5 najlepszych narzędzi do projektowania broszur do użycia na komputerach z systemem Windows

Rozdawanie broszur jest jednym z najtańszych sposobów prezentowania i promowania swoich usług i biznesu. Jeśli chcesz zaimponować swoim odbiorcom i potencjalnym klientom, Twoje broszury muszą wyglądać profesjonalnie.

Teraz najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem zaprojektowania broszur jest użycie dedykowanego oprogramowania do projektowania broszur. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele takich narzędzi, z których można korzystać zarówno online, jak i offline.

Aby ułatwić podejmowanie decyzji, raport systemu Windows opracował listę 5 najlepszych programów do projektowania broszur, które można wykorzystać na komputerze z systemem Windows.

5 najlepszych programów do projektowania broszur do wykorzystania w 2018 roku

1

Oprogramowanie Edraw Brochure (zalecane)

Oprogramowanie do broszur Edraw

Oprogramowanie broszur Edraw to ciekawe narzędzie, którego możesz użyć do tworzenia ulotek, broszur, ulotek i innych w ciągu kilku minut.

Jeśli nie korzystałeś wcześniej z oprogramowania do projektowania broszur, jest to odpowiedni program na początek.

Oto główna cecha tego narzędzia:

 • W pełni spersonalizuj swoją broszurę: Możesz zmienić ramkę, tekst i dowolne inne elementy projektu w dowolnym momencie i w dowolny sposób.
 • Gotowe szablony: Darmowe oprogramowanie Flyer zawiera imponującą kolekcję gotowych szablonów. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i edytuj tekst, aby dopasować go do swoich potrzeb. Dostępnych jest wiele szablonów ulotek, takich jak: Biznes, Styl bloku, Reklama biznesowa itp.
 • Biblioteka clipartów: Nowe ramki, banery i obiekty clipart są regularnie dodawane, aby uczynić rzeczy bardziej interesującymi.

—  Pobierz teraz bezpłatną wersję próbną Edraw Max

 • Przeczytaj także: 8 najlepszych programów do edycji zdjęć na PC w 2018 roku

2)

Canva Brochure Maker

oprogramowanie do tworzenia broszur Canva

Canva Brochure Maker to bardzo łatwe w obsłudze i intuicyjne narzędzie do projektowania broszur. Przeciągnij i upuść, aby stworzyć piękne broszury, które rozbudzą zainteresowanie odbiorców.

To oprogramowanie zapewnia odpowiednie narzędzia do jasnego, pięknego i przekonującego przedstawiania informacji.

Kreator broszur doskonale nadaje się do tworzenia materiałów marketingowych lub wypełniania zadania dla szkoły, co oznacza, że ​​zarówno profesjonaliści, freelancerzy, jak i studenci mogą z powodzeniem używać go do przekazywania swoich wiadomości w atrakcyjny sposób.

Korzystanie z tego oprogramowania jest bardzo proste: po prostu przeciągnij i upuść ulubione obrazy, dostosuj czcionki i kolory oraz dodaj tekst.

Kreator broszur zawiera bibliotekę ponad 1 miliona profesjonalnych elementów graficznych (obrazy, banery, ikony, ramki itp.), Z których możesz wybierać. Warto wspomnieć, że większość tych obrazów jest darmowa, a obrazy premium kosztują tylko 1 USD za sztukę. Oczywiście możesz również przesyłać własne zdjęcia.

Gdy wynik będzie zadowalający, możesz wyeksportować swoje kreacje jako dokumenty PDF i wydrukować je w wysokiej jakości rozdzielczości lub udostępnić je w mediach społecznościowych bezpośrednio z serwisu Canva za pomocą przycisku „Udostępnij”.

Zarejestruj się w Canva i zacznij projektować swoje broszury już teraz.

3)

LucidPress Online Broszura Maker

LucidPress Online Broszura Maker

Jeśli szukasz oprogramowania do projektowania broszur online, to LucidPress Online Brochure Maker może być właściwym wyborem dla Ciebie.

To narzędzie oferuje wiele bezpłatnych i wysokiej jakości szablonów broszur, ulotek, broszur lub materiałów informacyjnych, które pomogą Ci stworzyć broszury w mniej niż 30 minut.

Oczywiście możesz też zacząć od białego świeżego płótna i dodawać własne niestandardowe obrazy, czcionki i tekst. Przeciągnij i upuść, aby dodać tekst, obrazy, kształty i filmy.

Nowoczesny design LucidPress Online Brochure Maker pozwala tworzyć eleganckie wyświetlacze cyfrowe, idealne do oglądania na komputerze. Obsługiwane są również skróty klawiaturowe.

Możesz eksportować swoje broszury w różnych formatach (JPG, PNG lub PDF) za pomocą Dokumentów Google, YouTube, Dropbox, Flickr, Facebook i innych narzędzi.

Obsługiwana jest również współpraca w czasie rzeczywistym, co umożliwia wprowadzanie zmian w jednym dokumencie w tym samym czasie, co innych użytkowników.

Zarejestruj się w LucidPress Online Brochure Maker

 • 4

  Adobe Spark

  projekt broszury Adobe Spark

  Adobe Spark jest jednym z najlepszych narzędzi do użycia, jeśli chcesz tworzyć efektowne broszury. Naprawdę nie musisz być projektantem, aby tworzyć profesjonalnie wyglądające broszury, ponieważ Adobe Spark ułatwia tworzenie naprawdę imponujących materiałów.

  Po zakończeniu projektowania wystarczy go zapisać, a następnie udostępnić go znajomym lub współpracownikom lub wydrukować.

  Oto jak korzystać z Adobe Spark:

  • Wybierz kształt i rozmiar: Przejdź do „Moje projekty”> wybierz szablon, który najbardziej ci się podoba> ustaw jego początkowe wymiary. Możesz zmienić rozmiar swojej broszury w dowolnym momencie, zgodnie ze swoimi potrzebami.
  • Wybierz motyw: Przejdź do „Motywów” i za pomocą menu rozwijanego wybierz motyw, który najlepiej pasuje do Twojej broszury. Każdy motyw zawiera pełny zestaw narzędzi do edycji, które pozwalają zmieniać kolory, elementy projektu i nie tylko.
  • Dodaj własny obraz tła: Domyślne motywy zawierają własne obrazy tła, ale możesz wstawić własny obraz tła, aby lepiej spersonalizować broszurę.
  • Dodaj tekst: Przejdź do „Tekst” i użyj pola tekstowego, aby wpisać wiadomość, którą chcesz wysłać do świata. Kiedy będziesz gotowy, po prostu opublikuj i udostępnij swoje dzieło.

  Pobierz Adobe Spark

  • PRZECZYTAJ TAKŻE: 6 najlepszych programów do projektowania logo dla komputerów z systemem Windows 10

  5

  SmartDraw

  oprogramowanie do projektowania broszur smartdraw

  SmartDraw to bardzo przydatne i interesujące oprogramowanie do projektowania broszur, które pomoże Ci stworzyć naprawdę niesamowite broszury i ulotki.

  Tworzenie broszur promujących Twoją firmę lub wydarzenia nigdy nie było łatwiejsze. Możesz zaprojektować układ broszur i rozpocząć ich drukowanie w kilka minut.

  Istnieje wiele szablonów broszur do wyboru. Oczywiście możesz je następnie edytować według własnego uznania i przesyłać zdjęcia, logo, informacje o swojej ofercie lub organizacji itp.

  Możesz udostępnić projekt broszury innym osobom i poprosić ich o opinię. Dzięki SmartDraw Cloud Ty i Twój zespół możecie wspólnie pracować nad tą samą broszurą i edytować materiał w czasie rzeczywistym. Możesz także eksportować swoje kreacje do Microsoft Word, Excel, PDF lub PowerPoint.

  Twoje broszury i broszury będą wyglądać, jakby zostały zaprojektowane przez profesjonalistę i będą gotowe do wydrukowania w ciągu kilku minut.

  Pobierz SmartDraw

  Tam masz 5 najlepszych programów do projektowania broszur, których możesz użyć na komputerze z systemem Windows 10.

  Przejdź do oficjalnej strony każdego narzędzia, przetestuj je i wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Link do głównej publikacji