3 najpopularniejsze oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych gier dla systemu Windows 10

Chociaż tworzenie kopii zapasowych danych na komputerze jest niezwykle ważne, tworzenie kopii zapasowych gier przy użyciu oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych gier jest równie ważne. Windows 10 to jedna z najpopularniejszych platform, na której gracze mogą się angażować. Ale może to być frustrujące, gdy gra jest już w toku i następuje awaria systemu.

Po wypróbowaniu wszystkich możliwych hacków z Internetu rezygnacja jest jedynym rozwiązaniem. Ponadto ręczne rozpoznanie zapisanych plików ulubionych gier może być czasochłonne. Jednak posiadanie potężnego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych gier zapewni automatyczne tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych i postępów w grze oraz możliwość ich przywrócenia w dowolnym momencie.

Na szczęście obecnie dostępnych jest wiele takich programów, które pomagają użytkownikom tworzyć kopie zapasowe gier. Dla Twojej wygody wymieniliśmy kilka najlepszych programów do tworzenia kopii zapasowych gier.

Wykonaj kopię zapasową plików gry za pomocą tych 3 narzędzi

1

Genie Timeline Home 10

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych gier dla systemu Windows 10

Genie Timeline Home 10 jest idealny dla tych, którzy chcą tworzyć kopie zapasowe swoich gier, podczas gdy inne zadania na komputerze są wykonywane bez wysiłku. Oprogramowanie zapewnia płynną ochronę wszystkich plików w zaledwie trzech prostych krokach. Wybierz dysk kopii zapasowej, wybierz dane, ustaw opcje kopii zapasowej, a dane systemowe będą chronione. Automatycznie kompresuje pliki, aby zaoszczędzić miejsce i wyświetla poziom ochrony oznaczający stan kopii zapasowej.

Oprogramowanie pozwala użytkownikom cofnąć się w czasie w celu odzyskania plików. Użytkownicy mogą również wyświetlać oś czasu według nowych, zmienionych i usuniętych plików. Co najlepsze, łączy się z systemem Windows, dzięki czemu użytkownicy mogą kontrolować tworzenie kopii zapasowej za pomocą kliknięcia prawym przyciskiem myszy.

Wśród innych jego funkcji są:

 • Automatycznie działa bez żadnej interwencji;
 • Monitorowanie kopii zapasowych w podróży;
 • Tryb gry / filmu, który automatycznie blokuje wszelkie niepotrzebne wyskakujące okienka, zapewniając użytkownikom nieprzerwane wrażenia z gry;
 • Jest wyposażony w przejrzysty i prosty interfejs, który oferuje łatwą konfigurację kopii zapasowych.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to wydajne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych gier, które tworzy kopie zapasowe wszystkich ważnych danych, w tym gier, filmów, muzyki, zdjęć i innych.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; zaczyna się od 39,95 $.

 • 2)

  Przydatna kopia zapasowa

  Przydatne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych gier dla systemu Windows 10

  Przydatna kopia zapasowa to kolejne świetne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych gier, które automatycznie tworzy kopie zapasowe i przywraca je na dowolnym komputerze domowym (w tym Windows 10) lub serwerze biznesowym.

  Nie tylko pozwala graczom zapisywać dane gry w natywnym formacie plików, ale może także wyświetlać, zmieniać lub odzyskiwać nawet jeden plik kopii zapasowych za pomocą konwencjonalnych narzędzi do przeglądania plików, takich jak Explorer, bez konieczności pełnego odzyskiwania.

  Oprogramowanie zawiera skonsolidowany interfejs użytkownika, który umożliwia użytkownikom tworzenie kopii zapasowych plików, folderów, kont w chmurze, witryn itp. Za pomocą jednego, prostego interfejsu. Co więcej?

  Oferuje także wiele technik tworzenia kopii zapasowych, w tym tworzenie pełnych, progresywnych, różnych lub mieszanych kopii zapasowych, synchronizowanie danych, a nawet tworzenie różnych wersji danych zestawu danych. Ponadto dla tych, którzy chcą zabezpieczyć tylko określone pliki i foldery, mogą nawet kompresować, a hasło chroni je z łatwością.

  Podczas gdy wersja standardowa oferuje szybkie rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, gier i wiadomości e-mail z systemu osobistego na dyski lokalne (Dysk Google, Jeden dysk itp.), Wersja pro oferuje obsługę stron internetowych, kont w chmurze, opartych na ODBC bazy danych, SFTP i tak dalej.

  Cena: wersja standardowa — 39 USD; Wersja Pro — 99 USD.

  • 3)

   Menedżer GameSave

   najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych gier dla systemu Windows 10

   Ci, którzy szukają darmowej alternatywy, Menedżer GameSave może być najlepszym wyborem. To oprogramowanie umożliwia użytkownikom tworzenie kopii zapasowych gier, odzyskiwanie, a następnie udostępnianie postępu gry przy użyciu zapisanych plików.

   Oszczędza czas, który użytkownicy wykorzystaliby do ręcznego wyszukiwania zapisanych plików dla konkretnej gry, ponieważ jest ona kompatybilna z szeroką gamą gier. Popularny lub niepopularny, znajdziesz szeroki wybór gier obsługiwanych przez to oprogramowanie.

   Przy pierwszym uruchomieniu oprogramowania na PC najpierw skanuje system w poszukiwaniu zapisanych plików gier, a następnie automatycznie wypełnia pliki na podstawie śledzonych gier. W przypadkach, w których użytkownicy nie są w stanie zidentyfikować gry, mogą nawet szukać ścieżki do katalogu, aby ręcznie wykonać kopię zapasową gry.

   Najlepsze jest to, że nie tylko tworzy kopie zapasowe przechowywanych plików, ale także kopie zapasowe danych rejestru powiązanych z grą.

   Niektóre z jego innych funkcji obejmują:

   • Synchronizacja i łącze, które pozwala użytkownikom przenieść niektóre zapisane dane do katalogu utworzonego przez użytkowników za pomocą reprezentatywnego łącza;
   • Pozwala użytkownikom odzyskać dane, po prostu klikając opcję „Otwórz archiwa”, wybierając określony plik, a następnie klikając kartę „Przywróć”;
   • Pozwala także użytkownikom uwierzytelniać archiwa utworzone w przeszłości.

   Po utworzeniu kopii zapasowej gry gracze mogą bezpiecznie zapisać swoje dane na koncie w chmurze, aby mieć do nich dostęp na wypadek awarii systemu.

   Cena: bezpłatnie.

   Granie w grę jest uzależniające, dlatego utrata danych może być rozczarowująca. Utwórz kopię zapasową i przywróć grę za pomocą jednego z tych potężnych programów i ciesz się nieprzerwaną, błogą grą.

Link do głównej publikacji