5 najlepszych programów do gromadzenia danych użytkownika z dokładnością i niezawodnością

Dane użytkowników to kolejna wielka rzecz, a organizacje i firmy starają się prześcignąć w wyścigu. Zbieranie danych użytkownika jest powszechną praktyką, a kiedy odwiedzasz witrynę, musisz zobaczyć wyskakujące okienko z prośbą o przeczytanie polityki prywatności.

Zbieranie danych użytkownika zgodnie z prawem jest całkowicie legalne. Dane użytkowników pomagają firmom ulepszać swoje usługi i produkty, uruchamiać nowe usługi, a także zapewniać wgląd w problemy w bieżącym wdrażaniu.

Istnieje kilka sposobów gromadzenia danych użytkownika, w tym narzędzia do tworzenia formularzy, narzędzia do krótkich ankiet i fora kontaktowe w witrynie firmy.

Ale co, jeśli chcesz gromadzić dane w celu przeprowadzenia przeglądu uprawnień lub próby zastąpienia dokumentów w swoim biurze? Oprogramowanie do gromadzenia danych użytkownika może pomóc.

Dzisiaj przyglądamy się najlepszemu oprogramowaniu do gromadzenia danych użytkownika, które umożliwia przeprowadzenie przeglądu uprawnień, wymianę papierowych formularzy biurowych i przechowywanie danych w bardzo bezpiecznym centralnym repozytorium.

Uwaga: Oprogramowanie do gromadzenia danych użytkownika musi być używane zgodnie z wymogami użytkownika i lokalnymi przepisami.

Najlepsze oprogramowanie do zbierania danych użytkownika dla Twojej organizacji

1

Logikcull

Logikcully

  • Cena £ — Bezpłatny okres próbny / Premium

Logikcull to oparte na chmurze rozwiązanie do gromadzenia danych użytkowników, które pomaga obniżyć koszty sporów, dochodzeń i oferuje wysoki odsetek żądań rekordowych.

Logikcull oferuje prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu każda organizacja może szkolić swoich menedżerów. Użytkownik może wyszukiwać dowolne raporty i dane za pomocą funkcji wyszukiwania, a następnie pojedynczego lub zbiorczego słowa kluczowego.

Pozwala także budować złożone wyszukiwania przy użyciu metadanych, automatycznie identyfikować uprzywilejowane dokumenty, przyspieszyć redakcję dokumentów i zastosować niestandardowe lub wstępnie utworzone znaczniki szablonów.

Po stronie bezpieczeństwa wszystkie rekordy danych są przechowywane w centrach danych AWS, co zapewnia szybszy i bezpieczniejszy dostęp do chmury, a administrator może przypisywać role użytkowników oparte na uprawnieniach.

Firma może się również pochwalić szyfrowaniem zabezpieczeń na poziomie banku oraz zgodnością z SPC-11, RODO i Tarczy Prywatności.

Spróbuj Logikcull 

2)

Żywy obraz

tableu

  • Cena £ — Bezpłatny okres próbny / Premium

Tableau pomaga firmie oraz gromadzi i rozumie dane, jak nigdy dotąd. Jest to oparte na chmurze oprogramowanie do gromadzenia danych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Jeśli szukasz zaawansowanych automatycznych rozwiązań ankietowych, sprawdź nasze najlepsze oferty.

W przypadku osób fizycznych Tableau pomaga w ciągłym analizie, dbając o przygotowanie danych, analitykę i współpracę. Może także pomóc w czyszczeniu i formatowaniu danych w celu wyodrębnienia istotnej części danych użytkownika w celu osiągnięcia celów.

Dla zespołów i organizacji Tableau oferuje więcej. Pozwala zespołom pracować szybciej i wydajniej, wybierając płynną analizę, przygotowując raporty z analiz, budując źródła danych i pulpit nawigacyjny oraz publikując i udostępniając treści.

Tableau działa na wszystkich głównych platformach, w tym na komputerze stacjonarnym, przeglądarce internetowej, platformach mobilnych i niestandardowych witrynach dzięki integracji.

Pobierz Tableau 

3)

Telewidz

Telewidz

  • Cena £ — Bezpłatny okres próbny / Premium

Looker to wysokiej klasy oprogramowanie do analizy biznesowej i platforma do analizy dużych zbiorów danych, które pomaga firmom analizować, eksplorować i udostępniać zespołowi analizy w czasie rzeczywistym.

