Wykonaj kroki, aby odinstalować aktualizacje w systemie Windows 10 — Napraw błędy komputera

Wykonaj kroki, aby odinstalować aktualizacje w systemie Windows 10

Całkowicie niemożliwe jest zatrzymanie procesu instalacji aktualizacji systemu Windows 10, ponieważ jest on wykonywany w tle. Aby automatycznie pobierać aktualizacje systemu Windows 10, musisz ustawić połączenie jako „Odmierzone”. Czasami aktualizacje systemu Windows 10 mogą wpływać na cały system Windows, dzieje się tak z powodu niezgodności. Jeśli występują problemy po zainstalowaniu aktualizacji systemu Windows 10, wykonaj poniższe kroki, aby łatwo odinstalować aktualizację systemu Windows 10.

Przeczytaj także: Jak naprawić kod błędu 0x80070005 w systemie Windows

Windows ma głównie dwa rodzaje aktualizacji, po pierwsze jest główne aktualizacje lub kompilacje a po drugie jest drobne aktualizacje.

Aby odinstalować kompilacje i przywrócić poprzednią kompilację, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Idź do Ustawienia opcje

Krok 2: Przejdź do Ustawieniaza Aktualizacja Bezpieczeństwo -> Poprawa

Krok 3: Następnie kliknij Rozpocznij przycisk, ta opcja jest dostępna pod Wróć do wcześniejszej wersji

Krok 4: Dzięki temu odinstalujesz najnowszą ważną aktualizację z systemu.

Aby odinstalować zwykłe aktualizacje systemu Windows 10, wykonaj poniższe kroki

Krok 1: Ponownie przejdź do Ustawienia -> Aktualizacja Bezpieczeństwo

Krok 2: W tym wybierz Aktualizacja systemu Windows i idź do Zaawansowane opcje

Krok 3: Wybierać Wyświetl swoją historię i kliknij Odinstaluj aktualizacje

Krok 4: Pojawi się ekran zawierający listę zainstalowanych aktualizacji i opcję odinstalowania dowolnej z nich

Zalecana poprawka dla wszystkich typów błędów systemu Windows

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

  1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
  2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
  3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
  4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
  5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji