5 najlepszych programów do zarządzania funduszami na PC

Branża zarządzania inwestycjami stoi obecnie przed wieloma krytycznymi wyzwaniami. Używanie naprawdę dobrego oprogramowanie do zarządzania funduszami pozwala skupić się na innych rygorystycznych kwestiach, podczas gdy narzędzie zajmuje się resztą.

Na szczęście istnieje wiele narzędzi do zarządzania funduszami, których możesz użyć, aby ułatwić sobie pracę. Mogą śledzić trendy w branży, organizować informacje, pomagać w ocenie efektywnego wykorzystania funduszy i podejmować działania naprawcze w razie potrzeby.

Na co zwrócić uwagę w oprogramowaniu do zarządzania funduszami?

Optymalny program zarządzania funduszami ułatwia identyfikację, prognozowanie i kategoryzację wszystkich funduszy źródłowych. Użytkownicy mogą modelować złożone reguły przydzielania środków z wielu źródeł finansowania do budżetów, operacji i projektów odbiorców bez potrzeby korzystania ze skomplikowanych modeli Excela, a nawet niestandardowego programowania.

Jeśli szukasz niezawodnego oprogramowania do zarządzania funduszami, sprawdź poniższą listę.

Oprogramowanie do zarządzania funduszami dla sukcesu w biznesie

V3 na inwestycje

Oprogramowanie do zarządzania funduszami v3

V3 to potężne oprogramowanie typu front-to-back, którego można używać do zarządzania całym cyklem życia swoich funduszy. To narzędzie pozwala lepiej uporządkować informacje dotyczące inwestorów na odrębnych rachunkach kapitałowych. Każde konto zawiera szczegółowe informacje o transakcjach kapitałowych funduszu, opłatach i przychodach / kosztach oraz inne informacje inwestycyjne. Twoi inwestorzy mogą łatwo uzyskać dostęp do wszystkich tych informacji w dowolnym momencie.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Przetwarzanie NAV
 • Transfery i wymiany
 • Opłaty za zarządzanie i wydajność
 • Raportowanie dla inwestorów
 • Sprawozdawczości zarządczej
 • Analiza wydajności

Aby uzyskać więcej informacji o V3, odwiedź oficjalną stronę Vitechinc.

FusionInvest

FusionInvest to kompletne oprogramowanie do zarządzania inwestycjami odpowiednie do szerokiej gamy działań, w tym zarządzania funduszami. Narzędzia opierają się na wspólnym podejściu inwestycyjnym.

To oprogramowanie ma na celu uproszczenie złożoności zarządzania inwestycjami. Obsługuje wszystkie funkcje biznesowe z poziomu obsługi klienta i ryzyka w celu dostarczenia dokładnych informacji o wynikach inwestycji.

FusionInvest jest rozwijany przez Misys, niezawodną firmę z ponad 15-letnim doświadczeniem w oprogramowaniu do zarządzania portfelem. Wiele firm, w tym start-upy i ustanowione fundusze hedgingowe, korzysta z tego narzędzia do zarządzania swoimi funduszami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat FusionInvest, odwiedź oficjalną stronę Misys.

Zarządzający funduszem

Zarządzający funduszem

Zarządzający funduszem to oprogramowanie do zarządzania portfelem dostępne w trzech wersjach: Personal, Professional i Advisor. Są idealne dla inwestorów indywidualnych, profesjonalnych traderów, a także doradców inwestycyjnych.

To narzędzie zapewnia dokładne i łatwe do uchwycenia zdjęcia finansowe, umożliwiając analizę postępów inwestycyjnych.

Chociaż jest wyposażony w staromodny interfejs użytkownika, Menedżer funduszy jest złożonym narzędziem, które oferuje szeroką gamę funkcji, w tym:

 • Śledź akcje, fundusze, opcje, obligacje itp
 • Potężne wykresy
 • Rozbudowane raporty
 • Obliczenia zysków kapitałowych
 • Eksport do oprogramowania podatkowego
 • Obliczanie obligacji / harmonogram dochodów
 • Obsługa wielu walut
 • Interfejsy pośrednika / dealera i wiele innych.

Możesz kupić Fund Managera już od 99,00 $.

Oprogramowanie do zarządzania funduszami EcoSys

Oprogramowanie do zarządzania funduszami EcoSys

EcoSys to bardzo wszechstronne oprogramowanie do zarządzania funduszami, które oferuje niezbędną infrastrukturę do zarządzania funduszami organizacji i dystrybucji ich do programów, projektów i operacji.

To narzędzie umożliwia szybką identyfikację, prognozowanie i kategoryzowanie wszystkich funduszy źródłowych. Możesz także modelować złożone reguły, aby przydzielać środki z wielu źródeł finansowania do różnych projektów bez korzystania ze skomplikowanych modeli Excel.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Zautomatyzuj zatwierdzanie finansowania za pomocą przepływu pracy i powiadomień e-mail
 • Modeluj przepływy pieniężne i przeprowadzaj analizę scenariuszy inwestycyjnych typu „co, jeśli”
 • Raportuj / przeglądaj dane według okresu obrachunkowego, cyklu życia projektu, źródła finansowania
 • Zarządzaj i raportuj między projektami według portfela / programów / typów projektów
 • Egzekwuj złożone reguły alokacji środków, w tym ścisłe wymogi dotyczące harmonogramu.

Aby uzyskać więcej informacji i kupić EcoSys, przejdź do oficjalnej strony oprogramowania.

Oprogramowanie do zarządzania funduszami Altvia

Oprogramowanie do zarządzania funduszami Altvia

To narzędzie do zarządzania funduszami optymalizuje platformę Salesforce, organizując dane w sposób bardziej przejrzysty w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i przejrzystości.

The Oprogramowanie do zarządzania funduszami Altvia pozwala łatwo zarządzać przepływami pracy i danymi oraz śledzić najważniejsze informacje na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Możesz wyodrębnić szczegółowe raporty dotyczące wyników inwestycji i wysłać je do inwestorów.

Aby uzyskać więcej informacji o tym oprogramowaniu, przejdź do oficjalnej strony Altvia.

Wnioski

Niezawodne oprogramowanie do zarządzania funduszami dokładnie śledzi wyniki inwestycji, dzięki czemu można odpowiednio dostosować strategię. Wymienione powyżej narzędzia zapewnią Ci dokładne relacje, pozwalając na podejmowanie najlepszych decyzji dotyczących zarządzania swoimi funduszami.

Link do głównej publikacji