4 najlepsze adaptery USB Wi-Fi dla szybszej prędkości i krótszych opóźnień

W tym artykule opisano funkcje i możliwości korzystania z najlepszych adapterów USB WiFi. Zanim postęp technologiczny przyniósł innowacyjne adaptery USB WiFi, kable Ethernet były głównym środkiem łączności. Jednak trend się zmienił.

Teraz użytkownicy mogą cieszyć się większą prędkością, mniejszymi opóźnieniami i większą mobilnością dzięki testowanym adapterom USB WiFi.

Jakie są najlepsze adaptery USB Wi-Fi dla systemu Windows 10?

1

NET-DYN AC1200 Bezprzewodowy adapter USB USB

NET-DYN AC1200 Bezprzewodowy adapter USB

Dwie unikalne cechy sprawiają, że NET-DYN AC1200 jest natychmiastową rozkoszą. Po pierwsze, NET-DYN ma zdolność do osiągnięcia nawet 100 metrów w pobliżu bez opóźnień w prędkości. Druga wartość polega na tym, że urządzenie bezprzewodowe USB ma możliwości 3.0. Posiadanie wartości 3,0 oznacza niższe poziomy opóźnień lub zakłócenia podczas transmisji.

NET-DYN oferuje wiele opcji dla lekkich i ciężkich użytkowników do strumieniowego przesyłania wideo na żywo bez buforowania. Korzystanie z funkcji 5 GHz oznacza możliwość szybkiego pobierania. 2.4HGz umożliwia surfowanie po Internecie, czytanie wiadomości e-mail i zaangażowanie w serwisach społecznościowych. Użytkownicy NET-DYN mogą cieszyć się 3-krotnie większą prędkością bezprzewodową do 300 Mb / s i 867 Mb / s.

Dożywotnia gwarancja gwarantuje, że użytkownik może uzyskać większą wartość za swoje pieniądze.

NET-DYN AC1200 to urządzenie typu plug-play, co oznacza brak kłopotów z instalacją z dowolnego miejsca. Jest także kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi i wszystkimi wersjami systemu Windows. Ze względu na obecność konfiguracji WPA / WPA2 / WEP, NET-DYN dobrze współpracuje z routerami WLAN i dowolnym dostawcą usług internetowych.

    — Pobierz teraz na Amazon

 • 2)

  Adapter USB Panda Wireless PAU06 300 Mb / s N [Przyjazny dla budżetu]

  Panda bezprzewodowy PAU06 łączy w sobie doskonały standard technologii oraz atrakcyjne ceny, aby zapewnić użytkownikom wyjątkowe wrażenia z korzystania z Internetu. Bezprzewodowa Panda została zaprojektowana w 2014 roku, aby poprawić wrażenia użytkownika z szybkiego dostępu do Internetu.

  Użytkownicy Pandy mogą surfować po Internecie z rozsądną prędkością 300 Mb / s. Dzięki pasmowi 802.11g — 2,4 GHz i kompatybilności wstecznej użytkownik może uzyskać dostęp do preferowanego dostawcy usług internetowych bez ograniczeń. Zapewnia również duży komfort przenoszenia, dzięki czemu użytkownik może być naprawdę mobilny. Uruchamianie w wersjach 2.0 i 3.0 oznacza, że ​​Panda może pracować na starszych modelach systemów i nowszych.


  Bycie bezprzewodowym kluczem USB sprawia, że ​​instalacja z dołączoną płytą CD jest bardzo łatwa. Jest to urządzenie typu plug and play; dlatego instalacja nie wymaga wiedzy technicznej. Bezprzewodowy PAU60 Panda działa dobrze z Windows 10 i innymi niższymi wersjami Windows.

  Struktura zasilania Panda PAU60 pomaga oszczędzać baterię laptopa ze względu na niskie zużycie. Łatwy w obsłudze graficzny interfejs użytkownika pozwala użytkownikowi zawsze łączyć się z łatwością.

  Zawiera funkcje zabezpieczeń i szyfrowania, aby umożliwić transmisję bez narażania ważnych informacji. 64 / 128bit WEP, WPA, WPA2 chroni go przed zakłóceniami.

      — Pobierz teraz na Amazon

  • 3)

   Adapter USB Wi-Fi Netgear Nighthawk AC1900

   Netgear to firma znana z wysokiej jakości urządzeń internetowych wysokiej jakości, szczególnie z WiFi. The Netgear Nighthawk AC1900 wykorzystując unikalną falę 802.11c wave1 i MIMO, aby zapewnić sygnał wysokiej jakości.

