3 najważniejsze sztuczki, aby naprawić błąd aktualizacji systemu Windows 10 0 × 80096004 — Napraw błędy komputera

Błąd aktualizacji systemu Windows 10 0 × 80096004

Uaktualnienie dowolnego komputera lub laptopa do systemu Windows 10 staje się czasem trudne, istnieje wiele błędów aktualizacji, które uniemożliwiają użytkownikowi uaktualnienie systemu do systemu Windows 10. Niektóre błędy aktualizacji są Błąd aktualizacji Microsoft 0x80072EFF, Błąd Windows Update 8024402F w systemie Windows 8.1, Błąd Windows Update 80246005, „Błąd 0x80004005” Podczas gdy „Windows 10 KB3087040 Update”, aktualizacja systemu Windows 10 0x80070057 kod błędu i więcej.

W tym blogu omówimy najnowszy błąd aktualizacji systemu Windows 10, tj. Błąd 0 × 80096004. Ten błąd pojawia się i wyświetla komunikat, aby szukać pomocy online lub skontaktować się z obsługą klienta. Ten błąd jest również znany jako błąd TRUST_E_CERT_SIGNATURE, główną przyczyną tego błędu jest niepoprawny certyfikat.

Rozwiązanie, aby rozwiązać błąd TRUST_E_CERT_SIGNATURE

Poniżej podano kilka sztuczek, które pomogą Ci rozwiązać błąd TRUST_E_CERT_SIGNATURE w aktualizacji systemu Windows 10.

 

Sztuczka 1: Spróbuj zaktualizować po otwarciu portu 443 lub 80 w zaporze, aby naprawić błędy 0 × 80096004

Jak wspomniano powyżej, błąd 0 × 80096004 jest również znany jako błąd trust_e_cert_signature, który jest spowodowany nieprawidłowym certyfikatem. Aby naprawić nieprawidłowy certyfikat, należy otworzyć porty 443 i port 80 w zaporze dla ruchu wychodzącego. Po otwarciu danego portu zapory komputera spróbuj zaktualizować.

Sztuczka 2: Wyłącz zaporę antywirusową 

Jeśli masz aktywne oprogramowanie antywirusowe na komputerze lub laptopie, musisz wyłączyć zainstalowany program antywirusowy, aby rozwiązać ten problem. Istnieją dwa rodzaje zapór ogniowych: pierwsza zapora ogniowa w routerze WiFi / Ethernet, a druga to zapora programowa w programie antywirusowym.

Aby upewnić się, że program antywirusowy jest problematyczny, wyłącz lub odinstaluj oprogramowanie antywirusowe przed uruchomieniem procesu aktualizacji systemu Windows. Jeśli wyłączenie programu antywirusowego stanie się pomocne, ok, w przeciwnym razie będziesz musiał zmodyfikować ustawienia zapory w routerze WiFi / Ethernet, co opisano w podanej poniżej sztuczce.

Sztuczka 3: Zresetuj ustawienia zapory w zaporze routera

Zmiana ustawień zapory routera jest trochę skomplikowana, dlatego zaleca się ostrożność przy zmianie opcji zapory. W miejsce zmiany ustawienia zapory routera resetowanie zapory jest łatwym zadaniem.

Krok 1: Otwórz Panel sterowania i kliknij otwarty aplet Zabezpieczenia. Kliknij link Przywróć domyślne obecny po lewej stronie.

Krok 2: Otworzy się okno, które pozwala przywrócić domyślne ustawienia zapory. Kliknij na Przywróć domyślne przycisk. Spowoduje to zresetowanie wszystkich ustawień zapory, które mogły zostać skonfigurowane dla wszystkich lokalizacji sieciowych.

Krok 3: Zostaniesz poproszony o ponowne potwierdzenie. Kliknij Tak, aby potwierdzić.

Zalecane: Zastosuj narzędzie, aby naprawić błąd 0 × 80096004 lub trust_e_cert_signature

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Aby rozwiązać ten problem, możesz również zastosować profesjonalne oprogramowanie, które jest specjalnie zaprojektowane do rozwiązywania tego rodzaju problemów. Jeśli chcesz, aby twój błąd był wolny, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji