5 najlepszych klientów e-mail obsługujących wiele kont

Jeśli kiedykolwiek musiałeś przejrzeć tysiące e-maili, aby znaleźć potrzebne informacje, rozumiesz, jak ważne jest zainstalowanie stabilnego i zdolnego klienta poczty e-mail.

Niezależnie od tego, czy jest to użytek osobisty, czy komercyjny, posiadanie odpowiedniego klienta poczty e-mail może mieć duże znaczenie. W obu przypadkach może zaoszczędzić cenny czas, zwiększyć produktywność i pomóc we wszystkich aspektach organizacji wiadomości e-mail i odpowiadania na nie.

Jeśli korzystasz z wielu kont e-mail, radzenie sobie z szerokim zakresem zadań może być jeszcze trudniejsze.

W tym artykule zajmiemy się najlepszymi opcjami oprogramowania klienta poczty e-mail dla systemu Windows, które oferują wspaniałe funkcje, takie jak planowanie wysyłania wiadomości e-mail lub niestandardowe opcje podpisu.

Mówiąc o podpisach e-mail, sprawdź listę najlepszych programów do podpisów e-mail, które pomogą Ci wyróżnić się w tłumie.

5 najlepszych klientów e-mail z obsługą wielu kont

1

Mailbird

mailbird - klienci z wieloma kontami

Mailbird to niezwykle przydatny i potężny klient poczty e-mail, który działa doskonale na komputerach z systemem Windows. Umożliwia korzystanie z wielu kont e-mail i oferuje szereg innych przydatnych funkcji.

Ta przyjazna dla użytkownika aplikacja oferuje szeroki zakres funkcji obejmujących wszystkie aspekty zarządzania pocztą e-mail dla Ciebie lub Twojej firmy. Możesz łatwo dostosować prawie wszystkie aspekty wyglądu interfejsu.

Mailbird doskonale integruje się z innymi aplikacjami używanymi przez inne działy Twojej firmy lub innych klientów poczty elektronicznej, z których wcześniej korzystałeś osobiście. Umożliwia to łatwe przesyłanie wiadomości e-mail, kontaktów i innych ważnych danych.

Możesz także dostosować sposób korzystania z tego oprogramowania, konfigurując niestandardowe klawisze klawiatury. Zastosowanie tej techniki usprawni sposób zarządzania bazą danych e-mail, zarządzania nimi i ich sortowania.

Jedną z najlepszych funkcji programu Mailbird jest to, że można skorzystać z funkcji szybkiego podglądu, które znajdują się w środku, aby uzyskać dostęp do informacji bez otwierania nowej karty lub okna eksploratora.

Wszystko odbywa się w wyskakującym oknie, które obejmuje wszystkie dostępne opcje. Ta funkcja daje również możliwość edycji / usuwania / oznaczania jako spam, dużej liczby wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia myszy.

Ponieważ wiedząc, od kogo pochodzi wiadomość e-mail i jak ważne są przechowywane w niej informacje, Mailbird umożliwia klasyfikację bazy danych e-mail poprzez łatwe dołączanie znaczników nazw i kolorów.

To oprogramowanie występuje w dwóch wersjach:

 • Mailbird Lite — ta wersja aplikacji pozwala kontrolować wiele kont z jednego pulpitu nawigacyjnego, ma menedżera kontaktów, integrację aplikacji z najbardziej znanymi aplikacjami e-mail i jest licencjonowana wyłącznie na użytek własny.
 • Mailbird Pro — ta wersja zawiera wszystkie funkcje występujące w wersji Lite, pozwala na korzystanie z niej w celach komercyjnych, nieograniczoną liczbę kont e-mail, możliwość odkładania wiadomości e-mail, priorytetową obsługę, a także dodaje podstawowe opcje Mailbird (tryb Super focus z funkcje biznesowe). Masz do wyboru roczną płatną subskrypcję lub dożywotnią ofertę.

Wybór redaktorów
logo aplikacji klienta poczty mailbird
Mailbird

 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Przyjazny interfejs użytkownika
 • Dostępna darmowa wersja

Pobierz teraz Mailbird za darmo
2)

Klient eM

Klient eM - klienci e-mail o dużej wadze / klienci e-mail z wieloma kontami

Klient eM to świetna opcja oprogramowania, która może pomóc Ci w sortowaniu wiadomości e-mail, odpowiadaniu na nie i ogólnym zarządzaniu wszystkimi aspektami adresu e-mail Twojej firmy lub na użytek własny.

