3 najlepsze wizualne traceroute freeware dla użytkowników systemu Windows

Czy chcesz określić ścieżkę internetową, a także czas komunikacji między komputerem a zdalnym serwerem? Istnieje wizualny program traceroute, który może ci w tym pomóc. Visual traceroute to oprogramowanie służące do identyfikacji trasy internetowej oraz czasu komunikacji między komputerem a zdalnym serwerem.

Programy wizualne traceroute mają wiele zastosowań. Eksperci komputerowi używają ich do rozwiązywania problemów z wydajnością sieci, podczas gdy użytkownicy końcowi czasami potrzebują ich do identyfikacji podjętej ścieżki lub lokalizacji zdalnej strony internetowej. Programy Traceroute mogą być również wykorzystywane do identyfikowania problemów internetowych, takich jak między innymi czas reakcji, utrata danych. Zebraliśmy listę 3 najlepszych darmowych programów do śledzenia wizualnego traceroute, aby zapewnić bezpieczeństwo połączenia internetowego i pomóc w rozwiązywaniu problemów z siecią.

Powiązane: Jak rozwiązać problemy z Ethernetem w Windows 10

Top 3 najlepsze bezpłatne wizualne programy traceroute dla systemu Windows

Path Analyzer Pro

oprogramowanie wizualne traceroute

Path Analyzer Pro to wysokiej klasy program traceroute, który zapewnia zaawansowane śledzenie tras sieciowych, DNS, Whois oraz kompleksowe testy rozdzielczości sieci w celu zbadania problemów z siecią. Dzięki integracji wszystkich tych niezawodnych funkcji w jednym programie Path Analyzer Pro stał się niezbędnym narzędziem w zestawie narzędzi dla technika. To oprogramowanie pozwala badać ścieżki sieciowe, adresy e-mail i adresy IP. W ten sposób wizualnie analizuje charakterystykę ścieżki sieci i informuje, czy to router, serwer lub dostawca usług internetowych jest odpowiedzialny za problemy z siecią.

Path Analyzer Pro wykorzystuje najsilniejszy dostępny obecnie mechanizm wykrywania ścieżek. Oprócz odzyskiwania ścieżki ma inne unikalne funkcje, takie jak natychmiastowe generowanie raportów, oszałamiające wizualizacje graficzne, wielometryczna analiza przeskoków, wykrywanie zapory ogniowej i przechodzenie między innymi, co daje jej przewagę nad konkurencją. Eksperci widzieli, że działa nawet 20 razy szybciej niż tradycyjne programy traceroute.

Powiązane: Jak naprawić Wi-Fi, które nie ma prawidłowej konfiguracji IP w systemie Windows 10

Pobierz Path Analyzer Pro

Otwórz Visual Traceroute

open_visual_traceroute_software

Open Visual Traceroute to jeden z najlepszych programów traceroute i jedno z niewielu narzędzi dostępnych dla systemu Windows 10, które pozwala uzyskać publiczne informacje o domenie. Oprócz pracy jako idealny analizator sieci, może mierzyć opóźnienia transportu pakietu, wyświetlać trasę sieci i działać jako narzędzie do wizualizacji map 3D i 2D. Najważniejsze funkcje to Sniffer pakietów sieciowych i Whois.

Sniffer pakietów sieciowych pozwala zobaczyć, jakie dane są przesyłane w obie strony z twojego systemu do Internetu, a Whois pozwala uzyskać publiczne informacje o określonej domenie. Open visual traceroute to rewolucyjna aplikacja, która jest szybka, wygodna i co najważniejsze; jest całkowicie darmowy i open source.

Uzyskaj Open Visual Traceroute

3D Traceroute

visual_traceroute_software_3d_traceroute

3D Traceroute to bezpłatne narzędzie dla komputerów z systemem Windows, które świetnie sprawdza się w wykrywaniu wielu aspektów połączeń internetowych. Czasami łączenie się z niektórymi witrynami może trwać zbyt długo lub w ogóle nie być. W takich przypadkach traceroute 3D może pomóc Ci dowiedzieć się, co dzieje się za kulisami. Wystarczy wpisać adres IP lub adres zdalnego serwera, a wyświetli się trasa na łatwej do zrozumienia mapie 3D.

Będziesz mógł zobaczyć wszystkie szczegóły, takie jak szczegóły wszystkich serwerów w trasie i szczegóły dotyczące czasu potrzebnego na każde łącze. Dostarczonych informacji można użyć do śledzenia spamerów, określenia właściciela i lokalizacji strony internetowej, a nawet do diagnozowania wolnych połączeń.

Uzyskaj 3D Traceroute 

Wniosek

Jak sama nazwa wskazuje, oprogramowanie traceroute to narzędzia, które pomagają użytkownikom końcowym i technikom zidentyfikować problemy związane z połączeniami sieciowymi. Programy te dostarczają użytkownikom informacji, takich jak ścieżka, po której następuje host i sieć, czas potrzebny hostowi na kontakt z serwerem oraz inne przydatne informacje do diagnozowania problemów z siecią.

Wszystkie wyżej wymienione narzędzia są bardzo popularne i są dostępne bezpłatnie. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, możesz również rozważyć niektóre płatne programy traceroute, takie jak VisualRoute. Jednak wspomniane powyżej bezpłatne narzędzia powinny zapewnić wystarczającą ilość informacji, aby rozwiązać wszystkie problemy z siecią i dostarczyć dodatkowych informacji o premiach, które mogą Cię zainteresować.

Powiązane historie do sprawdzenia

  • Jak skonfigurować ustawienia proxy Microsoft Edge
  • Jak naprawić problemy z łącznością routera w systemie Windows 10
  • Jak naprawić błąd VPN w systemie Windows 10
Link do głównej publikacji