Pozwala to na łatwe wysyłanie e-maili i publikowanie na stronach internetowych.

Również mile widziany jest jego interaktywny charakter. Nawet nowi użytkownicy zgadzają się, że intuicyjny interfejs użytkownika oraz przydatne instrukcje szybkiego startu są dalekie od skomplikowanych interfejsów niektórych konkurencyjnych programów.

Ponadto, niezrównana integracja wyświetlacza umożliwia trenerom połączenie oprogramowania DakStats z ekscytującą tablicą wyników daktronics, aby łatwo zapoznać się z historią wydajności.

  •  Pobierz oprogramowanie statystyk DakStats Soccer za darmo.

Wniosek

Śledząc najważniejsze statystyki drużyn piłkarskich zarówno w trybie online, jak i offline, oprogramowanie to sprawia, że ​​trenerzy, zawodnicy, drużyny i entuzjaści są bardzo łatwi.

Na rynku dostępnych jest kilka opcji, ale bez wątpienia powyższe pięć jest o wiele wyższe niż pozostałe.

To powiedziawszy, użytkownicy powinni sprawdzić między innymi takie czynniki, jak łatwość użycia, interaktywność i ceny.

I jak zwykle, rozpoczęcie od wersji próbnych to sprytny sposób na przetestowanie wód.

Link do głównej publikacji