5 najlepszych internetowych edytorów zdjęć HTML5 do wykorzystania w 2019 roku

Internetowy edytor zdjęć HTML5 ma wiele zalet w porównaniu z aplikacjami natywnymi. Po pierwsze, są one kompatybilne ze wszystkimi głównymi przeglądarkami, takimi jak Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox, Tor, Opera itp. Oznacza to, że użytkownicy mogą korzystać z edytorów HTML5 na wszystkich platformach, od Windows 10, przez iOS, aż po Android.

Ponadto aplikacje oparte na HTML5 mają tendencję do szybszego ładowania ze względu na „jaśniejsze” kodowanie. Użytkownicy również nie muszą tracić czasu na pobieranie dodatkowych wtyczek, aby uruchomić edytor online. Jeśli interesuje Cię internetowy edytor zdjęć HTML5, zapoznaj się z poniższą listą.

Wszystkie edytory zdjęć na tej liście są oparte na HTML5 i można uzyskać do nich dostęp tylko online. Należy zauważyć, że w Internecie można oczywiście znaleźć inne najlepsze edytory zdjęć online. Ta lista ma jedynie na celu wskazanie użytkownikom właściwego kierunku.

Ponadto edytory zdjęć na tej liście nie są uporządkowane od najlepszego do najgorszego. Każda z tych aplikacji jest raczej wyjątkowa i, mam nadzieję, pomoże każdemu czytelnikowi w jego poszukiwaniu edytora zdjęć HTML 5 online.

Jakie są najlepsze internetowe edytory zdjęć HTML5?

1

Picozu

Internetowe edytory zdjęć Picozu HTML5

Picozu to prosta i wygodna aplikacja do edycji, do której użytkownicy mogą szybko wskoczyć. Najlepsze dla początkujących i użytkowników, którzy nie potrzebują wielu potężnych narzędzi do edycji.

Być może najpopularniejszy internetowy edytor zdjęć HTML5, Picozu to łatwe w użyciu narzędzie z wieloma funkcjami. Jest całkowicie oparty na HTML5 i CSS3, co czyni go niezależnym od Flasha. Oznacza to również, że użytkownicy będą mogli edytować wszystkie swoje materiały w Internecie. Ten edytor online jest szczególnie idealny dla użytkowników poszukujących szerokiej gamy filtrów.

Jego główne cechy to:

 • Możliwości rysowania: Użytkownicy Picozu mają możliwość rysowania na dokumencie za pomocą szerokiej gamy pędzli. Użytkownicy mogą tworzyć od podstaw całe obrazy za pomocą tej funkcji lub po prostu poprawiać przesłany obraz.
 • Narzędzia do edycji: Edytor zdjęć oferuje wiele narzędzi do edycji, takich jak warstwy, wypełnienie kolorem, wybór odręczny, przycinanie i wiele innych. Masz również ponad 120 filtrów, które możesz połączyć, aby stworzyć idealne zdjęcie.
 • Łatwe udostępnianie: Bardzo wygodna funkcja, ponieważ umożliwia natychmiastowe udostępnianie ukończonej pracy popularnym witrynom medialnym, takim jak Facebook i Flickr, lub usługom w chmurze, takim jak OneDrive, Dropbox, Dysk Google itp.
 • Importuj z Adobe Photoshop: Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą importować projekty z Photoshopa, zachowując warstwy do edycji.
 • Liczne opcje formatu: Masz wiele różnych formatów, w których możesz zapisywać swoje projekty. Adobe PS, PDF, obrazy bitmapowe, Tiff, JPEG i PNG, to niektóre z formatów, w których możesz zapisywać swoje obrazy.
 • Wygodny i łatwy w użyciu interfejs: Interfejs użytkownika jest zarówno estetyczny, jak i łatwy w obsłudze. Co więcej, jest zbudowany w taki sposób, że możesz pracować nad kilkoma projektami jednocześnie na tym samym komputerze.

