5 najlepszych programów dla DJ-ów do użycia bez zewnętrznego kontrolera

W przeszłości DJ-e nosili duże skrzynki z płytami winylowymi i spędzali wiele godzin w sklepie z płytami, wybierając swoją muzykę po jednym winiecie. Następnie pojawił się DJ, który używał płyt CD i pamięci USB do przechowywania swojej muzyki.

Obecnie, wraz z rozwojem technologii cyfrowej oraz zwiększoną mocą i przenośnością laptopów, DJ-e korzystają ze specjalistycznego oprogramowania do odtwarzania i miksowania swoich piosenek — szybko stało się to normą.

Oprogramowanie DJ pozwala miksować i wykonywać muzykę w taki sam sposób, jak tradycyjny winyl DJ, ale przy niższych kosztach i przy dużo większej wygodzie i elastyczności.

W tym artykule zajmiemy się najlepszymi opcjami oprogramowania DJ PC, których można używać bez kontrolera lub innego urządzenia zewnętrznego.

5 Oprogramowanie DJ do miksowania muzyki bez kontrolera

1

Oprogramowanie Zulu DJ od NCH (zalecane)

Oprogramowanie Zulu-DJ - DJ bez kontrolera

Zulu DJ to kompletne oprogramowanie do miksowania dla DJ-ów, które wykorzystuje intensywne elementy w prostym w obsłudze interfejsie, umożliwiając łatwe miksowanie muzyki. Możesz mieszać muzykę na żywo, jednocześnie stosując efekty w podróży.

Twoja muzyka pozostanie dostrojona do rytmu dzięki zaprogramowanej funkcji identyfikacji taktu. Po załadowaniu ścieżki do wirtualnej talii, Zulu DJ automatycznie sprawdza rytm (BPM) ścieżki, aby zsynchronizować ją z resztą miksu.

Zulu DJ może przenikać rozmycie między utworami i pozwala słyszeć utwory za pomocą słuchawek. Ten program ma również zaprogramowane rozpoznawanie beatów, ciągłą wysokość tonu, kontrolę rytmu i klawisze skrótu konsoli.

Zulu DJ od NCH jest idealny dla początkujących ze względu na prosty interfejs i doskonale współpracuje z różnymi konfiguracjami, w tym WAV, MP3, WMA.

Kluczowe funkcje i możliwości obejmują:

 • Łatwe przechodzenie między utworami
 • Regulacja wysokości i tempa w czasie rzeczywistym
 • Tryb automatyczny do płynnego miksowania muzyki bez użycia rąk
 • Synchronizacja bitów między pokładami
 • Zastosuj efekty w czasie rzeczywistym, obejmuje wszystkie popularne efekty, takie jak zniekształcenie i pogłos
 • Nagrywaj miksy DJ-skie i zapisuj je jako plik audio
 • Pętluj sekcje na ścieżce i synchronizuj z BPM
 • Obsługa wtyczek VST dla dodatkowych efektów
 • Dodaj pętle i próbki do banku próbek
 • Bezpieczny tryb na żywo zapobiega wypadkom podczas bezbłędnych programów

    — Pobierz teraz Zulu DJ Software za darmo

— POWIĄZANE: 5 najlepszych programów muzycznych dla raperów kompatybilnych z Windows 10

2)

Wirtualny DJ

VirtualDJ - Dj bez kontrolera

Wirtualny DJ to kompleksowe rozwiązanie dla DJ-a do miksowania dźwięku. Nowoczesna technologia zawarta w tym programie pozwala DJowi skoncentrować się na artystycznej stronie miksu.

Zapewnia specjalne sterowanie, takie jak crossfadery, pętle, efekty i wiele innych, aby miksować utwór w dowolny sposób. Interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby wyglądał jak prawdziwy DJ z mikserem i dwoma gramofonami — który można również rozszerzyć do czterech.

Szeroki zakres funkcji VirtualDJ obejmuje standardowe elementy sterujące, takie jak odtwarzanie, opóźnienie, zatrzymanie itp. Posiada również zaprogramowane parametry BPM i KEY, 3-pasmowy korektor, kontrolę wysokości dźwięku i inne świetne opcje.

Ten program pozwala w prosty sposób ułożyć utwór na liście odtwarzania, a także zlokalizować pasujące melodie, z doskonałym BPM lub klawiszem. Jedną z najlepszych funkcji jest to, że Virtual DJ przesyła strumieniowo brakującą ścieżkę z Internetu, dzięki czemu możesz płynnie odtwarzać muzykę (wymaga dodatkowego członkostwa).

Pobierz VirtualDJ

 • 3)

  Traktor Pro

  Traktor-Pro - oprogramowanie DJ bez kontrolera

  Traktor Pro to kolejna świetna opcja oprogramowania przeznaczona dla profesjonalistów. To narzędzie może łatwo edytować i tworzyć nowe dźwięki. Być może niektóre z dwóch najlepszych cech Traktora to kreatywny system miksowania i potężne narzędzia do zapętlania.

  Interfejs użytkownika Traktor został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu, co pozwala lepiej skupić się na zadaniu i nie marnować czasu na szukanie potrzebnych efektów.

  Ten program dla DJ-ów umożliwia powiększanie kształtu fali, pamiętając o tym, że cel końcowy jest tak dokładny, jak można by się spodziewać w danych okolicznościach. Programowanie w Traktor Pro ma talię remiksów lub talię testową, co jest niezwykłe.

  Przykładowe talie mają po cztery otwory i są przeznaczone do obsługi większej części twoich kręgów i okazów jednorazowych, grając w harmonii z podstawowymi taliami torów.

  Pobierz Traktor Pro

  • 4

   Mixmeister Fusion

   Mixmeister -Dj bez kontrolera

   Mixmeister Fusion to kolejne świetne narzędzie, które pozwala tworzyć niestandardowe imprezy i muzykę DJ. Oprócz tworzenia mashupów lub miksowania utworów możesz także nagrywać płyty CD.

   Możesz używać Mixmeister do miksowania, mashupów lub przesyłania strumieniowego przez strony internetowe i używać go również do występów na żywo.

   Ten program korzysta z funkcji automatycznej synchronizacji, aby zapewnić płynne odtwarzanie, a jednocześnie daje możliwość łączenia do ośmiu melodii oraz możliwości układania testów i efektów dźwiękowych.

   Pobierz Mixmeister Fusion

   5

   DJ Mixer Pro

   DJ-Mixer-Pro -DJ bez kontrolera

   DJ Mixer Pro jest doskonałym narzędziem do miksowania dla DJ-a bez względu na poziom Twojej biegłości. Prosty interfejs użytkownika ma wirtualne urządzenia do miksowania, które pozwalają kontrolować każdy aspekt utworu w najdrobniejszych szczegółach.

   Ten program ma cztery talie i automatycznie koordynuje Twoje uderzenia. Ma również wpływ w czasie rzeczywistym, sampler, spójne koła, blokadę klawiszy, pitch pitch, wzmocnienie kontrolera MIDI, odtwarzanie winylu, miksowanie, a także wiele innych niesamowitych elementów.

   Pobierz DJ Mixer Pro

   Wniosek

   Na tej liście zbadaliśmy jedne z najlepszych opcji oprogramowania DJ na rynku. Przedstawione tutaj oprogramowanie obejmuje wszystkie Twoje zadania związane z DJ-em, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś profesjonalnym DJ-em.

   Szeroka gama funkcji obsługiwanych przez te narzędzia z pewnością przeniesie twoje doświadczenie DJ-skie na wyższy poziom.

   Daj nam znać, które oprogramowanie wybrałeś w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji