5 najlepszych programów do usuwania zdjęć, aby szybko porządkować zdjęcia

Czy potrzebujesz niezawodnego oprogramowania do usuwania zdjęć na komputerze? W tym artykule znajdziesz informacje! W tym artykule przyjrzymy się najlepszemu oprogramowaniu do usuwania zdjęć, z których każde można łatwo wykorzystać, aby przyspieszyć proces fotograficznej pracy, aby zaoszczędzić czas i poprawić wydajność.

Culling zdjęć jest ważnym procesem w fotografii. Polega ona na organizowaniu lub sortowaniu kolekcji zdjęć lub fotografii, których głównym celem jest oddzielenie zdjęć najwyższej jakości od zdjęć niskiej jakości.

W szczególności eliminacja zdjęć ma na celu wyeliminowanie duplikatów, usunięcie niejasnych lub źle wykonanych zdjęć, uporządkowanie zdjęć w pożądanych folderach i ostatecznie zaoszczędzenie czasu.

Chociaż usuwanie zdjęć można było przeprowadzić ręcznie, proces ten byłby bardzo wyczerpujący i czasochłonny. Dlatego w celu usprawnienia procesu i przyspieszenia przepływu pracy opracowano oprogramowanie do usuwania zdjęć.

W następnej części tego artykułu zamierzamy przejrzeć pięć najlepszych na rynku programów do usuwania zdjęć, w szczególności te obsługiwane na komputerze z systemem Windows.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do usuwania zdjęć na PC?

1

ACDSee — Photo Studio Ultimate 2019

ACDSee - Photo Studio Ultimate 2019 najlepsze oprogramowanie do usuwania zdjęćACDSee Ultimate jest światowej klasy oprogramowaniem do usuwania zdjęć, elastycznie zaprojektowanym do przeglądania, edycji i organizowania zdjęć. Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z systemem operacyjnym Windows, MacOS i iOS.

ACDSee oferuje możliwość przyspieszenia przetwarzania i zarządzania obrazami, ponieważ masz możliwość spędzenia jak najmniej czasu na procesach przetwarzania obrazu.

Oprogramowanie zasadniczo oferuje edycję surowych plików 1: 1, co czyni go idealnym do precyzyjnego dostrajania zdjęć wykonanych aparatami cyfrowymi, bez martwienia się o utratę jakości.

Niektóre kluczowe funkcje ACDSee Ultimate obejmują szybkie usuwanie obrazów, przetwarzanie wsadowe, EXIF Edycja IPTC, edycja warstwowa, słowa kluczowe, buforowanie obrazów, menedżer zdjęć, tryb widoku drzewa, przeglądarka zdjęć (RAW) edytor, przełączanie jednym kliknięciem, DAM (Digital Asset Management), geotagowanie, bezstratna edycja, rozpoznawanie twarzy, kolorowanie LUT, dekodowanie HEIF, maski luminancji, synchronizacja mobilna, bezpłatna wersja próbna i wiele innych.

ACDSee Ultimate jest dostępny w promocyjnej cenie 99,95 USD.

  • Pobierz teraz ACDsee Photo Viewer darmowa wersja z oficjalnej strony internetowej

2)

Przeglądarka zdjęć FastStone

FastStone Image Viewer najlepsze oprogramowanie do usuwania zdjęćPrzeglądarka zdjęć FastStone znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych programów do usuwania zdjęć. Oprogramowanie to popularna przeglądarka obrazów, konwerter obrazów (z jednego formatu do drugiego) i edytor zdjęć. Jest przeznaczony wyłącznie do pracy na komputerze z systemem Windows.

FastStone Image Viewer obsługuje znany, bardzo intuicyjny interfejs użytkownika, który jest subtelną imitacją interfejsu użytkownika Eksploratora Windows.

Ponadto, jak sama nazwa wskazuje, przeglądarka zdjęć FastStone jest zoptymalizowana do wyrównywania i sortowania obrazów z niezrównaną szybkością. Oferowane jest także każde narzędzie niezbędne do dostrojenia i wykończenia wyboistych zdjęć.

Oprogramowanie zostało zaprojektowane do obsługi wszystkich znanych marek aparatów cyfrowych, w szczególności Sony, Fujifilm, Panasonic, Olympus i wielu innych. Ponadto obsługuje wszystkie formaty plików obrazów, w tym formaty PNG, JPEG, BMP, PSD, TIFF, GIF, RAW (NEF, CRW, RAF itp.) I wiele innych.

Chcesz edytować obrazy RAW? Oto najlepsze narzędzia do zainstalowania na komputerze już dziś.

Inne znaczące funkcje FastStone Image Viewer to: retusz obrazu, regulacja koloru, przejście JPEG, obsługa skanera, adnotacja obrazu, efekty cienia, efekty przejścia pokazu slajdów (150+), udostępnianie zdjęć (przez e-mail), biblioteka formatu RAW i wiele innych.

Przeglądarka zdjęć FastStone jest dostępna za darmo, aczkolwiek do użytku osobistego i edukacyjnego. Jednak do celów komercyjnych lub biznesowych wymagana jest licencja komercyjna oferowana za 34,95 USD (dożywotnia licencja).

Pobierz za darmo

Kup Teraz

3)

BreezeBrowser Pro

Najlepsze oprogramowanie do usuwania zdjęć BreezeBrowser ProBreezeBrowser Pro to wszechstronna przeglądarka obrazów, przeglądarka, edytor i manipulator. Jest to jedno z najczęściej używanych narzędzi do izolowania (i edytowania) standardowych obrazów pośród obrazów niskiej jakości.