Wady tej aplikacji obejmują:

 • Wymaga od użytkowników pobrania wtyczki
 • Interfejs może nie wszystkim odpowiadać
 • Subskrypcja jest trochę kosztowna

Picozu to darmowa aplikacja z opcją opłacenia abonamentu, który umożliwia użytkownikom dostęp do wszystkich jego funkcji. Użytkownicy wybierający subskrypcję długoterminową otrzymają zniżkę.

Wypróbuj Picozu

 • POWIĄZANE: Najlepsze oprogramowanie do obsługi albumów zdjęć w systemie Windows 10

2)

Photopea

edytor zdjęć online photopea HTML5

Potężniejszy niż Picozu, Photopea często nazywany jest internetowym programem Photoshop ze względu na jego przydatne funkcje. Zaprojektowany bardziej dla użytkowników, którzy mieli doświadczenie w edytowaniu zdjęć, Photopea może być przytłaczająca dla nowicjuszy.

Wspaniałą rzeczą w Photopei jest to, że nie ma kłopotów z fantazyjnym, artystycznym interfejsem użytkownika, aby zachęcić użytkowników. Zamiast tego polega na swoich potężnych narzędziach i funkcjach, aby użytkownicy wracali po więcej. Więc jeśli jesteś kimś, kto woli czystą aplikację z wysoce skutecznymi narzędziami do pracy, to powinieneś rozważyć użycie Photopea.

Oto zalety korzystania z Photopea:

 • HTML 5: Użytkownicy muszą po prostu kliknąć link i będą mogli korzystać z internetowego edytora zdjęć. Nie wymaga od użytkowników pobierania wtyczki.
 • Szybka reakcja i czasy ładowania: Photopea działa świetnie we wszystkich głównych przeglądarkach i zwykle nie ma żadnych opóźnień podczas edycji zdjęć.
 • Kompatybilny z PSD: Program obsługuje format PSD, który jest skrótem używanym przez Photoshopa
 • Obsługuje wiele formatów: Możesz zapisać swoje zdjęcia w następujących formatach: JPG, PSD, PNG i SVG.
 • Niedrogi: Konta premium są przystępne i kosztują tylko 12 USD za 90 dni.

Oto wady Photopea:

 • W porównaniu do Picozu, Photopea nie ma filtrów
 • Użytkownicy kont premium mogą pracować tylko nad ulepszaniem PP i ukrywaniem reklam.
 • Prosty interfejs, który dla niektórych może być nieatrakcyjny.

Przetestuj Photopea

3)

DeviantArt muro

deviant Art muro edytor HTML5

Zaprojektowany specjalnie dla artystów, DeviatArt pozwala użytkownikom edytować, a także korzystać z wielu narzędzi do tworzenia sztuki. Użytkownicy szukający więcej narzędzi do rysowania niż narzędzi do edycji z pewnością polubią tę aplikację.

Użytkownicy szukający ujścia dla swojej kreatywności powinni sprawdzić ten edytor zdjęć HTML5. Chociaż DeviantArt muro jest prosty, ma przyjemny interfejs i oferuje kilka ciekawych opcji warstw.

Plusy DeviatArt muro:

 • Aplikacja HTML 5: Ta aplikacja działa w całości na HTML 5. Aby szybko uzyskać dostęp do edytora, wystarczy jedno kliknięcie jego łącza. Nie trzeba instalować żadnych dodatkowych wtyczek.
 • Przeznaczony dla artystów: Projekty są automatycznie zapisywane, jeśli zalogujesz się na konto DeviantArt.
 • Wysoce skuteczne narzędzia do rysowania:  Istnieje kilka narzędzi do rysowania, których użytkownicy mogą użyć do stworzenia kolejnego arcydzieła.

Wady DeviantArt muro:

 • Nie można zmieniać ani modyfikować filtrów
 • Zbyt uproszczone do użytku profesjonalnego

DeviantArt muro to niszowa aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą edytora z funkcjami rysowania.

Wypróbuj DeviantArt muro

 • 4

  Fotor

  fotor edytor obrazów HTML5

  Jeśli szukasz potężnego edytora, który oferuje profesjonalne narzędzia do edycji na poziomie, to Fotor to internetowy edytor zdjęć HTML5 dla Ciebie.

