3 najpopularniejsze przeglądarki do strumieniowego przesyłania Twitcha bez wysiłku w 2019 roku

Twitch TV jest bez wątpienia wiodącą platformą internetową dla streamerów gier i ich licznych odbiorców. Oglądanie rozgrywki na żywo powoli zmieniało się z niszy na YouTube w samą branżę.

I chociaż Twitch oferuje aplikację dla systemu Windows 10, liczby nie kłamią. Zdecydowana większość użytkowników trzyma się internetowej aplikacji Twitch. Właśnie w to wchodzi dobra przeglądarka internetowa.

Na pierwszy rzut oka wydaje się nieistotne, jakiej przeglądarki używasz do oglądania słynnych streamerów siejących spustoszenie w Apex Legends, PUBG lub Fortnite lub streamowania na własną rękę.

Istnieją jednak niuanse, które ty, zapalony obserwator i streamer, musisz wziąć pod uwagę przed wyborem przeglądarki.

Dlatego zadbaliśmy o to, abyśmy udostępnili Ci listę najlepszych przeglądarek dla płynnych strumieni. Sprawdź je poniżej.

3 najpopularniejsze przeglądarki do przesyłania strumieniowego i oglądania Twitcha

1

Przeglądarka UR

Twoja przeglądarka

Przeglądarka UR to darmowa przeglądarka internetowa stworzona przez AdaptiveBee. Zaledwie rok po uruchomieniu osiągnął milion pobrań. Jest to przeglądarka internetowa z interfejsem, który jest czysty i nowoczesny.

Przeglądarka UR jest jedną z najlepiej dostosowywalnych przeglądarek dla Twitcha i jest z nią odpowiednia do przesyłania strumieniowego wideo do 720p na Twitch TV.

Dzięki przeglądarce UR możesz przeglądać różne zakładki jednocześnie, ukrywać każdy element przeglądarki i ładować przeglądarkę w ciągu kilku sekund. Przeglądarka UR nie zajmuje dużo zasobów komputera, gdy korzystasz z Twitcha.

Wbudowana sieć VPN może pomóc w ograniczeniu przepustowości łącza przez dostawcę usług internetowych, a najwyższe funkcje prywatności zapewnią, że będziesz anonimowy, ciesząc się ulubionymi treściami.

Pobierz przeglądarkę UR

2)

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox to darmowa przeglądarka internetowa dostępna na dowolnej platformie, o której myślisz. Ponieważ został odnowiony, niczym feniks z popiołów, podniósł się, by rzucić wyzwanie Chromeowi na tron.

I z więcej niż kilkoma rzeczami na swoją korzyść. Zwłaszcza jeśli chodzi o mniejsze zużycie zasobów i większy nacisk na prywatność.

Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe treści na Twitchu, Firefox radzi sobie raczej dobrze. Za pomocą kilku poprawek nie możesz zrobić nic złego. Możesz przesyłać strumieniowo Twitcha w 1080p na Firefox, chociaż niektórzy użytkownicy mają problemy z buforowaniem wyższych ustawień jakości.

Dzięki kilku dodatkom, takim jak Alternate Player lub Twitch Live, możesz ulepszyć przesyłanie strumieniowe treści Twitcha do Firefoksa.

Pobierz Mozilla Firefox

 • 3)

  Edge Chromium

  Microsoft Edge

  Microsoft Edge to przeglądarka internetowa stworzona przez Microsoft. Po uruchomieniu systemu Windows 10 przez Microsoft Microsoft Edge został włączony jako domyślna przeglądarka. Po drodze było tak wiele wzlotów i upadków, że Microsoft zdecydował się na platformę Chromium i przebudować Edge’a.

  Gdyby było nieco słabo w porównaniu z konkurencją, ten nowy rodzaj architektury powinien działać znacznie lepiej. Edge Chromium jest dość dobrze przystosowany do streamingu, z czystym interfejsem i ogólnie dobrą stabilnością.

  Jest podobny do Chrome (zdalnie podobny), ale nie zajmuje tyle zasobów, co przeglądarka Google. Oczywiście obsługuje dodatki do Chrome, dzięki czemu będziesz mógł dodać odtwarzacze Flash lub narzędzia do śledzenia zawartości innych firm i poprawić wrażenia.

  Możesz w pełni wykorzystać dostarczoną jakość przesyłania strumieniowego (do 1080p) i cieszyć się niezakłóconym interfejsem.

  Wypróbuj Edge Chromium

  To były nasze 3 najlepsze typy dla najlepszej przeglądarki do streamowania Twitcha. Jaka jest twoja broń z wyboru? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji