5 najlepszych aplikacji do organizowania rodzin dla użytkowników systemu Windows

Dbanie o to, by Twoja rodzina była karmiona, jest dość podstawowym zadaniem, ale utrzymywanie porządku może być inną historią, szczególnie jeśli masz dużą rodzinę. Utrzymywanie lekarstw, spotkań, dat podróży, harmonogramów pracy, prac domowych, kontaktów w nagłych wypadkach i innych wspólnych działań rodzinnych pod jednym dachem może nie być tak łatwe, jak się wydaje. Aby zajęcia rodzinne przebiegały sprawnie, potrzebujesz bezpiecznej platformy do przechowywania i udostępniania informacji. Przydają się aplikacje do organizowania rodzin.

W erze cyfrowej zapracowane rodziny potrzebują inteligentnych rozwiązań, aby zachować porządek. Internet jest przepełniony mnóstwem narzędzi zaprojektowanych, aby utrzymać Cię w pętli ze wszystkim, co dzieje się w Twojej rodzinie. Te aplikacje umożliwiają śledzenie kalendarza rodzinnego i list rzeczy do zrobienia, gdziekolwiek jesteś. Zsyntetyzowaliśmy wiele narzędzi, aby zapewnić pięć najlepszych aplikacji do organizowania rodzin, aby utrzymać porządek w rodzinie.

Czytaj także: Top 7 przeglądarka zdjęć dla systemu Windows 10

Najlepsze bezpłatne i płatne aplikacje dla rodzin z organizatorami

Organizer rodzinny Cozi

Oprogramowanie organizatora rodziny Cozi

Aplikacja organizatora rodziny Cozi umożliwia łatwą aktualizację kalendarza rodzinnego poprzez dodawanie list rzeczy do zrobienia, ustawianie przypomnień, dodawanie spotkań i udostępnianie zaktualizowanych informacji członkom rodziny. Każdy członek rodziny ma przypisany kolor, więc łatwo jest wiedzieć, kto jest wolny, a kto zajęty na pierwszy rzut oka. Dzięki Cozi każdy członek rodziny może dodawać aktualizacje, a każda aktualizacja automatycznie synchronizuje się z wszystkimi użytkownikami podłączonymi do twojego konta.

Aplikacja Cozi jest wyposażona w bardzo solidny system przypomnień, który można dostosować do wysyłania przypomnień tekstowych i e-mailowych, a także tygodniowego podsumowania. Możesz tworzyć dziennik rodzinny, planować posiłki, dodawać listy rzeczy do zrobienia, udostępniać listy zakupów, a także śledzić zdjęcia i wspomnienia w dzienniku rodzinnym Cozi. Cozi działa na komputerach z systemem Android, iOS, Blackberry i Windows. Aplikacja jest dostępna za darmo z dodatkami, chociaż możesz subskrybować pakiet Gold za 29,99 USD, aby uzyskać dodatkowe bezpłatne wrażenia.

Pobierz Cozi Family Organizer na Windows

Pamiętaj o mleku

Family_organizer_software_remember_the_milk

Pamiętaj, że Milk to darmowa i różnorodna aplikacja, która pomoże Ci zarządzać wszystkimi zadaniami na wielu platformach. Po zaktualizowaniu o nowe informacje aplikacja wysyła przypomnienia SMS, e-mail lub IM do użytkowników podłączonych do konta. Aplikacja umożliwia także udostępnianie zadań, list rzeczy do zrobienia i terminów dowolnemu kontaktowi. Możesz dodać wszystkich członków rodziny, aby udostępnić im wszelkie informacje, które chcesz im przekazać. Możesz także ustawić kategorie zadań w zależności od stopnia pilności, takich jak poziomy priorytetów i terminy.

Zapamiętaj mleko

Dwa szczęśliwe domy

dwie aplikacje organizatora rodzinnego Happy Homes

Two happy Homes to potężne narzędzie do organizowania rodzin, które ułatwia odległym rodzinom komunikowanie się i organizowanie rzeczy razem. Rodzice prowadzą wspólną listę kontaktów i kalendarz oraz mogą udostępniać przydatne informacje, listę rzeczy do zrobienia, leki, a nawet zdjęcia. Narzędzie ma również zaawansowane funkcje i może być również wykorzystywane do śledzenia i opłacania wydatków online. Jest dostępny w dwóch pakietach: bezpłatny i płatny. Dzięki bezpłatnemu pakietowi możesz dodać do 10 członków rodziny, uzyskać usługę śledzenia wydatków, kalendarz rodzinny, notatki i inne narzędzia. Dzięki płatnej subskrypcji (14,99 USD miesięcznie) zyskujesz nieograniczoną liczbę kontaktów, wymianę informacji medycznych i możliwość dokonywania płatności online.

Zdobądź dwa szczęśliwe domy

O jednym

Family_organizer_apps_aboutone

AboutOne to kolejna aplikacja do organizowania rodzin, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać rodzinę w porządku. Aplikacja jest wyposażona w solidne narzędzia, które pozwalają łatwo udostępniać zapasy, przechowywać informacje medyczne, udostępniać filmy i zapisywać ważne dokumenty, takie jak pokwitowania. Aplikacja pozwala zarządzać i udostępniać wszystko członkom rodziny na wielu urządzeniach, w tym Android, iOS, Windows Phone i Windows 8 PC.

AboutOne jest dostępny zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej. Darmowa wersja jest wyposażona w narzędzia zarządzania kryzysowego, miejsce dla maksymalnie 6 członków rodziny i 1 GB pamięci. Wersja płatna (5 USD miesięcznie) oferuje kalendarz rodzinny, który synchronizuje się z innymi programami kalendarzowymi, pomieści do 10 członków rodziny i 5 GB przestrzeni dyskowej.

Uzyskaj AboutOne

Chore Hero

Family_organizer_apps_chore_hero

Chore Hero to przyzwoita aplikacja, która może pomóc rodzinie, która pozostaje razem zorganizować się, jednocześnie ucząc dzieci, jak być odpowiedzialnym w zabawny sposób. W przeciwieństwie do innych aplikacji na liście, które wykonują wiele funkcji jednocześnie, Chore Hero polega na pracach domowych, tak jak sugeruje nazwa. Kiedy dzieci wykonują przydzielone obowiązki, zdobywają punkty bonusowe, w końcu przechodząc od początkujących do pełnych obowiązków bohaterów. Możesz przypisać obowiązki różnym osobom w różnych dniach lub pozwolić aplikacji wybierać losowo.

Wniosek

Wybierając odpowiednią aplikację organizatora dla swojej rodziny, należy wziąć pod uwagę budżet i wielkość rodziny, ponieważ niektóre aplikacje mogą dodawać maksymalnie 6 kontaktów, a inne oferują nieograniczoną liczbę kontaktów. Aplikacje do organizowania rodzin zapewniają łatwy sposób utrzymywania kontaktu z członkami rodziny, przypominając im o ważnych spotkaniach rodzinnych. Inne aplikacje organizatora rodziny, które możesz sprawdzić, to Family Organizer, Grocery IQ, Astrid i Hub Family Organizer.

Link do głównej publikacji