Zwolnij dźwięk z łatwością dzięki 7 świetnym aplikacjom [FRESH LIST]

Mogąc spowolnić muzykę niekoniecznie wpływając na wysokość tonu przez zmianę, jest to całkiem przydatna rzecz, szczególnie gdy chcesz usłyszeć pewien riff w utworze, czas określonego fragmentu utworu muzycznego lub po prostu grać wolniej z utworem tempo.

Niektóre odtwarzacze multimedialne, takie jak Windows Media Player i VLC, mają tę opcję, ale na rynku istnieje również najlepsze oprogramowanie do spowalniania muzyki, które pomaga to zrobić na komputerze.

Jeśli chcesz transkrybować utwór lub odtworzyć go samodzielnie, możesz użyć tych narzędzi, chociaż nie wykonują one dla ciebie transkrypcji, ale ich programy odtwarzacza są specjalnie zoptymalizowane pod kątem spowolnienia muzyki podczas transkrypcji, ćwiczeń podczas gry lub mowy transkrypcja.

Oto niektóre z najlepszych programów do spowalniania muzyki zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do spowolnienia dźwięku?

1

Rozpisać

oprogramowanie do transkrypcji Najlepsze oprogramowanie do spowalniania muzyki

To narzędzie pomaga osobom, które chcą opracować utwór muzyczny na podstawie nagrania, aby dokonać transkrypcji lub odtworzyć je samodzielnie.

Nie transkrybuje w rzeczywistości, ale jest zoptymalizowany pod kątem transkrypcji, z funkcjami niedostępnymi w konwencjonalnych odtwarzaczach muzyki.

Może być również używany do ćwiczeń podczas gry, ponieważ możesz zmieniać wysokość i prędkość, a także przechowywać i wywoływać pętle, aby ćwiczyć wszystkie klawisze, a także możesz spowolnić lub przyspieszyć. „

Konwencjonalne odtwarzacze multimedialne są przeznaczone dla tych, którzy chcą słuchać pełnych utworów, więc nie są wygodne w transkrypcji, a to nie jest ich pierwotny cel.

Transkrybuj może również wyświetlać filmy, jeśli pracujesz z plików wideo. nie interesują go jednak pliki MIDI, ponieważ zawierają wyraźne informacje na temat nut do odtworzenia i kiedy, ale istnieją programy, które to obsługują — nie jest to również edytor audio.

Może stosować efekty dźwiękowe, takie jak zmiana prędkości lub wysokości tonu i EQ, a ponadto możesz zapisać zmodyfikowane audio pod nowym plikiem dźwiękowym, jeśli chcesz. Jest dostępny w systemie Windows i innych systemach operacyjnych.

Inne funkcje obejmują efekt mono / karaoke, filtr EQ, precyzyjne strojenie i transpozycja dla tych, którzy grają na transponowanych instrumentach, zmienna prędkość od jednej dwudziestej do podwójnej prędkości — ale na razie jest dostępna tylko w języku angielskim.

 • Pobierz teraz Transkrybuj za darmo

Szukasz najlepszego oprogramowania do rozpoznawania muzyki? Oto nasze najlepsze typy.

2)

Niesamowity Slow Downer

niesamowite oprogramowanie spowalniające audio

Innym doskonałym oprogramowaniem do spowolnienia dźwięku, którego możesz chcieć wypróbować, jest Amazing Slowdowner. Aplikacja jest wyposażona w niezwykle prosty i przyjazny interfejs użytkownika, który pozwala z łatwością spowolnić każdy utwór.

Jeśli chodzi o funkcje, oto niektóre funkcje, które oferuje Amazing Slowdowner:

 • Możliwość spowolnienia utworów do 20% ich oryginalnej prędkości bez wpływu na wysokość dźwięku
 • Dźwięk wysokiej jakości
 • Obsługuje większość plików audio, w tym pliki AAC i WMA chronione DRM
 • Współpracuje z płytami audio CD
 • Niezwykle prosty w obsłudze interfejs
 • Dostosowanie w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​nie trzeba wcześniej przetwarzać utworu, aby go spowolnić
 • Możliwość zapętlenia niektórych sekcji utworu bez zmiany wysokości tonu
 • Kontrola głośności
 • 7-pasmowy korektor
 • Dostępność na komputerach Mac, Windows, iOS i Android

Uzyskaj niesamowite Slow Downer

3)

Slow MP3

slow mp3 Najlepsze oprogramowanie do spowalniania muzyki

To najlepsze oprogramowanie do spowalniania muzyki pozwala odtwarzać ulubione utwory w wolniejszym tempie, aby wyświetlać używane akordy za pomocą lekkiej i łatwej w użyciu aplikacji.