Darmowa wersja może być używana z 2 kontami e-mail, a wersja płatna pozwala na nieograniczoną liczbę kont.

Ponieważ ta aplikacja została zaprojektowana do współpracy z innymi klientami poczty e-mail, takimi jak Gmail, Outlook i Exchange. Umożliwia to łatwe przesyłanie danych z poprzednio używanych klientów poczty e-mail, przesyłanie kalendarzy i kontaktów.

Zainstaluj jedną z tych aplikacji kalendarza, aby śledzić wszystko, co musisz robić w pracy.

Klient eM może automatycznie tłumaczyć wiadomości e-mail, konfigurować harmonogram wysyłania określonych wiadomości e-mail, niewiarygodnie wydajne szyfrowanie w celu zapewnienia bezpieczeństwa w Internecie i inne wspaniałe dodatki.

Warto wspomnieć, że wszystkie te opcje można łatwo dezaktywować, jeśli zdecydujesz się to zrobić.

Edycja eM Client Professional zawiera wszystkie funkcje dostępne w bezpłatnej wersji, a także umożliwia dostęp do wsparcia VIP i licencji komercyjnych.

 • Pobierz em Client Premium Edition

3)

Thunderbird

Thunderbird - klienci e-mail z wieloma kontami

Thunderbird to świetne oprogramowanie do obsługi poczty e-mail, które zostało stworzone przez ludzi z Mozilli.

To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i oferuje szybki dostęp do wszystkich wymaganych narzędzi oraz pozwala na korzystanie z nieograniczonej liczby kont e-mail.

Możesz również zmodyfikować wygląd i działanie Thunderbirda, wybierając jedną lub więcej wtyczek dostępnych w sklepie internetowym Mozzila, a także można je dostosować za pomocą wbudowanych ustawień.

Po skonfigurowaniu wszystkiego możesz użyć Thunderbirda do automatycznego tworzenia kopii zapasowych wiadomości e-mail na lokalnym urządzeniu pamięci masowej — dla większego bezpieczeństwa, przypomina o nadchodzących spotkaniach, jest kompatybilny z szeroką gamą formatów kalendarza, a także oferuje świetny czytnik RSS.

Korzystając z tej funkcji, możesz ułatwić sortowanie ważnych wiadomości e-mail, sprawdzając automatyczny nagłówek.

Po wybraniu wiadomości e-mail, które chcesz otworzyć, możesz po prostu wyświetlić ich podgląd, otwierając je w różnych zakładkach. Daje to możliwość szybkiego przełączania się z jednej karty na drugą i modyfikowania każdego aspektu wiadomości e-mail.

Po zakończeniu pracy w programie Thunderbird zamknięcie go spowoduje automatyczne zapisanie otwartych kart. Zapewnia to spokój ducha, całkowicie eliminując możliwość utraty ważnej pracy z powodu awarii Internetu lub awarii komputera.

Pobierz Mozilla Thunderbird

Utrzymuj skrzynkę odbiorczą Thunderbird w czystości dzięki tym filtrom antyspamowym.

4

Nietoperz!

Nietoperz ! - lekki klient poczty e-mail / z wieloma kontami

To oprogramowanie poczty e-mail to kolejna świetna opcja, która daje dostęp do nieograniczonej liczby kont e-mail za pośrednictwem protokołów IMAP, POP i MAPI.

Został zaprojektowany specjalnie do pracy z wieloma wiadomościami e-mail i ma świetne wbudowane funkcje, które pozwalają to łatwo osiągnąć.

Jedna z najlepszych cech The Bat! to poziom ochrony, jaki ma do zaoferowania. To oprogramowanie wykorzystuje wiele strumieni szyfrowania i daje możliwość wykonania kopii zapasowej wszystkich danych na komputerze osobistym lub w zewnętrznej pamięci masowej, w celu bezpiecznego przechowywania.