   Obecność regulowanej anteny plus maksymalna przepustowość 1,9 GHz zwiększa szansę na silniejszą sieć. Netgear AC1900 to adapter kierunkowy USB w przeciwieństwie do większości innych adapterów USB w tej kategorii. Odwrócenie regulowanej anteny lub korzystanie ze stacji dokującej może poprawić połączenie sieciowe. Obracanie stacji dokującej może zwiększyć sieć o co najmniej 30%.

   Technologia sprzętowa kształtowania wiązki zawarta w adapterze działa najlepiej przy odbieraniu sygnałów dalekiego zasięgu, aby pomóc urządzeniu w prawidłowej pracy. Użytkownik korzysta z prędkością do 600 Mb / s pracującą w paśmie 2,4 GHz i 1300 Mb / s pracującą w paśmie 5 GHz w celu szybkiego przesyłania strumieniowego i pobierania.

   Jeden plus dotyczący Netgear AC1900 ma jednak związek z obszernością urządzenia. Dzięki wymiarom 7 x 5 x 2,6 cala AC1900 jest prawie dwa razy większy niż inne adaptery USD.

   AC1900 Netgear akceptuje wiele systemów operacyjnych i wersji Windows 10. Użytkownik może uruchomić USB 3.0 dla Windows 10 i 2.0 dla niższych wersji. Chociaż USB 3.0 może zagwarantować lepszą prędkość niż w przypadku wersji 2.0. Proces instalacji to plug and play dla systemu Windows 10, ale instalacja na dyskach CD w niższych wersjach trwa kilka minut.

   Ponadto rozbudowana stacja dokująca USB umożliwia łatwą pracę z łatwością. Element magnetyczny pod spodem oznacza, że ​​użytkownik może przymocować urządzenie w dowolnym miejscu do metalowej powierzchni, aby uzyskać lepszą siłę sygnału.

       — Pobierz teraz na Amazon

   • 4

    Bezprzewodowy adapter Vive — PC [kategoria rzeczywistości wirtualnej]

    Bezprzewodowe nakrycie głowy Vive

    The Bezprzewodowy adapter Vive oferuje użytkownikowi niesamowite wrażenia z wirtualnej rzeczywistości, ale w droższej cenie niż w kategorii inne. Bezprzewodowa technologia Vive firmy HTC Virtual Reality Systems jest oparta na technologiach Intel WiGig.

    Praca z pasmem 60 GHz zapewnia silniejszą sieć, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się bezproblemowym połączeniem sieciowym z prawie zerowym opóźnieniem.

    Chociaż jest to kosztowne, każdy zakup jest objęty dwumiesięczną subskrypcją i pozwala wielu użytkownikom w sieci wirtualnej. Vive Wireless to prawdopodobnie najlepszy adapter USB WiFi 2018 oferujący wirtualną rzeczywistość z zestawu słuchawkowego.

    Vive łączy się z głową użytkownika za pomocą kabla USB i podłączonego zasilacza. Koszt akcesoriów i zestawów sprawia, że ​​bezprzewodowy Vive jest wysokiej klasy urządzeniem, ale zawsze stanowi ciekawą decyzję zakupową dla graczy.

    Komputer bezprzewodowy Vive PC
    Po zakupie adaptera bezprzewodowego Vive użytkownik nadal musi zakupić zestaw dodatków, co oznacza dodatkowe wydatki. Ponadto użytkownik musi mieć gniazdo PCI e w systemie, aby wspomóc wirtualną rzeczywistość. Wadą adaptera bezprzewodowego Vive jest dołączenie kabli do urządzenia bezprzewodowego.

    W związku z tym użytkownicy muszą nieustannie prowadzić wątki, aby nie dopuścić do zakłócania kabli. 2,5-godzinna żywotność baterii podłączana przez złącza USB zapewnia najwyższą wydajność. Vive Wireless może korzystać z wielu połączeń, takich jak HDMI, USB i DC. Bezprzewodowa pojemność może obejmować do 20 stóp na 20 stóp bez zakłóceń.

    • Sprawdź to teraz na Amazon

    Wniosek

    Zakup najlepszego adaptera USB WiFi zależy od wielu czynników uwzględniających preferencje i potrzeby użytkownika. Ale ogólnie i z konkretnych powodów wszystkie cztery wymienione powyżej oferują wyjątkowe wrażenia dla użytkowników.

    Ciesz się wspaniałym wrażeniem USB WiFi i wirtualnej rzeczywistości!

Link do głównej publikacji