4 najlepsze oprogramowanie do tworzenia kuszących i przydatnych obiektów clipart

Podczas gdy funkcja „clipart” z MS Word została zastąpiona obrazami Bing, istnieje wiele innych opcji wstawiania clipart. Istnieje jedne z najlepszych programów do tworzenia obiektów clipart online, które pomagają użytkownikom wybierać spośród ulubionych zdjęć.

Od tworzenia kart okolicznościowych po prezentacje wizualne, Clip Arts to najlepszy sposób na wzbogacenie każdej ilustracji.

Te obrazy nie należą do zdjęć stockowych i są chronione prawem autorskim, aby uniknąć kradzieży. Obiekty clipart są przeznaczone wyłącznie do sprzedaży lub dystrybucji.

Zatem osoby szukające dostępu do ekskluzywnych obrazów clipart powinny zainwestować w najlepsze oprogramowanie do tworzenia obiektów clipart.

Te rozwiązania oprogramowania są dostępne zarówno w wersji płatnej, jak i bezpłatnej i chronią użytkowników przed wszelkimi problemami prawnymi. Co najlepsze, programy te oferują wiele bezpłatnych obrazów z każdego gatunku.

Tutaj wymieniliśmy jedne z najlepszych programów do rysowania, które mogą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Najlepsze narzędzia Clip Art do łatwego tworzenia doskonałych obrazów cyfrowych

1

Edraw

Edraw najlepsze oprogramowanie do tworzenia obiektów clipart

Edraw to jedno z najlepszych programów do obsługi clipartów, które działa na wszystkich głównych platformach. Umożliwia użytkownikom tworzenie różnych rodzajów diagramów, takich jak schematy blokowe, plany pięter, mapy myśli itp. Przy użyciu galerii pełnej szablonów i przykładów.

Jest to wygodne narzędzie do rysowania clipartów obsługiwane przez wektor, które oferuje bezpłatne pobieranie. Ta potężna aplikacja jest wyposażona w zaawansowane funkcje, które pomagają tworzyć niesamowite kliparty.

Oprogramowanie pomaga użytkownikom tworzyć niesamowite projekty przy użyciu wysokiej jakości i wyjątkowych funkcjonalności. Zawiera 8500 grafik wektorowych, które można wykorzystać do personalizacji kart okolicznościowych, schematu blokowego, diagramów biznesowych i innych.

Co najważniejsze, użytkownicy nie wymagają żadnej dodatkowej weryfikacji w celu używania i udostępniania tych obiektów clipart.

Chociaż oferuje kilka kategorii, oferuje również łatwe do zrozumienia swobodne dialogi. Obrazy są zapisywane w oprogramowaniu i nie jest wymagane pobieranie.

Kompatybilność z rozszerzonym zakresem oprogramowania, skalowanie obrazów bez utraty przejrzystości lub opcja eksportu do formatów plików TIF, GIF, JPG, PNG to inne jego główne cechy.

Cena: dostępna wersja bezpłatna, zaczyna się od 99 USD za licencję subskrypcyjną.

  • Pobierz teraz Edraw

Sprawdź te rozwiązania programowe, aby wektoryzować obrazy na komputerze.

2)

SmartsysSoft Label Maker

SmartsysSoft Label Maker najlepsze oprogramowanie do tworzenia obiektów clipart

SmartysSoft Label Maker jest zaliczany do najlepszych programów do tworzenia clipartów ze względu na jego zdolność do projektowania i drukowania ładnie wyglądających obrazów. Od etykiet adresowych, pocztówek, kopert lub etykiet multimedialnych po etykiety CD / DVD — oferuje wszystkie możliwe projekty.

Oprogramowanie jest wyposażone w szereg wstępnie zaprojektowanych szablonów, obrazów, kształtów i symboli dla szablonów. Użytkownicy mogą wybrać jeden z ich upodobań z biblioteki, a następnie zmodyfikować go przy użyciu własnych logo, zdjęć i grafiki.