Oprogramowanie jest przeznaczone wyłącznie dla komputerów z systemem Microsoft Windows i obsługuje system Windows 7/8 / 8.1 / 10.

BreezeBrowser Pro został specjalnie zaprojektowany w celu przyspieszenia pracy profesjonalnych twórców lub fotografów. Jednak jego interfejs jest wystarczająco prosty dla początkujących lub amatorskich fotografów, aby złapać.

Jako taki jest idealny dla wszystkich klas ludzi, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy tylko miłośnikiem fotografii.

BreezeBrowser Pro obsługuje wszystkie znane marki aparatów cyfrowych, w tym Fuji, Panasonic, Sony, Canon i inne. Jest to jedno z najlepszych programów do usuwania zdjęć do sortowania i zarządzania plikami obrazów RAW zrobionymi tymi aparatami.

Niektóre z godnych uwagi funkcji BreezeBrowser Pro obejmują: widok miniatur, porównanie obrazów, konwersję obrazu RAW, obsługę wielu kamer, obsługę plików wieloformatowych, korekcję obiektywu, filtr szumów, organizację zdjęć i zarządzanie folderami, edytor słów kluczowych, drukowanie zdjęć i wiele innych więcej.

BreezeBrowser Pro jest oferowany w cenie początkowej 95,00 $. Dostępna jest jednak ograniczona bezpłatna wersja próbna (dla nowych użytkowników).

Kup teraz BreezeBrowser Pro

Pobierz wersję próbną

Potrzebujesz zaawansowanej przeglądarki zdjęć? Wypróbuj niektóre z tych wspaniałych aplikacji!

4

Mechanik fotograficzny

Photo Mechanic najlepsze oprogramowanie do usuwania zdjęćPhoto Mechanic to znakomita przeglądarka, przeglądarka i menedżer zdjęć, zaprojektowana dla komputerów z systemem Windows i Mac.

Jest to jedno z najczęściej używanych programów do wycinania zdjęć wykonanych aparatami cyfrowymi, przed sortowaniem / zarządzaniem na komputerach PC lub Macbook.

Oprogramowanie jest niezbędnym narzędziem, które jest powszechnie stosowane przez profesjonalnych fotografów do tworzenia zdjęć o najwyższej jakości. Zasadniczo pozwala zaoszczędzić jakość roboczogodzin, które można by zmarnować na ręczną organizację i zarządzanie obrazami.

W ten sposób możesz wykonać swoją pracę w krótkim czasie, a tym samym poprawić wydajność.

Godne uwagi funkcje Photo Mechanic to: szybkie usuwanie zdjęć, drukowanie styków, porównanie obrazów, udostępnianie zdjęć, słowa kluczowe, edycja partii, szablony galerii (do tworzenia galerii internetowych), edycja i archiwizacja zdjęć, zmiana rozmiaru zdjęć (do 800%), zarządzanie plikami, znaki wodne (do zdjęć chronionych prawem autorskim), 30-dniowy bezpłatny okres próbny i więcej.

Szukasz niezawodnego narzędzia do usuwania znaków wodnych? Oto najlepsze dostępne opcje dzisiaj.

Najnowsza edycja Photo Mechanic — wersja 5 — jest dostępna za stałą opłatą licencyjną w wysokości 150 USD (pojedynczy użytkownik), z obsługą do 3 komputerów.

Pobierz wersję próbną

Kupować

5

FastRawViewer

FastRawViewer najlepsze oprogramowanie do usuwania zdjęćFastRawViewer to przeglądarka i menedżer plików RAW specjalnego przeznaczenia, specjalnie zaprojektowany do usuwania obrazów RAW z aparatów cyfrowych i dostrajania ich na komputerach PC. Obsługuje wieloplatformową obsługę komputerów PC z systemem Windows 7/8 / 8.1 / 10 i MacOS.

Oprogramowanie obsługuje obecnie ponad 1000 różnych rodzajów aparatów cyfrowych (w tym Sony, Canon, Fuji itp.), Telefonów komórkowych i tabletów.

Ponadto, jako wyłączna przeglądarka / menedżer obrazów RAW, obsługuje wszystkie formaty RAW, w szczególności RAF, CRW i NEF.

W przeciwieństwie do innych przeglądarek / cullerów, FastRawViewer wyświetla podgląd surowych obrazów w ich oryginalnych formatach RAW. To właśnie wyróżnia go jako jedno z najlepszych programów do usuwania zdjęć RAW.

Inne kluczowe funkcje FastRawViewer to: zoptymalizowana prędkość przeglądania, zwiększanie ostrości, wzmocnienie cienia, balans bieli, podgląd czarno-biały i inne.

FastRawViewer można kupić za opłatą licencyjną w wysokości 19,99 USD (z obsługą 2 komputerów).

Uwaga: Przed zakupem licencjonowanego pakietu możesz bezpłatnie korzystać z oprogramowania przez okres 30 dni (w wersji próbnej).

Pobierz FastRawViewer (Windows)

Kupować

Wniosek

Rozwiązania opisane w niniejszym dokumencie są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku programów do usuwania zdjęć. Zostały one uszeregowane na podstawie szybkości, kompatybilności, manipulacji obrazami, zarządzania zdjęciami, obsługi aparatów cyfrowych, wszechstronności, przystępności cenowej i tak dalej.

Dlatego jeśli szukasz sprawdzonego i zaufanego oprogramowania do usuwania zdjęć, aby przyspieszyć przepływ pracy, wyżej opisane aplikacje są dla Ciebie zalecane.

Link do głównej publikacji