4 najlepsze oprogramowanie do sztuki abstrakcyjnej

Jeśli szukasz zaawansowanego oprogramowania do sztuki abstrakcyjnej, ten artykuł może ci pomóc. Na rynku istnieje wiele narzędzi do tworzenia sztuki abstrakcyjnej i trudno jest wybrać właściwy.

W tym artykule wymienimy najlepsze oprogramowanie do sztuki abstrakcyjnej, którego możesz użyć, aby uwolnić swój kreatywny geniusz. W procesie selekcji zastosowaliśmy szereg kryteriów, w tym recenzje użytkowników, wszechstronność, łatwość użycia, zgodność z komputerem i wiele innych.

Oprogramowanie do tworzenia cyfrowej sztuki abstrakcyjnej

Corel Painter (zalecany)

Corel Painter to imponujące oprogramowanie do grafiki cyfrowej, które pomoże Ci tworzyć wspaniałe arcydzieła. Narzędzie jest bardzo uzależniające, po zainstalowaniu spędziliśmy ponad 3 godziny na grze na płótnie. Każde uderzenie prowadzi do następnego, tak jakby narzędzie było w stanie nacisnąć magiczny przycisk i pozwolić, by Twoja inspiracja szalała.

Corel Painter to kompletne oprogramowanie, które może zadowolić nawet najbardziej wymagających artystów. Istnieje kilkadziesiąt dodatkowych pędzli, które można kupić, z których każdy jest dedykowany do określonego stylu rysowania.

Krótko mówiąc, Corel Painter pozwala tworzyć piękne abstrakcyjne dzieła cyfrowe, które sprawią, że malarze z XVIII wieku będą Ci zazdrościć.

Możesz kupić Corel Painter za 243,00 USD lub od 429,00 USD.

  • Kliknij tutaj, aby pobrać Corel Painter ze strony ofert specjalnych firmy Corel

Artysta Studio syntetyczne

Dzięki oprogramowaniu Synthetic Studio Artist każdy może tworzyć wspaniałe dzieła sztuki. To miejsce, w którym sztuka i nauka zderzają się ze sobą, umożliwiając tworzenie oszałamiających dzieł sztuki wizualnej. Narzędzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do automatycznego malowania i rysowania.

Oto jak korzystać z oprogramowania Synthetic Studio Artist:

  1. Wybierz zdjęcie źródłowe, a następnie wybierz typ płótna, którego chcesz użyć.
  2. Wybierz ustawienie wstępne (dostępnych jest ponad 1000 ustawień wstępnych) i naciśnij przycisk akcji.
  3. Narzędzie rozpocznie malowanie imponującego dzieła sztuki na podstawie obrazu źródłowego jako modelu.
  4. Następnie możesz dodać wykończenia za pomocą myszy lub pióra.

Co najważniejsze, możesz użyć Studio Artist, aby zastosować ten sam proces również do filmów.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź wideo poniżej:

Możesz wypróbować oprogramowanie Synthetic Studio Artist 5.0 za darmo. Możesz także kupić oprogramowanie za 199,00 USD, w porównaniu do 399,00 USD. Pospiesz się, oferta wkrótce wygaśnie. Gwarantujemy, że Studio Artist 5.0 jest warte każdego centa.

Oprogramowanie Abstract Curves


Abstract Curves otwiera bramę do świata cyfrowej sztuki abstrakcyjnej. To oprogramowanie pomoże Ci wygenerować piękne abstrakcyjne obrazy za pomocą kilku kliknięć myszy.

Narzędzie oferuje szereg interesujących funkcji i ustawień predefiniowanych, których można użyć do generowania oryginalnych, skomplikowanych obrazów. Możesz nakładać obrazy, które generujesz na własne zdjęcia, korzystając z opcji Przezroczyste tło. Następnie możesz użyć swoich dzieł jako tła, tapet, ikon lub po prostu dodać je do swojego portfolio artystów.

Abstract Curves działa zarówno jako samodzielne narzędzie, jak i wtyczka do PhotoShop.

Możesz kupić Abstrakcyjne krzywe za 20,00 $.

Art Rage

Jak sama nazwa wskazuje, Art Rage nie jest zwykłym oprogramowaniem artystycznym. Sztuka abstrakcyjna była często źle rozumiana jako przejaw gniewnych, czasem szalonych artystów. Wydaje się, że to narzędzie rzeczywiście obejmuje ten pomysł, umożliwiając tworzenie niezwykłych dzieł sztuki.

Art Rage jest bardzo wszechstronnym narzędziem, wykorzystywanym w sztuce tradycyjnej, projektowaniu grafiki, karykaturach ilustracji, książkach obrazkowych, streszczeniach, edycji zdjęć, efektach specjalnych i nie tylko.

Oprogramowanie ma bardzo prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. W rzeczywistości, jeśli wcześniej nie korzystałeś z Art Rage, istnieje wiele samouczków, które możesz obejrzeć, aby zapoznać się z narzędziem.

Art Rage 5 to najnowsza wersja tego narzędzia i jest wyposażona we wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia prawdziwych arcydzieł:

  • Cyfrowe pędzle z możliwością dostosowania, w tym niestandardowe blendery, naklejki i spray do naklejek
  • Prawdziwe mieszanie kolorów i regulowany poziom metalu
  • Obsługa BMP, GIF, JPG, PNG i TIFF i wiele, wiele więcej.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź wideo poniżej:


Możesz kupić Art Rage za 79,00 $.

Wnioski

Wymienione powyżej oprogramowanie to doskonałe narzędzia do tworzenia obrazów abstrakcyjnych. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Na przykład, jeśli jesteś profesjonalnym twórcą sztuki abstrakcyjnej, zalecamy Synthetic’s Studio Artist 5.0 lub Corel Painter 2017. Jeśli malarstwo abstrakcyjne jest dla Ciebie tylko hobby, pobierz Art Rage lub Abstract Curves.

Link do głównej publikacji