4 oprogramowanie do analizy piłki nożnej na PC, które pomoże Ci wygrać wszystkie mecze

Najlepsze oprogramowanie do analizy futbolu jest zbudowane z inteligencji piłkarskiej i jest niezbędnym narzędziem w arsenale każdego obserwatora, analityka i trenera.

Te rozwiązania programowe są wyposażone w scyntylacyjne funkcje, które pomagają rejestrować i analizować każdy ruch oszałamiający, oszałamiający trik, cudowny cel i każdą inną akcję podczas meczów / treningów.

Następnie oprogramowanie wykorzystuje wyrafinowane algorytmy do dostarczania szczegółowych raportów, precyzyjnych prognoz i inteligentnych sugestii, jak opracować niezłomną strategię i poprawić wydajność.

A mając tak wiele do stracenia, eksperci, kibice i guru futbolowi powinni lepiej wrzucać swoje losy dzięki najlepszym programom, jeśli chcą rozpocząć bezkonkurencyjny bieg.

Oto niektóre z najlepszych programów do analizy piłki nożnej.

4 najlepsze narzędzia do analizy wideo z piłki nożnej

1

LongoMatch

LONGOMATCH

LongoMatch to potężne narzędzie do analizy wideo dla analityków piłki nożnej (piłkarzy) i zapewnia bardzo spersonalizowane informacje o każdym graczu.

Statystyki obejmują ruchy na wszystkich obszarach boiska, w tym procent posiadania, asysty, kary, bramki, liczbę fauli i wszystkie inne istotne szczegóły.

LongoMatch ma funkcje kreatywności, które pomagają użytkownikom drążyć dane i filtrować precyzyjne raporty wydajności na koncie sekunda po drugim.

Istnieją nawet dodatkowe możliwości dostosowania pulpitów analitycznych systemu w celu przekazywania przechwyconych informacji o zespole w ulubionych formatach, a nawet eksportowania ich jako pliku XLS CVS lub pliku XML.

Trenerzy i fani mają możliwość dalszego sortowania danych, które generują podczas genialnej analizy wideo gier za pomocą Microsoft Excel lub uznanych platform chmurowych, w tym Coach Logic i Videobserver.

Ponadto LongoMatch umożliwia analitykom tworzenie niestandardowych list odtwarzania (i prezentacji) na podstawie przechwyconego materiału wideo i filtrowanie go według typów zdarzeń lub odtwarzaczy.

Krótko mówiąc, w LongoMatch namiętni trenerzy i obserwatorzy mają platformę do dostarczania dedykowanej analizy, której zawsze poszukiwali.

Istnieją zarówno wersje bezpłatna, jak i płatna.

Pobierz oprogramowanie LongoMatch

 • 2)

  Dartfish

  analiza piłki nożnej dartfish

  Dartfish to kolejne cudowne oprogramowanie, które z łatwością tłumaczy wszystkie mecze piłki nożnej na liczby, które można łatwo zgnieść i wyszukać pomysły.

  Rzeczywiście, Dartfish bezproblemowo integruje się z wieloma narzędziami analitycznymi, w tym danymi Opta, SportsCode i InStat, aby uzyskać specjalny wgląd w to, co dzieje się na boisku.

  Ostatecznie szczegółowe statystyki — dostępne w jednym miejscu — ułatwiają opracowanie idealnego planu gry i konsekwentnie zaburzają formę książki.

  Przypadkowi obserwatorzy, prezenterzy sportowi, zawodnicy i trenerzy chwalą renderowanie 3D programu nagrań i zwiększoną interaktywność podczas sesji strategicznych.

  Ponadto niezwykła i kreatywna analiza 3D wykorzystuje moce interpretacyjne sztucznej inteligencji do tworzenia atrakcyjnych wydarzeń, podsumowań po grze i analizy postaci.

  Zdobycie programu więcej punktów to skwierczące powtórki wideo. Pomagają analitykowi lepiej zrozumieć fakty i wspierają trzeźwe decyzje podczas meczów.

  Niezależnie od tego, czy chodzi o oficjalne szkolenie, zaangażowanie fanów (w telewizji), czy przygotowania przed meczem, to niedrogie oprogramowanie zasługuje na miejsce startowe we wszystkich zwycięskich drużynach.

