4 oprogramowanie do tworzenia biuletynów, które zyskują przyczepność

Obecnie istnieje oprogramowanie do prawie wszystkiego, a oprogramowanie do newslettera jest jednym z nich.

Tego rodzaju programy zwiększają wydajność systemu biznesowego i pomagają promować ich markę.

Biuletyn jest jednym z tak ważnych aspektów działalności firmy i bardzo pomaga w marketingu e-mailowym marki. A najlepsze oprogramowanie do tworzenia biuletynów pomaga to osiągnąć bez wysiłku.

Obecnie dostępnych jest wiele potężnych narzędzi, które mogą pomóc w łatwym tworzeniu biuletynów e-mail i zarządzaniu nimi.

Chociaż użytkownicy mogą wybrać dowolne narzędzie do regularnych potrzeb, istnieją pewne funkcje specyficzne tylko dla niektórych narzędzi.

Zamiast więc ślepo wybierać narzędzie, zalecamy sprawdzenie naszych rekomendacji dotyczących najlepszych narzędzi do biuletynów e-mail.

Oto krótka lista najlepszych programów do tworzenia biuletynów.

Za pomocą tych narzędzi twórz atrakcyjne biuletyny e-mailowe

1

SamLogic MultiMailer 2014

SamLogic MultiMailer 2014 Najlepsze oprogramowanie do tworzenia biuletynu

Dla tych, którzy szukają wygodnego narzędzia, SamLogic MultiMailer 2014 jest jednym z najlepszych programów do tworzenia biuletynów.

Bezproblemowo tworzy biuletyny, ale z łatwością wysyła je również do wybranego odbiorcy.

W ramach tego procesu tworzy wiadomości HTML w edytorze graficznym, który wygląda jak edytor tekstu. To sprawia, że ​​cały proces jest łatwy w użyciu, nawet dla tych, którzy nie znają skryptów HTML.

Jest wyposażony w natywnego kreatora biuletynu, który umożliwia użytkownikom zbudowanie podstawowego szablonu, który można później dostosować w zależności od potrzeb.

Program pomaga użytkownikom tworzyć znaczące biuletyny HTML lub zwykły tekst, które mogą zawierać obrazy, tabele, kolory, czcionki i inne.

Ponadto użytkownicy mogą również dodawać dźwięk i załączniki do biuletynów HTML. Użytkownicy mogą również pola danych w wiadomości, które mogą pomóc w tworzeniu spersonalizowanych wiadomości.

Poza tym zintegrowana baza danych dobrze zarządza listami adresowymi. Umożliwia także użytkownikom importowanie adresów e-mail i informacji kontaktowych z platform takich jak Oracle, Outlook, MS Excel itp.

Użytkownicy mogą również uzyskać status dostarczenia wiadomości e-mail z karty stanu w oprogramowaniu. Podczas gdy karta statystyk w oprogramowaniu zawiera szczegółowe dane o wysyłkach, oprogramowanie obsługuje również skutecznie odbijanie wiadomości e-mail.

Cena: zaczyna się od 49 USD.

Pobierz SamLogic MultiMailer

2)

Wyślij e-mailem do masowego klienta pocztowego Platinum

Wyślij e-mailem Platinum Customer Bulk Emailer Najlepsze oprogramowanie do stworzenia biuletynu

Chociaż e-mailer masowego klienta e-mail Platinum nie tworzy dokładnie biuletynu, ale sortuje adresy e-mail. Ponadto może pomóc użytkownikom ulepszyć inne aspekty biuletynu.

Oznacza to, że automatyzuje proces marketingu w wyszukiwarkach poprzez automatyczne przesyłanie na żywo adresów e-mail i adresów URL wprowadzonych do różnych wyszukiwarek.

Wystarczy, że użytkownicy wprowadzą adres e-mail i adres URL, a następnie prześle je bezpośrednio do oddzielnych wyszukiwarek za pomocą formatu przeglądarki.

Wysyłaj nowo utworzony biuletyn za pomocą tych klientów e-mail

Użytkownicy otrzymują informacje zwrotne z formatu, dzięki czemu odbiorca rzeczywiście otrzymał i zaakceptował adres URL i adres e-mail. Status jest wyświetlany na żywo w specjalnym panelu przeglądarki.

Ponadto oferuje bezpłatne reklamy za pośrednictwem bezpłatnych reklam internetowych, które pomagają użytkownikom wyświetlić listę swoich ofert. Użytkownicy mogą przesyłać nieskończone adresy URL i strony internetowe do wszystkich możliwych wyszukiwarek za pomocą narzędzia do przesyłania mocy.

Generator znaczników meta to kolejna funkcja, która aktywuje znaczniki meta, takie jak słowa kluczowe, tytuł i opis, które można sformatować w kodzie źródłowym HTML.

Kody te są następnie gotowe do skopiowania i wklejenia na stronie internetowej. Podczas gdy dziennik przesyłania rejestruje przesłane dane, kreator kodu oferuje szereg narzędzi do tworzenia niesamowitych efektów JavaScript.

Wyskakujący mag i twórca map witryn należą do jego innych istotnych cech.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna, aktualizacja za 29,97 USD.

Użyj e-maila luzem do klienta Platinum

3)

PIMEX MailExpress

PIMEX MailExpress Najlepsze oprogramowanie do tworzenia biuletynu

Dla tych, którzy szukają darmowej alternatywy dla najlepszego oprogramowania do tworzenia biuletynu, PIMEX MailExpress jest odpowiedzią.

To narzędzie oferuje solidną i skuteczną metodę, która pomaga dotrzeć do klientów i kontaktów za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Ten darmowy program jest właściwym rozwiązaniem zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, które pomagają im wysyłać biuletyny i inne ważne informacje.

Co ciekawe, użytkownicy mogą personalizować każdą wiadomość za pomocą zwykłego tekstu lub szablonów HTML.

Ponieważ każdą wiadomość można spersonalizować, gwarantuje to, że wszyscy odbiorcy otrzymają listy, które są do nich szczególnie wysyłane.

Oprogramowanie pomaga również importować pełne adresy e-mail z listami, a także opcjonalne wytyczne w formacie tekstowym lub CSV.

Cena: bezpłatnie

Pobierz PIMEX MailExpress

Wniosek

Biuletyny stanowią krytyczny aspekt e-mail marketingu firmy. Robiąc to we właściwy sposób i w atrakcyjny sposób, na dłuższą metę okaże się korzystne dla firmy.

Dlatego wybierz oprogramowanie biuletynu e-mail z powyższej listy i rozpocznij kampanię marketingową.

Link do głównej publikacji