Jeśli chcesz słuchać swoich ulubionych piosenek, możesz skorzystać z przeglądarki lub znaleźć je w Internecie lub w odtwarzaczu multimedialnym.

Slow MP3 daje możliwość odtwarzania muzyki w różnym tempie, jednocześnie ucząc się akordów używanych przez artystę.

Jest tak lekki, zajmuje około 1 MB miejsca i zużywa ograniczone zasoby systemowe, więc będzie działać bez względu na konfigurację komputera.

Po wyświetleniu głównego okna można uzyskać dostęp do wszystkich jego funkcji.

Przyciski odtwarzania są widoczne, a suwaki głośności służą do regulacji decybeli wyjściowych, a jest też klawiatura, która podświetla klawisze na podstawie dźwięku.

Ograniczające funkcje tego narzędzia sprawiają, że nie jest to profesjonalne oprogramowanie, ponieważ ładowanie można wykonać tylko za pomocą menu plików, a nie ma funkcji przeciągania i upuszczania.

Ponadto możesz ładować tylko jeden utwór, ponieważ nie ma żadnej listy odtwarzania, aby uzyskać szybki dostęp do większej liczby plików audio.

Jednak jedną z jego najlepszych cech jest możliwość spowolnienia odtwarzania, co jest świetne, ponieważ włączenie opcji transkrypcji powoduje podświetlenie nut, dzięki czemu można zobaczyć użyte akordy.

Możesz także użyć suwaka, aby przetransponować odtwarzany plik audio, ale możesz korzystać z jego funkcji tylko podczas ładowania utworu, ponieważ nie ma funkcji eksportowania utworu z wprowadzonymi drobnymi zmianami.

Pobierz Slow MP3

Twórz wspaniałą muzykę dzięki oprogramowaniu do wirtualnych instrumentów muzycznych.

4

Anytune

anytune Najlepsze oprogramowanie do spowalniania muzyki

To kolejne popularne narzędzie do spowalniania muzyki, które pomaga również wybrać idealną wysokość dźwięku i nauczyć się grać ze słuchu.

Możesz izolować lub wyciszać instrumenty lub wokale, uczyć się trudnych partii solowych, transkrybować, ćwiczyć melodie w wolniejszych tempach, ponieważ ich wydajność i jakość dźwięku są wyjątkowe, a także wykonywać, jeśli chcesz.

Spowalnia twoją muzykę bez zmiany tonu, zachowując niesamowitą wierność dźwięku, dzięki czemu możesz wybrać każdą nutę do nauki lub odtwarzania wraz z ulubioną muzyką, zaczynając powoli, a następnie stopniowo zwiększając tempo.

Możesz nastroić instrument lub głos i wyregulować wysokość w górę lub w dół o dwie oktawy, a następnie wyregulować za pomocą centów, aby dopasować nieparzyste strojenie lub transkrybować innym klawiszem.

Pozwala także odtwarzać muzykę bezproblemowo z iTunes, importować z Dropbox oraz przeciągać i upuszczać utwory, a także odtwarzać i eksportować audio z plików wideo.

Anytune pozwala także tworzyć oznaczenia do szybkiej nawigacji lub ustawiać przypomnienia dla nadchodzących projektów, zapisywać wiele pętli, tworzyć i udostępniać komentarze na czas, wskazywać instrument, a ostatecznie poczujesz się tak, jakbyś grał z zespołem za pomocą Anytune Pro + w połączenie z adapterem i ćwiczenie w LiveMix utworu i instrumentu lub głos we własnym tempie i tonacji.

Zdobądź Anytune

Jeśli chcesz nagrywać swoją muzykę jak prawdziwy artysta, zapoznaj się z tym przydatnym artykułem!

5

Najlepsze praktyki

Najlepsze oprogramowanie do spowalniania muzyki

To kolejne najlepsze oprogramowanie open source do spowalniania muzyki. Jest to narzędzie do ćwiczeń dla muzyków przydatne do spowalniania muzyki lub przyspieszania jej z pliku MP3 lub CD.

Zwykle dźwięk jest zniekształcony, gdy zmienia się prędkość lub tempo, ale to narzędzie koryguje to, aby zachować oryginalną wysokość dźwięku.

Możesz także zmienić wysokość dźwięku bez wpływu na tempo, grać razem z instrumentami bez dostrajania własnego lub zwolnić szybkie gitarowe solo na płycie CD, której się uczysz.

