5 najlepszych programów przypominających, aby nigdy niczego nie zapomnieć

Jak wspaniale byłoby, gdybyśmy wszyscy mieli drugi mózg, który organizuje, śledzi działania, widzi wykonanie zadań i przypomina nam o nadchodzących wydarzeniach?

Choć bardzo chciałbym, aby tak się stało, jasne jest, że cybernetyka nie osiągnęła poziomu implantów mózgowych i jestem pewien, że tak się nie stanie w najbliższej przyszłości.

Jednak przy galopującym tempie postępu technologicznego można założyć, że istnieje na to rozwiązanie.

Mamy niezawodne oprogramowanie przypominające, które zapewnia nam bieżące informacje o nadchodzących wydarzeniach, a także porządkuje nasze życie.

Oprogramowanie przypominające dla użytkowników systemu Windows 10 utrzymuje nasze życie na różne sposoby. Mają wbudowany kalendarz, który pozwala nam efektywnie planować.

Mają też system przypomnień, który powiadamia nas o wszystkich nadchodzących wydarzeniach. Niektóre z najlepszych programów przypominających integrują się nawet z komputerem i urządzeniami mobilnymi, aby wysyłać Ci przypomnienia przez telefon lub e-mail.

Te usługi przypomnień pomagają uwolnić umysł, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co masz pod ręką. Czytaj dalej, aby odkryć 5 najlepszych programów przypominających, które dotrzymają Ci terminów.

Najlepsze 5+ najlepsze oprogramowanie przypominające do pobrania

Skuteczne przypomnienie (zalecane)

wydajne oprogramowanie przypominające Windows 10

Efficient Reminder to pierwsze oprogramowanie kalendarza na naszej liście, ponieważ jest naprawdę bardzo wszechstronne. Dzięki niemu możesz organizować o wiele więcej dat i wydarzeń niż inne kalendarze.

Możesz spersonalizować wszystko, zaczynając od interfejsu i kończąc na importowaniu swoich ulubionych wakacji.

Skuteczne przypomnienie ma wiele funkcji, dzięki czemu możesz:

  • Łatwo zsynchronizuj swoje planowanie na urządzeniach mobilnych;
  • Dodaj załączniki do swoich wydarzeń;
  • Kategoryzuj swoje informacje i daty;
  • Szyfruj dane dla maksymalnego bezpieczeństwa;
  • Kopia zapasowa i przywracanie;
  • Wyszukiwarka Google;

Możesz wybierać między wersją bezpłatną i płatną, ale wszystkie jej funkcje można odblokować w wersji płatnej.

— Pobierz teraz Efficient Reminder darmową wersję

— Kup teraz Wydajne przypomnienie Pełna wersja

Organizuj swoje życie jak prawdziwy profesjonalista dzięki tym narzędziom do organizowania informacji!

2Day

najlepsze oprogramowanie przypominające

2Day, dostępna zarówno na telefony z systemem Windows, jak i na komputery PC, jest osobistą aplikacją do organizowania, która jest wyposażona w opcje dostosowywania i synchronizację z chmurą.

Układa zadania chronologicznie i w łatwy do zrozumienia sposób. Znajdziesz „Co należy dziś u góry”, a następnie „co należy w tym tygodniu” aż do „zadań zakończonych” i „zadań bez daty”.

Możesz dodawać przypomnienia do każdego zadania, aby ich nie zapomnieć, i synchronizować je na swoich urządzeniach.

2Day nie jest darmowym oprogramowaniem, ale jego jednorazowa cena 3,99 USD jest przystępna. Poza tym jest to aplikacja uniwersalna i zawiera funkcje synchronizacji, których nie znajdziesz w żadnym innym oprogramowaniu przypominającym.

Ma możliwość synchronizacji z chmurą Office 365, Exchange, Outlook, ToodleDo i 2Day. Inne atrakcyjne funkcje obejmują kafelek na żywo i funkcję mowy, która pozwala używać głosu do tworzenia zadań i przypomnień.

Zdobądź 2 dni

Pamiętaj o mleku

Najlepsze oprogramowanie organizatora - Remember the Milk

Niezależnie od tego, czy wybraną metodą odbierania przypomnień jest SMS, e-mail lub komunikator internetowy, pamiętaj, że Milk ma je wszystkie.

Po zaktualizowaniu w celu wykonywania zadań program wysyła przypomnienia SMS-em lub e-mailem do Ciebie i każdej innej osoby podłączonej do konta użytkownika.

Aplikacja pozwala także udostępniać listy rzeczy do zrobienia, zadania i terminy dowolnym kontaktom.

Jedno kliknięcie ikony krowy w zasobniku systemowym ujawnia wszystkie twoje zadania.