  Chwalony zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów, Fotor jest narzędziem do edycji dla wszystkich. Usprawnia zaawansowaną technologię HTML5 i jedne z najlepszych narzędzi do edycji zdjęć na rynku. Dzięki Fotor masz również możliwość tworzenia kolaży fotograficznych i projektów graficznych, oprócz edycji zdjęć.

  Najważniejsze funkcje Fotor to:

  • Usługi w chmurze: Utworzenie konta w Fotor automatycznie zapewnia dostęp do jego usługi w chmurze. Umożliwia to użytkownikom łatwe zapisywanie niedokończonej pracy online w chmurze. Użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do swojej niedokończonej pracy z dowolnego innego urządzenia, o ile będzie miało dostęp do Internetu.
  • Technologia HTML5: Ponieważ Fotor to internetowy edytor zdjęć obsługiwany przez HTML 5, należy spodziewać się szybkich i stabilnych usług.
  • HD PDF: Oznacza to, że możesz tworzyć ulotki, zaproszenia, karty itp., Które można drukować na bardzo wysokim poziomie jakości.
  • Pakiety z narzędziami do edycji: Wersja Premium Fotor oferuje najwięcej pod względem funkcji i narzędzi edycyjnych w porównaniu do innych aplikacji z tej listy. Użytkownicy Fotora mogą mieć narzędzia do edycji, które pozwalają im manipulować czcionkami, kształtem obrazu, ikonami, grafiką, naklejkami, cieniem, kolorem i wiele więcej.
  • Niezliczone szablony: Aplikacja do edycji zdjęć oferuje użytkownikom tysiące gotowych szablonów, które są nie tylko oszałamiająco piękne, ale także profesjonalne. Za pomocą tych szablonów użytkownicy mogą łatwo tworzyć plakaty, karty, okładki w mediach społecznościowych, projekty blogów, reklamy itp.
  • Beatyfikować: Unikalnym elementem znalezionym w tym edytorze jest funkcja retuszu upiększającego. To narzędzie pozwala użytkownikom poprawiać selfie, aby naprawić skazy i upiększyć.
  • HDR: Pozwala całkowicie poprawić zdjęcie wyglądające na przeciągane.
  • Poradniki: Jeśli kiedykolwiek poczujesz się przytłoczony licznymi funkcjami, zawsze możesz uzyskać dostęp do łatwych do wykonania samouczków znajdujących się na ich stronie internetowej.

  Fotor Wady:

  • Nie jest przeznaczony dla artystów, którzy chcą zaczynać od zera.
  • Może wydawać się przytłaczające dla użytkowników, którzy chcą szybkiego edytora.
  • podstawowa, bezpłatna wersja nie oferuje wiele.

  Użytkownicy, którzy chcą mieć pełny dostęp do wszystkich funkcji Fotor, muszą wykupić miesięczną subskrypcję. Użytkownicy, którzy kupią roczną subskrypcję, otrzymają zniżkę.

  Wypróbuj Fotor

  5

  Edytor Pixlr

  edytor pixlr HTML5

  Pixlr Editor to doskonały internetowy edytor zdjęć HTML5, który jest bardzo łatwy w użyciu. Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny. Jeśli korzystałeś wcześniej z Microsoft Paint, szybko poznasz edytor Pixlr.

  Platformy oferują szereg zaawansowanych opcji edycji zdjęć, które pozwalają tworzyć imponujące obrazy lub poprawiać jakość przesyłanych zdjęć.

  Dostępna jest również wersja premium tego narzędzia, która pozwala odblokować wiele przydatnych szablonów projektów, zdjęć stockowych i funkcji edycji.

  Wypróbuj Pixlr Editor

  Wniosek

  Internetowy edytor zdjęć HTML5 oferuje wiele zalet w stosunku do tradycyjnych aplikacji do edycji. Szybsze, łatwiejsze i bardziej elastyczne aplikacje HTML5 są wysoce skutecznym rozwiązaniem problemów z edycją.

  Dzięki tym listom osobom łatwiej będzie znaleźć edytor zdjęć online, który spełnia jego / jej unikalne potrzeby.

Link do głównej publikacji