3 aplikacje świąteczne odliczanie do systemu Windows 10 dla entuzjastów świąt

Jeśli nie możesz się doczekać, aż Boże Narodzenie w końcu będzie tutaj, prawdopodobnie musisz zainstalować aplikacje Windows 10 Christmas Countdown, aby wiedzieć, ile jeszcze czekać, aż wreszcie zaczną się wielkie święta.
Świąteczne odliczanie systemu Windows 8
Niecały miesiąc dzieli nas od momentu, w którym święta wreszcie się zaczynają, ale jeśli chcesz śledzić ten moment z tabletu z systemem Windows 10, teraz możesz to zrobić, ponieważ pomysłowi programiści systemu Windows 10 opracowali wiele aplikacji do odliczania świąt.

Świąteczne aplikacje odliczające na rok 2018

1

Świąteczne odliczanie

odliczanie do świąt

Jak widać, aplikacja jest bardzo prosta, ale świetne jest to, że nie zawiera żadnych reklam, mimo że jest bezpłatna. Jest także w pełni kompatybilny z Windows 8.1, Windows 10, dzięki czemu można używać nowych rozmiarów aktywnych kafelków, które są aktualizowane co minutę.

Możesz odliczać dni, godziny, minuty i sekundy do Bożego Narodzenia. Istnieją 3 różne style żywych kafelków i 6 różnych kolorów tła.

Kiedy w końcu nadejdą Święta Bożego Narodzenia, kafelek na żywo wyświetli komunikat „Wesołych Świąt!” W Boże Narodzenie. Możesz również śledzić Świętego Mikołaja z tabletu z systemem Windows 8 za pomocą uznanej oficjalnej aplikacji NORAD.

Pobierz Christmas Countdown Free na Windows 8, 10

 • 2)

  Dni do świąt

  Dni do świąt

  Dni do świąt to fajna mała aplikacja dla systemu Windows 10, która mówi, jak długo trzeba czekać do Bożego Narodzenia.

  Muzyka świąteczna jest dołączona, aby czas oczekiwania był jeszcze przyjemniejszy. Aplikacja jest również wyposażona w znaczek na żywo oraz informacje o ekranie blokady.

  Pobierz Days Until Xmas ze sklepu Microsoft Store.

  3)

  Christmas Time Pro

  Christmas Time Pro

  Ta interesująca aplikacja pozwala dokładnie wiedzieć, ile dni, godzin, minut, sekund i milisekund pozostało do świąt Bożego Narodzenia.

  O północy w Wigilię odliczanie kończy się, a Święty Mikołaj dostarcza prezenty na całym świecie. O północy w Boże Narodzenie aplikacja resetuje się i wyświetla liczbę dni pozostałych do Świąt Bożego Narodzenia w przyszłym roku.

  Pobierz Christmas Time Pro ze sklepu Microsoft Store.

  Życzymy Wesołych Świąt!

  Jeśli szukasz internetowego narzędzia do odliczania świąt, możesz skorzystać z YourChristmasCountdown. Witryna ma przyjazny interfejs użytkownika, który pozwala dostosować odliczanie. Możesz zobaczyć, ile dni, miesięcy, tygodni, godzin, minut i sekund pozostało do świąt Bożego Narodzenia.

Link do głównej publikacji