Ponadto, aby zapewnić, że nigdy nie zapomnisz zadania, aplikacja wyświetla wszystkie powiadomienia na pulpicie w zasobniku systemowym (Windows 7 i Windows 8) oraz w Centrum akcji w systemie Windows 10.

Zapamiętaj mleko   

Nie zapomnij o ważnych wydarzeniach dzięki tym doskonałym aplikacjom kalendarza dla użytkowników systemu Windows 10!

Przypomnij mi

best_reminder_software_remind_me

Remind-Me to prosta, ale potężna aplikacja do kalendarza i przypominania o zdarzeniach dla systemu Windows. Wyświetla wydarzenia, święta, rocznice, urodziny lub inne zaplanowane wydarzenie w atrakcyjnym formacie listy.

Możesz ustawić program, aby przypominał Ci o każdym uruchomieniu komputera lub w określonym przez Ciebie czasie.

Remind-Me ma wbudowaną obsługę wysyłania wiadomości e-mail w przypadku wystąpienia zdarzeń. Możesz nawet dołączyć osobistą wiadomość audio nagraną przez Ciebie za pomocą mikrofonu komputera.

Oprogramowanie zapewnia, że ​​nie przegapisz ważnej daty lub wydarzenia. I najlepsza część; może synchronizować się z Kalendarzem Google, Outlookiem, a także ze smartfonem lub tabletem.

Pobierz Remind-Me (bezpłatny) 

Wunderlist

best_reminder_software_wunderlist

Wunderlist to przydatna aplikacja, która kontroluje twoje życie osobiste i zawodowe, zarządzając projektami, listą rzeczy do zrobienia i ustawiając przypomnienia o niedokończonych projektach i nadchodzących wydarzeniach.

Umożliwia planowanie wszystkiego, organizowanie i udostępnianie listy rzeczy do zrobienia, pracy, filmów, a nawet list domowych.

Niezależnie od tego, czy Twoje listy rzeczy do zrobienia są dla zabawy, czy związane z pracą, system przypomnień Wunderlist gwarantuje, że niczego nie przeoczysz.

Wunderlist sprawia, że ​​współpraca jest szybsza i łatwiejsza. Możesz teraz udostępniać swoje listy i współpracować z kolegami, przyjaciółmi lub rodzinami.

I nigdy nie możesz przegapić powiadomienia, ponieważ działa ono płynnie na wielu urządzeniach, w tym na telefonach komórkowych. Wszystko, co musisz zrobić, to ustalić terminy, a Wunderlist zabierze je stamtąd.

Pobierz Wunderlist (bezpłatny) 

Nie zawiedź swoich znajomych! Zainstaluj te aplikacje, aby zapamiętać ich urodziny!

Przypomnienie na pulpicie

oprogramowanie desktop_reminder_softwareDesktop Reminder to wszechstronne narzędzie do planowania zadań dla systemu Windows, którego można użyć do łatwego zarządzania zadaniem.

Określa każde zadanie w kolejności pilnej z odpowiednim alarmem, kiedy zadanie / zdarzenie będzie miało miejsce.

Jego system przypomnień jest bardzo wygodny — może przypomnieć ci nawet miesiąc wcześniej o ważnym zadaniu.

Desktop Reminder zawiera 12-miesięczny kalendarz z dobrze oznaczonymi tygodniami kalendarzowymi i nawigatorem dat, który pogrubia daty dla istniejących zadań.

Nie trzeba wprowadzać pory dnia dla zadania ani czasu trwania zadania. Jednak po zdefiniowaniu czasu w wyznaczonym czasie pojawia się komunikat alarmowy.

Dostępna jest również funkcja powtarzania czasu, która pozwala ustawić zadania tygodniowe, miesięczne lub roczne, np. w poniedziałki do XYX.

Szukasz najlepszego harmonogramu zadań systemu Windows? Oto nasze najlepsze typy.

Wniosek

Szukając dobrego oprogramowania przypominającego, należy wziąć pod uwagę prostotę, zadania i ustawienia przypomnień.

W każdym razie ważne jest, aby wiele osób zorganizowało swoje życie. W bardzo zatłoczonym nowoczesnym świecie czas jest prawdopodobnie najważniejszym towarem. W tym miejscu te narzędzia organizacyjne pomogą użytkownikom systemu Windows 10.

Poszukaj oprogramowania, które nie wymaga dodatkowej ręki do działania. Takie programy często zawierają silne wsparcie i sekcję pomocy.

Odpowiednie oprogramowanie powinno także zawierać narzędzia do ustawiania zadań, terminów, przypomnień i opcji ustalania priorytetów zadań.

Całe oprogramowanie omówione powyżej ma bardzo wydajny system przypomnień.

Mam nadzieję, że czytając ten artykuł, znajdziesz odpowiednie oprogramowanie przypominające.

Link do głównej publikacji