  Możesz pobierz narzędzie do analizy piłki nożnej Dartfish (Android iOS) i ciesz się bezpłatną 15-dniową wersją próbną lub skorzystaj z rozwiązania chmurowego.

  • 3)

   Hudl

   Hudl to kolejna platforma internetowa, której wyniki cieszą się dużym uznaniem wśród analityków o najwyższej wydajności.

   System jest dość utalentowany i będzie analizował przesłane filmy, śledził podstawowe statystyki, generował kompleksowe informacje zwrotne i dostarczał dostosowane pasemka.

   Użytkownicy uwielbiają łatwość obsługi, odtwarzanie w zwolnionym tempie, ekspansywne narzędzia do rysowania, porównania uderzeń po uderzeniu i zindywidualizowane raporty wydajności.

   Co więcej?

   Niezależną opinię eksperta można uzyskać, wysyłając wideo z gry do profesjonalnych analityków Hudla, którzy odpowiedzą przydatnymi wskazówkami w ciągu 24 godzin!

   Następnie nie potrzebuje specjalnych narzędzi, a trenerzy mogą po prostu nagrywać za pomocą istniejących kamer, iPadów lub iPhone’a w celu uzyskania szybkich statystyk.

   Trenerzy i gracze mogą wykorzystać swoje podsumowane informacje, aby wprawić zwycięską mentalność w każdej drużynie, która nie jest najlepsza.

   W końcu jedynym sposobem, aby fani mogli czuć się dumni z koszulki swojego zespołu, jest kultywowanie triumfalnej kultury.

   Zespoły i ich menedżerowie mogą poprosić demo Hudla o rozpoczęcie.

   • 4

    Nacsport

    nacsport

    Nacsport był częścią największych sukcesów w światowych sportach, od baseballu po golfa.

    Od czasu premiery oprogramowanie znacznie pomogło ponad 5000 trenerom i analitykom sportowym w piłce nożnej w osiągnięciu ogromnego sukcesu.

    Niektóre z jego innowacji, takie jak wyłączna możliwość oznaczania kluczowych momentów podczas oglądania gry (aby uzyskać dokładną analizę), były szczególnie nie do odparcia dla rzeszy fanów.

    Ponadto oprogramowanie do analizy piłki nożnej zapewnia intuicyjną oś czasu, dzięki czemu analitycy mogą lepiej organizować swoje klipy w celu późniejszego przejrzenia i edycji.

    Nacsports ma inne możliwości, takie jak pozwalanie użytkownikom na dodawanie rysunków i notatek, porównywanie zapałek i generowanie inteligentnych raportów.

    Trenerzy mają swobodę dzielenia się wybranymi ćwiczeniami treningowymi ze swoimi zespołami podczas grupowych sesji wideo lub eksportowania klipów wideo sesji dostosowanych do każdego gracza.

    Alternatywnie, trenerzy mogą tworzyć profesjonalne prezentacje i animacje, aby jasno zademonstrować docelowe obszary ulepszeń dla każdego gracza i udostępnić.

    System płynie płynnie i powinien dawać niesamowite rezultaty na dłuższą metę.

    I kto wie? Być może spektakl sprawi, że fani będą się starać kupić bilety na obserwację swoich rewitalizowanych gwiazd w akcji.

    Nacsport jest dostępny w kilku pakietach (ceny zależą od wybranej metody płatności), w tym nBasic, nBasic +, nScout + i tak dalej.

    Wszystkie można pobrać z oficjalnej strony internetowej.

    Wniosek

    Oprogramowanie do analizy sportu może pomóc uwolnić potencjał zarówno przyszłych, jak i uznanych gwiazd futbolu. Wynika to z faktu, że dostarczane przez nich dane analityczne są tak szczegółowe, że gracz będzie miał problemy z tłumaczeniem, dlaczego nie poprawia swojej gry.

    Dla trenerów, obserwatorów, trenerów i menedżerów najlepsze oprogramowanie do analizy piłki nożnej jest darem niebios.

    Ułatwiają pracę, uczą się każdego gracza, przeciwników i gier, a ostatecznie opracowują zwycięski plan mistrzowski. O co jeszcze można prosić?

Link do głównej publikacji