Spraw, aby Twoja firma i marka pozostały niezapomniane dzięki tym oryginalnym narzędziom do tworzenia logo.

Ten solidny program jest idealny do grafiki wektorowej, która pozwala użytkownikom projektować własne etykiety wysokiej jakości, gotowe do drukowania. Użytkownicy mogą również uzyskać wydruk dzieł sztuki lub zdjęć na dowolnym zwykłym papierze na lokalnej drukarce.

Ponadto pozwala także użytkownikom zapisywać wydruki w różnych formatach, a mianowicie., PDF, BMP, JPEG, GIF, PNG i TIFF.

Zapewnia narzędzia do edycji ścieżki wizualnej, różne rodzaje stylów myślników i płynnie malowany element rysunkowy. Co najlepsze, działa jako doskonałe oprogramowanie do edycji obrazów, które oferuje potężną edycję warstw.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna, aktualizacja za 44,95 USD

Pobierz SmartysSoft Label Maker

3)

Kreator kart okolicznościowych

Greeting Card Builder najlepsze oprogramowanie do tworzenia obiektów clipart

Greeting Card Builder firmy PearlMountain to kolejne świetne oprogramowanie, które oferuje zabawny i szybki sposób na tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych. Jest to łatwe w użyciu oprogramowanie, w którym użytkownicy mogą projektować kartki z życzeniami z wykorzystaniem własnych obrazów i tekstu.

Program jest przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu jest łatwiejszy nawet dla początkujących. Nie wymaga wcześniejszego doświadczenia ani umiejętności obsługi komputera. ja

t pomaga użytkownikom tworzyć spersonalizowane kartki z życzeniami w zaledwie trzech prostych krokach.

Oprogramowanie oferuje dobrą kolekcję opcji edycji z łatwymi kontrolami. Jego edytor WYSIWYG umożliwia użytkownikom przeglądanie wszelkich zmian wprowadzonych w kartach okolicznościowych natychmiast.

Ponadto jest wyposażony w agresywny zestaw narzędzi, które pomagają układać światło i kolory, zmieniać rozmiar zdjęć, przycinać, stosować maski i wiele innych. Gotowe szablony na każdą okazję lub opcja zapisywania, udostępniania i drukowania zdjęć to tylko niektóre z jego innych istotnych cech.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna w cenie 29,90 USD

Zdobądź Kreator kart okolicznościowych od PearlMountain

4

PhoXo

Najlepsze oprogramowanie PhoXo do tworzenia obiektów clipart

Kompaktowy, szybki i łatwy w użyciu program PhoXo jest słusznie jednym z najlepszych programów do tworzenia obiektów clipart. To bezpłatne oprogramowanie jest tak małe, że można go używać jako małego narzędzia PhotoShop.

Opcja cofania, dodawanie warstw, przetwarzanie wsadowe, ponad 50 efektów specjalnych oraz szeroka gama przydatnych narzędzi to jedne z jego głównych cech. Narzędzia te pomagają użytkownikom wykonywać różne funkcje, takie jak wybieranie, kadrowanie, malowanie, retusz, pomiary i nawigacja.

Ponadto użytkownicy mogą również dodawać do obrazów efekty tekstowe, takie jak cień, gradienty i inne. Zawiera ogromną kolekcję zasobów, która obejmuje kształty krok po kroku, wzory, tekstury, grafiki, samouczki i wiele innych.

Narzędzia do ulepszania zdjęć, pędzel lub obsługa wielu języków to jedne z jego głównych funkcji.

Cena: bezpłatne i open source.

Zdobądź PhoXo

Wniosek

Dla tych, którzy są kreatywni, uwielbiają dodawać zdjęcia, aby wyrazić swoje słowa bardziej artystycznie. Obiekty clipart są szczególnie przydatne dla tego typu użytkowników, a także dla tych, którzy chcą dodać kreatywności do swoich prezentacji.

Tak więc, jeśli szukasz najlepszego oprogramowania do tworzenia obiektów clipart, ten post może być dla Ciebie przydatny.

Link do głównej publikacji