Zarządzaj teraz Zdalne pobieranie uTorrent w Windows 10 / 8.1 / 8

Jeśli chcesz zdalnie zarządzać pobranymi plikami w systemie Windows, klient uTorrent jest jednym z najlepszych narzędzi do użycia. uTorrent jest prawdopodobnie najbardziej znanym i używanym klientem na świecie pobieranie plików torrent. Jego popularność wynika głównie z niskiego zużycia zasobów, łatwości użytkowania i bardzo prostych, ale skutecznych funkcji. W ciągu ostatnich lat widzieliśmy, jak ten program zmienia się z anonimowości w znaną na całym świecie nazwę, a teraz jest w Windows 8 i Windows 10 jako aplikacja Modern UI, którą można pobrać ze Sklepu Windows.

Chociaż aplikacja nie jest bezpłatna jak inne uTorrent produkty, nadal masz możliwość wypróbowania go za darmo, tylko po to, aby dowiedzieć się, co potrafi i jak można z niego korzystać. To narzędzie jest szczególnie przydatne, gdy nie ma Cię w domu i chcesz sprawdzić stan pobierania / wysyłania torrentów.

uTorrent dla Windows 10. Windows 8 — Pierwsze spojrzenie i wrażenia

utorrent-windows-8

Aplikacja jest bardzo podobna zarówno pod względem wyglądu, jak i wyglądu do aplikacji uTorrent Remote dostępnej na Androida. Chociaż nie jest to właściwa aplikacja do pobierania, jak można się było spodziewać, pozwala ona dodawać torrenty do kolejki pobierania i zarządzać istniejącymi torrentami.

utorrent-windows-8-app-review

Po pierwszym otwarciu aplikacji pojawi się monit o dodanie nowego serwera, którym może być komputer domowy lub dowolny inny komputer, na którym zainstalowano uTorrent. Aby dodać nowy komputer, wystarczy kliknąć „Dodaj serwer” i wypełnić niezbędne pola:

  • Imię
  • adres IP
  • Port

Uwaga: Informacje wymagane w tym polu pochodzą z komputera docelowego.

utorrent-windows-8-app-review-2

Po podaniu wymaganych informacji konieczne będzie wprowadzenie danych logowania i gotowe. Oprócz przeglądania informacji o torrentach, możesz dodawać lub usuwać torrenty z listy w dowolnym momencie.

To narzędzie jest bardzo przydatne, gdy zostawiasz pobieranie klienta torrenta i zajmujesz się swoją firmą, a ponieważ jest ona tak prosta w obsłudze, a jej interfejs jest tak intuicyjny, uważamy, że jest doskonałym dodatkiem do systemu Windows 8, Maszyna z systemem Windows 10.

  • Pobieranie uTorrent dla Windows 10, Windows 8

Aktualizacja — Zarządzaj zdalnie za pomocą przeglądarki

Zespół uTorrent opracował specjalne rozszerzenie przeglądarki dla użytkowników do zdalnego zarządzania torrentami. Chrome, Firefox, Edge i IE obsługują to narzędzie. Jednak przede wszystkim dobrze jest monitorować torrenty, ale wyszukiwanie i rozpoczynanie pobierania torrentów jest nieco trudne, ponieważ kod narzędzia jest zintegrowany z silnikiem przeglądarki. Jeśli zastanawiasz się nad skonfigurowaniem uTorrent na komputerze z systemem Windows 10, zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym uTorrent dla wersji Windows 8, 10.

uTorrent dla Windows 10

Aplikacja komputerowa na Windows 10 została wydana i działa idealnie. Nadal ma te same główne funkcje, co poprzednia wersja, ale umożliwia także uruchamianie go w przeglądarce. Deweloperzy powiedzieli, że zarabianie na ich produktach jest głównym kierunkiem rozwoju aplikacji, i będą bardzo działać na mini-paskach narzędzi z aplikacji.

Co do tej pory nie jest jasne — czy programiści odnieśli się do pełnej wersji przeglądarki lub wersji podobnej do przeglądarki (którą mamy w tej chwili i działa dobrze)? Śledź nasze wiadomości, ponieważ damy Ci znać, kiedy zostaną opublikowane.

[Uwaga: W większości krajów nielegalne jest używanie klientów udostępniających pliki do pobierania danych chronionych prawem autorskim. NIE używaj uTorrenta do udostępniania lub pobierania plików bez zgody właściciela praw autorskich.]

Link do głównej publikacji