5 najlepszych programów do ochrony przed atakami DDoS

Dla wielu użytkowników Internetu „DDoS” było do niedawna całkowicie nieznanym słowem. W październiku miliony użytkowników systemu Windows nie mogły uzyskać dostępu do popularnych platform, takich jak Twitter, Reddit, Amazon i inne z powodu serii ataków DDoS. Ataki DDoS (Distributed Denial of Service) przytłaczają strony internetowe, wypychając ruch z wielu źródeł.

Jeśli jesteś właścicielem witryny, korzystanie z oprogramowania zabezpieczającego DDoS staje się obowiązkowe, szczególnie po ostatnich atakach DDoS. Aby pomóc Ci zdecydować, jakiego narzędzia ochrony użyć, w tym artykule wymienimy najlepsze oprogramowanie ochronne DDoS.

Chroń swoje serwery i strony internetowe za pomocą tych narzędzi DDoS

Incapsula (zalecane)

Ochrona Incapsula DDoS

Incapsula to bardzo niezawodne narzędzie, oferujące pełną ochronę przed wszelkimi rodzajami ataków DDoS na poziomie sieci i aplikacji. Narzędzie automatycznie filtruje ruch w celu przejrzystego ograniczania skutków i opiera się na sieci szkieletowej o przepustowości 2 TB / s do natychmiastowego nadmiaru.

Incapsula zabezpiecza strony internetowe przed najbardziej zaciętymi i niebezpiecznymi rodzajami ataków DDoS bez zakłócania działalności firmy. Dzięki usłudze opartej na chmurze Twoja firma internetowa będzie działała nawet pod atakiem, a odwiedzający nawet nie zauważą niczego niezwykłego.

Pulpity nawigacyjne w czasie rzeczywistym pozwalają monitorować i analizować ataki podczas ich rozwoju. Incapsula wykorzystuje zaawansowane technologie, aby ograniczyć liczbę fałszywych alarmów do minimum i uniknąć ostrzegania o braku aktywnego wątku. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj oficjalny opis Incapsula.

Możesz zapisać się na bezpłatną wersję próbną Incapsula lub kupić narzędzie za 59 USD / miesiąc.

  • Pobierz teraz Incapsula za darmo z oficjalnej strony internetowej

BeeThink Anti-DDoS Guardian

BeeThink Anti-DDoS Guardian

Narzędzie anty DDoS BeeThink chroni twoje serwery Windows przed większością ataków DDoS / DoS, takich jak ataki SYN, powódź IP, powódź TCP, powódź UDP, powódź ICMP, powolne ataki HTTP DDoS, ataki warstwy 7, ataki aplikacji, hasło brutalnej siły Pulpitu zdalnego Windows zgadywanie ataków i nie tylko.

To oprogramowanie do ochrony przed atakami DDoS jest lekkie i niezawodne i można je łatwo wdrożyć na komputerach z serwerami witryn systemu Windows. BeeThink anti-DDoS jest w pełni kompatybilny z Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 2016, Windows 2012, Windows 2008, Windows 2003, Windows 2000, Windows XP i Vista.

Inne funkcje obejmują:

  • Monitorowanie działań sieciowych w czasie rzeczywistym
  • Obsługuje wiele formatów list adresów IP, takich jak .htaccess Apache
  • Automatycznie aktualizuj listę IP
  • Obsługa czarnej i białej listy IP
  • Wspieraj wyjątkowe zasady
  • Wyszukaj zdalne adresy IP i informacje o własności
  • Uruchom Anti DDoS Guardian jako usługę Windows.

Możesz wypróbować BeeThink Anti-DDoS Guardian za darmo przez pięć dni lub kupić narzędzie za 99,95 USD.

Cloudbric

Cloudbric oprogramowanie anty-DDoS

Cloudbric to narzędzie anty-DDoS, z którego może korzystać każdy posiadający witrynę internetową i domenę, niezależnie od platform internetowych obsługujących Twoją firmę online. Możesz aktywować Cloudbric na swojej stronie w mniej niż trzy minuty — wystarczy prosta zmiana DNS.

To narzędzie ustawia osłonę przed witryną w celu filtrowania złośliwych ataków. Penta Security System gwarantuje, że Cloudbric może chronić twoją stronę przed wszystkimi rodzajami cyberataków. Duże firmy działające w różnych dziedzinach, takie jak Samsung, ING, eBay i inne, polegają na Cloudbric w celu ochrony swoich stron internetowych. Cloudbric ma bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs. Najważniejsze informacje są wyraźnie wyświetlane na desce rozdzielczej, co pozwala szybko wykryć wszelkie problemy.

Możesz korzystać z Cloudbric za darmo i zacząć płacić tylko wtedy, gdy miesięczny ruch przekroczy 4 GB. Cena zależy od ruchu w witrynie: za 10 GB ruchu płacisz 29 USD miesięcznie, za 40 GB cena wynosi 69 USD i tak dalej.

 Cloudfare

Oprogramowanie do ochrony Cloudfare DDoS
Cloudfare czyni komputer odpornym na DDoS, chroniąc go przed zagrożeniami atakującymi protokoły UDP i ICMP, SYN / ACK, DNS i NTP oraz ataki w warstwie 7. Cloudfare Inc., firma, która stworzyła to narzędzie, z dumą potwierdza, że ​​jego oprogramowanie broniło użytkowników przed ciągłymi atakami przekraczającymi 400 Gb / s.

Cloudflare automatycznie kieruje cały ruch atakowy przez swoją globalną sieć centrów danych, zmniejszając wpływ na Twoją witrynę. Po przesunięciu ruchu atakującego narzędzie wykorzystuje znaczną globalną przepustowość sieci i infrastruktury, na której polega, w celu pochłonięcia powodzi ruchu atakującego.

Ponadto to narzędzie uczy się od ataków na klientów indywidualnych w celu ochrony wszystkich swoich klientów. Dzięki temu systemowi automatycznej nauki Twoja strona jest chroniona przed najnowszymi zagrożeniami.

Cloudfare oferuje kilka planów: bezpłatny plan jest idealny dla małych osobistych stron internetowych, blogów i każdego, kto chce ocenić Cloudflare. Nie ma limitu przepustowości łącza, z którego korzystają użytkownicy ani dodawanych witryn. Pro Plan kosztuje 20 USD miesięcznie za domenę, podczas gdy Biznes Plan kosztuje 200 USD miesięcznie za domenę.

 StormWall Pro

Oprogramowanie anty-DDoS StormWall Pro

StormWall Pro to zaawansowane narzędzie do ochrony przed atakami DDoS, które może chronić Twoją witrynę przed najcięższymi atakami. To narzędzie może blokować wszystkie typy ataków DDoS i w pełni obsługuje Drupal, Joomla, WordPress, Bitrix, Magento, PrestaShop i inne produkty CMS.

Dzięki punktom obecności w Stanach Zjednoczonych, Europie i Rosji StormWall zapewnia minimalne opóźnienia klientom z całego świata. Korzystanie z StormWall jest bardzo proste, możesz połączyć się i włączyć ochronę w zaledwie kilka minut. Ponadto, jeśli nie chcesz tego zrobić sam, jeden z inżynierów StormWall zrobi wszystko za Ciebie.

Jedną z głównych zalet StormWall Pro jest to, że wszelkie problemy techniczne są zwykle rozwiązywane natychmiast w trybie czatu. Maksymalny czas odpowiedzi biletu to 15 min.

W zależności od ruchu w Twojej witrynie możesz wybrać jeden z dedykowanych planów StormWall. Cena waha się od 59 USD miesięcznie za stronę internetową do 5000 odwiedzających, do 209 USD miesięcznie za stronę internetową do 50 000 odwiedzających. Możesz również negocjować swój plan, jeśli Twoja witryna ma ponad 50 000 odwiedzających.

Mamy nadzieję, że ta lista pomogła Ci zdecydować, którego oprogramowania DDoS użyć. Zapisz swoje potrzeby w zakresie ochrony przed DDoS i wybierz narzędzie, które najlepiej spełnia te potrzeby.

Link do głównej publikacji