Przewodnik, aby naprawić wyskakujące okienko „Windows Support Alert”

jak naprawić „Windows Support Alert”Czy Twój komputer lub laptop wyświetla „Alert obsługi systemu Windows„Pop-up? Czy ten błąd zachęca do zgłoszenia tego problemu do „centrum techniczne„Przez numer telefonu „+ 1-855-393-4537„?

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania są TAK, to jest pewne, że Twój komputer / laptop cierpi z powodu Oszustwo dotyczące pomocy technicznej.

Alert obsługi systemu Windows jest taki sam, jak inne fałszywe błędy, takie jak Microsoft Azure, Google Security Warning, Internet Security Alert itp.

Podobnie jak inne fałszywe oszustwa, Alert obsługi systemu Windows jest również wywoływany przez złośliwą stronę internetową. Nieumyślnie odwiedzając złośliwą witrynę LUB przekierowując przez potencjalnie niechciane programy (PUP) ten typ oszustwa zostaje wstawiony do systemu.

Według specjalistów ds. Bezpieczeństwa komputerowego, PUP zazwyczaj infiltrują systemy Windows bez wyświetlania powiadomienia lub zgody użytkowników.

Jeśli uważasz, że „Windows Support Alert” jest dystrybuowany przez Microsoft wtedy się mylisz. Jeśli przeglądarka internetowa twojego komputera wyświetla komunikat „Windows Support Alert”, musisz natychmiast przeskanować komputer.

Alert obsługi systemu Windows”Wyskakujące okienko to jeden z paskudnych oszustw związanych z pomocą techniczną, rozpowszechnianych obecnie w Internecie. Tego rodzaju fałszywe alerty próbują naśladować oficjalne alerty Microsoftu, więc musisz być ostrożny. Microsoft nie wysyła tego rodzaju ostrzeżeń o infekcjach wirusowych i nieznanych kodach błędów.

Nadal nie jest jasne, co jest źródłem „Alert obsługi systemu Windows”Oszustwo i dlaczego ten oszust jest stworzony? Ale jest pewne, że to oszustwo ma na celu utratę danych, kradzież tożsamości, utratę pieniędzy i tym podobne.

Przeczytaj także: Jak zabezpieczyć komputer po pierwszej instalacji systemu Windows 10?

The „Alert obsługi systemu Windows” oszustwo wpływa na wszystkie wersje systemu Windows i przeglądarki, dlatego nie ma znaczenia, jakiego systemu operacyjnego i przeglądarki używasz. Gdy odwiedzisz wątpliwe strony internetowe zwane również pułapkami, twój system może zostać zainfekowany tego rodzaju złośliwymi rzeczami.

Chociaż ten fałszywy alert zapewnia Ignoruj ​​alert przycisk i to nie działa. „Alert obsługi systemu WindowsBłąd ”również zawiesza przeglądarkę internetową, więc musisz mocno zamknąć Chrome przy użyciu Menedżera zadań.

Jak Twój system został zainfekowany potencjalnie niechcianymi programami?

Zasadniczo złośliwie PUP przenikają do systemów bez konieczności posiadania uprawnień administratora. Wynika to z braku wiedzy i nieostrożnych działań wykonywanych przez wielu użytkowników.

Niepokojące reklamy są zwykle dystrybuowane za pośrednictwem „wiązanie”Wraz z wprowadzającą w błąd strategią marketingową znaną jako„wiązanie„.

Dlatego zaleca się unikanie pobierania bezpłatnego oprogramowania z nieznanych źródeł, ponieważ pochodzi ono z innych złośliwych narzędzi w pakiecie.

Jeśli twój system jest zainfekowany tym wirusem Microsoft, a Twój komputer PC / Laptop wyświetla fałszywy alarm bezpieczeństwa systemu Windows, musisz zastosować podane poniżej instrukcje i usunąć wirusa Countflix jak najszybciej.

Przewodnik, aby naprawić błąd „Windows Support Alert”

 • Najpierw musisz otworzyć menedżera zadań, naciśnij Ctrl + Alt + Delete aby otworzyć Menedżer zadań systemu Windows.
 • Teraz musisz znaleźć proces przeglądarki internetowej, kliknąć ją i wybrać Zakończ zadanie.

Po zakończeniu złośliwego procesu w systemie sugeruje się zresetowanie domyślnych ustawień przeglądarki internetowej. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z podaną poniżej metodą:

 • W systemie Windows 10 musisz otworzyć sekcję Aplikacje, naciskając Klawisz Windows + I
 • Jeśli korzystasz z poprzednich wersji systemu Windows, powinieneś przejść do Panel sterowania-> Programy Cechy.
 • Teraz musisz bardzo dokładnie zweryfikować listę zainstalowanych programów. Jeśli znalazłeś nieznane programy, odinstaluj je.
 • Usuń także / odinstaluj program, którego nie zainstalowałeś celowo.
 • Kliknij program i wybierz Odinstaluj

 • Następnie otwórz przeglądarkę internetową

Uwaga: Unikaj przywracania ostatniej sesji przeglądania.

 • Kliknij na Menu ikona i otwórz Ustawienia.
 • Znaleźć Resetowanie lub Odświeżać opcję i kliknij na nią.
 • Aby zapisać wszystkie modyfikacje, uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy „Alert obsługi systemu Windows”Jest ustalony czy nie.

Wniosek

Jeśli wszystko jest naprawione, zaleca się przeskanowanie komputera za pomocą profesjonalnego narzędzia do naprawy błędów komputera. To narzędzie jest specjalnie zaprojektowane, aby pozbyć się wszystkich problemów pojawiających się na komputerze po „Alert obsługi systemu Windows”Oszustwo.Mechanik systemu - oferta specjalna

Wystarczy pobrać, zainstalować i uruchomić to narzędzie na komputerze. To naprawi zainfekowany komputer i sprawi, że będą całkowicie wolne od błędów.

Link do głównej publikacji