Oprócz tego, że nie musisz się martwić utratą plików, użycie tej opcji pozwala również nie martwić się o to, że Twoje informacje zostaną zhakowane i wykorzystane przez osoby trzecie.

Oto niektóre z najlepszych funkcji tego oprogramowania:

 • Pełne wsparcie dla PGP, GnuPG i S / MIME
 • Świetny system filtrowania — filtry te można łatwo dostosować, aby automatycznie wykrywały spam i niechciane wiadomości handlowe oraz odpowiednio je klasyfikowały
 • Wewnętrzna przeglądarka HTML — pozwala wyświetlić całą stronę w formacie HTML
 • Szeroka gama wbudowanych szablonów — daje wskazówki dotyczące właściwego pisania, i może być używana do tworzenia nowych szablonów w celu usprawnienia powtarzalnych odpowiedzi e-mail
 • Subskrypcje kanałów RSS
 • Może dostosować każdy aspekt głównego okna — konto i drzewo folderów, pasek narzędzi itp.

Domowa edycja The Bat! może być używany do celów niekomercyjnych, a także możesz wybrać opcję Professional Edition, jeśli chcesz używać tego oprogramowania w warunkach komercyjnych.

Pobierz The Bat!

5

Atramentowy

Inky - klient poczty e-mail z wieloma kontami

Inky to kolejna potężna aplikacja e-mail dla systemu Windows 10, która została zaprojektowana z myślą o prostocie. Z tego powodu korzystanie z Inky jest bardzo podobne do korzystania z Mailbird.

To oprogramowanie ma wiele przydatnych funkcji, ale najważniejsze jest to, że Inky jest w stanie wyodrębnić dane z wielu innych aplikacji e-mail, z których wcześniej korzystałeś.

Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć te konta z Inky, a to oprogramowanie zrobi resztę. Możesz łączyć konta i wyodrębniać dane z Gmaila, Outlooka, Google Apps, a także Yahoo.

Inky pozwala łączyć tyle kont, ile chcesz. Narzędzie pozwala również na łatwe zarządzanie nimi wszystkimi ze zunifikowanej skrzynki odbiorczej, która zbiera wszystkie dane z połączonych kont e-mail i wyświetla je w sposób łatwy do zrozumienia i użycia.

Możesz także dostosować wygląd aplikacji do własnych upodobań, korzystając z niektórych lub wszystkich dostępnych opcji dostosowywania.

Po zakończeniu wstępnej konfiguracji i podłączeniu ulubionych klientów poczty e-mail do Inky, to oprogramowanie może automatycznie kodować kolorowo wiadomości e-mail przychodzące do skrzynki odbiorczej. Robi to za pomocą przechowywanych informacji i preferencji z wiadomości e-mail znajdujących się już w skrzynce odbiorczej.

Nauczenie Inky, jak obsługiwać te informacje, sprowadza się do wybranej konfiguracji.

Ta funkcja może ogromnie pomóc w kontaktach z tysiącami e-maili i zapewnia odpowiedni przegląd zaangażowania klientów, zaplanowanych spotkań itp.

Wypróbuj Inky

Wniosek

W tym artykule przeanalizowaliśmy najlepsze na rynku opcje oprogramowania klienckiego, które oferują łatwiejszy sposób zarządzania szeroką gamą kont z jednego pulpitu.

Funkcje znajdujące się w tych opcjach oprogramowania z pewnością zaspokoją wszystkie potrzeby związane z zarządzaniem pocztą e-mail, bez względu na to, czy wypróbujesz bezpłatne wersje do użytku osobistego, czy wersje profesjonalne do użytku komercyjnego.

Chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat opcji oprogramowania, które przedstawiliśmy w tym Top 5. Prosimy o poinformowanie nas o swoich opiniach i sformułowanie rekomendacji, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

ARTYKUŁY ZWIĄZANE Z E-MAILEM, KTÓRE MOŻESZ CHCESZ SPRAWDZIĆ:

 • Jakie są najlepsze klienty e-mail do wysyłania biuletynów?
 • 4 najlepsze narzędzia do migracji e-maili do bezpiecznego przełączania klientów e-mail
 • 5 najlepszych programów do śledzenia wiadomości e-mail do monitorowania wiadomości e-mail
Link do głównej publikacji