Została stworzona najlepsza praktyka, aby wypełnić lukę na rynku programów, które potrafią robić to, co robi, oprócz pomagania muzykowi grać solo, którego się uczy, transkrybować muzykę w wolnym tempie, dostroić piosenkę do instrumentu, śpiewać razem z klawisz zmieniony w celu dopasowania do Twojego głosu, naucz się języka obcego, więc musisz spowolnić mówione przykłady i po prostu dobrze się bawić z przetwarzaniem sygnału audio.

Jest to również wielojęzyczne narzędzie, które można łatwo przetłumaczyć na prawie każdy język.

Uzyskaj najlepszą praktykę

6

Śmiałość

audacity Najlepsze oprogramowanie do spowalniania muzyki

Jest to darmowy i łatwy w użyciu, wielościeżkowy edytor i rejestrator audio, który współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, z wielojęzycznym interfejsem.

Został opracowany przez niektórych wolontariuszy i rozpowszechniany na licencji GNU General Public License, więc jest to oprogramowanie typu open source, ponieważ jego kod jest bezpłatny dla wszystkich do nauki lub użytkowania.

Dostępne są inne takie programy, ale w celu spowolnienia muzyki Audacity jest na szczycie.

Funkcje obejmują nagrywanie na żywo i odtwarzanie z komputera, konwersję taśm i nagrań na cyfrowe płyty CD lub nagrania, edycję różnych formatów plików dźwiękowych, wycinanie / kopiowanie / łączenie lub miksowanie dźwięków, a także zmianę prędkości lub wysokości nagrania.

Uzyskaj Audacity

7

SlowGold

Oprogramowanie SlowGold oprogramowanie do spowalniania dźwięku

Slow Gold to intuicyjne, łatwe w użyciu narzędzie, które pomaga muzykom doskonalić swoje umiejętności. Jeśli ćwiczysz tworzenie kopii zapasowych utworów, możesz je spowolnić lub przyspieszyć w razie potrzeby, a nawet transponować.

Jeśli uczysz się grać solówki z nagrań, możesz skupić się na nich po kilka nut na raz.

Lub jeśli po prostu próbujesz rozgryźć akordy przeboju dla swojego zespołu coverowego, cóż (przepraszam za kiepską grę słów), SlowGold cię obejmuje.

Program może otworzyć dowolny plik audio w popularnych formatach .mp3, .aiff, .wav, .flac i innych, dzięki czemu można w zasadzie używać go z dowolną muzyką (lub mową lub innym plikiem audio).

W SlowGold dzielisz melodię na możliwe do zarządzania segmenty, wstawiając to, co program nazywa punktami pętli. Oznacz Loop Points przydatnym tekstem, takim jak: „Bridge”, „solo na gitarze”, „smaczny, pomniejszony bieg”, „Ab7”, aby bardzo łatwo było zapamiętać, gdzie byłeś następnym razem, gdy otworzysz melodię.Oprogramowanie SlowGold spowalnia muzykę

Ważna dla mnie jest możliwość dostrajania wysokości odtwarzania, która ułatwia pracę ze starszą muzyką, która niekoniecznie została nagrana zgodnie ze standardowym formatem A440, a także możliwość łatwego dostosowania pętli, aby były dokładną liczbą bije długo (znacznie ułatwia grę).

Każde ustawienie i punkt pętli są automatycznie zapisywane dla każdej piosenki, co jest ogromne, ponieważ codziennie pracuję nad wieloma różnymi utworami.

Jedna ukryta uczta — możesz użyć kółka myszy, aby powiększać i pomniejszać różne sekcje muzyki. To oczywiste i eleganckie, ale większość programów muzycznych tego nie ma.

Podsumowując, bardzo podoba mi się ten program i zdecydowanie powinien znaleźć się na liście „wypróbuj za darmo”.

SlowGold kosztuje 29,95 USD, ale możesz wypróbować jego w pełni funkcjonalną wersję za darmo przez 21 dni, a następnie kupić ją, jeśli chcesz nadal z niej korzystać.

Pobierz bezpłatną wersję próbną SlowGold na Windows

Narzędzie jest również dostępne dla komputerów Mac.

Czy twoje najlepsze oprogramowanie do spowolnienia muzyki znalazło się na liście? Jeśli nie, powiedz nam, którego używasz lub który z nich spełnia Twoje potrzeby, zostawiając komentarz poniżej.

Link do głównej publikacji