Looker jest odpowiedni dla wszystkich trzech małych, średnich i dużych korporacji. Oprogramowanie oferuje więcej niż tylko narzędzia BI. Uzyskujesz dostęp do najwyższej klasy narzędzi analitycznych opartych na nowoczesnym stosie danych, integracji witryny biznesowej, połączonych usługach oraz konfigurowalnych aplikacji danych.

Niektóre z godnych uwagi funkcji oferowanych przez Looker to Robust Security, bezpośrednie połączenie z bazą danych, Looker Blocks, LookML Data Model, akcja danych, wewnętrzne osadzanie, APU i wiele innych.

Looker to doskonałe narzędzie do analizy i wydobywania informacji związanych z kluczowym aspektem twoich danych, dostępu do odpowiednich danych na czas i gotowych bloków analitycznych, których używasz szablonów do niektórych danych i analiz.

Wypróbuj Looker 

4

Nexticy

następna

  • Cena £ — Darmowe konto / 9,99 USD miesięcznie

Nexticy to profesjonalne oprogramowanie komputerowe dla użytkowników systemów Windows i Mac do gromadzenia i analizowania danych użytkowników. Oprogramowanie pozwala uprościć proces tworzenia i zarządzania cyfrowymi formularzami. Może być również wykorzystywany do zarządzania codziennymi raportami dla małych i średnich firm.

Głównym celem Nexticy jest zaoferowanie użytkownikom platformy do tworzenia i organizowania raportów i ankiet, przeprowadzania rejestracji klientów oraz gromadzenia zwolnionych i recenzji.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do automatycznych ankiet na komputerach z systemem Windows 10?

Korzystając z Nexticy, możesz tworzyć formularze od zera i rozpowszechniać je z wieloma opcjami wypełniania. Odbiorca może wypełnić formularze z dowolnego urządzenia za pośrednictwem linku przesłanego przez organizację.

Nexticy zbiera wszystkie odpowiedzi w wygodnym arkuszu kalkulacyjnym z filtrami i bezpiecznie przechowuje go do analizy danych. Nexticy obsługuje również integrację aplikacji innych firm, w tym Zoho, Evernote, SalesForce i Office 365.

Wypróbuj Nexticy

5

GoFormz

GoFormz

  • Cena £ — Bezpłatny okres próbny / 15 USD miesięcznie

GoFormz to w pełni zautomatyzowane rozwiązanie mobilne do tworzenia formularzy i raportów. Biznes może korzystać z tej usługi do tworzenia cyfrowych forów i wypełniania ich przez użytkowników online na urządzeniach mobilnych.

Aplikacja formularzy mobilnych umożliwia konwersję istniejących formularzy na formularze kompatybilne z urządzeniami mobilnymi do gromadzenia danych. Obsługuje także takie funkcje, jak możliwość dodawania map i danych lokalizacji, osadzania obrazów, skanowania kodów kreskowych i kodów QR oraz przechwytywania podpisów na forach.

Zebrane dane są natychmiast udostępniane na wszystkich urządzeniach i synchronizowane z systemami biznesowymi. W przypadku przechowywania usługi GoFromz obsługują Box, Dysk Google i usługi przechowywania danych w chmurze Dropbox.

Ponadto pozwala także monitorować produktywność, dokładność i zgodność oraz wiele innych dzięki raportom w czasie rzeczywistym. Aby płynnie pracować w zespole, GoFormz oferuje zaawansowane funkcje współpracy, w tym automatyczne przesyłanie, powiadomienia SMS lub e-mail oraz dostęp do danych na wszystkich urządzeniach.

Wypróbuj GoFormz

Wniosek

Niezależnie od tego, czy jesteś korporacją, dużym prawem, prawem butikowym, rządem czy organizacją non-profit, oprogramowanie do gromadzenia danych użytkowników wymienione w tym artykule pozwala zarządzać tysiącami stron odkrywania, przeprowadzać wewnętrzne dochodzenia, reagować na wezwania sądowe, sprawy sądowe i nie tylko niższy koszt i poprawa przejrzystości.

Link do głównej publikacji