Zła sesja Błąd Steam podczas wysyłania zdjęć

Bardzo duża liczba użytkowników napotkała komunikat o błędzie Błąd sesji Steam podczas próby udostępnienia jakichkolwiek zdjęć na czacie Beta klienta Steam.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Problem pojawia się w prywatnych czatach, a także w pokojach rozmów. Poza tym rozmiar i format zdjęcia, które próbujesz wysłać, nie ma znaczenia.

Ten problem może stać się frustrujący, biorąc pod uwagę fakt, że usługa czatu będzie również używana do wysyłania zdjęć. Ten problem nie został jeszcze rozwiązany przez programistów Valve, ale w dzisiejszym artykule zbadamy jedne z najlepszych metod radzenia sobie z nim.

Chociaż w tym artykule nie podano konkretnych technik rozwiązania tego problemu, po wielu godzinach badań online nasz zespół znalazł i wybrał jedne z najlepszych metod. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak poradzić sobie z komunikatem o błędzie podczas sesji Steam.

Jak mogę naprawić błąd nieprawidłowej sesji Steam?

1. Daj serwerowi trochę czasu na załadowanie

klepsydra - błędna sesja błędu Steam

  1. Po wstawieniu zdjęcia do sesji czatu poczekaj minutę, aż naciśniesz przycisk wysyłania. Ta metoda pomogła niektórym użytkownikom przezwyciężyć ten problem.
  2. Ta metoda może działać, ponieważ serwery mogą być przeciążone żądaniami wysyłania obrazów. Poczekanie trochę czasu przed wysłaniem zdjęcia pomoże serwerowi przeanalizować i przesłać dane zdjęcia przed wysłaniem.

2. Spróbuj wysłać zdjęcie 3 razy z rzędu

Zrzut ekranu Steam - błędna sesja błędu Steam

  1. Chociaż może to brzmieć jak wymyślone rozwiązanie, niektórzy użytkownicy zgłosili, że pomogło im to wysyłać zdjęcia za pośrednictwem sesji czatu Beta klienta Steam.
  2. Postępuj zgodnie ze wskazówkami z pierwszej metody wymienionej w tym artykule, aby uniknąć przeciążenia serwerów Valve.

Wolna prędkość pobierania w Steamie? Napraw to za pomocą tego prostego przewodnika!

3. Zaktualizuj swoją wersję Steam

  1. otwarty Parowy klikając dwukrotnie ikonę na pulpicie.
  2. Zaloguj sie.
  3. Wybierz Plik z górnego menu -> wybierz Sprawdź dostępność aktualizacji klienta Steam.update Steam CLient - błędna sesja błędu Steam
  4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować najnowsze aktualizacje -> wybierz Uruchom ponownie jeśli zostanie o to poproszony.

4. Użyj witryny do udostępniania zdjęć

komputer - błędna sesja błędu Steam

  1. Jeśli wszystkie powyższe metody zawiodły, możesz użyć witryny hostującej zdjęcia, takiej jak Imgur lub ImageShack, aby przesłać swoje zdjęcie.
  2. Po zakończeniu procesu przesyłania będziesz mógł udostępniać zdjęcia na czacie Steam, udostępniając link z używanej witryny hostingu obrazów.

W tym artykule zbadaliśmy najlepszy sposób na obejście błędnej sesji Steam przy próbie wysłania dowolnego zdjęcia do Beta klienta Steam.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik pomógł Ci wysłać zdjęcia, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji