Zaloguj się do wielu kont tej samej witryny za pomocą Internet Explorera

Jeśli spróbujesz zalogować się na wiele kont w określonej witrynie przy użyciu dwóch różnych tożsamości, możesz nie odnieść sukcesu. Wynika to z faktu, że Internet Explorer domyślnie udostępnia te same „sesyjne pliki cookie” we wszystkich swoich kartach i oknach. Możesz zalogować się do wielu kont w określonej witrynie, takich jak Facebook, Outlook.com, Gmail, Skype itp., Za pomocą dwóch różnych kont, używając przeglądarki Internet Explorer w systemie Windows, wykonując ten samouczek.

Zaloguj się lub zaloguj wiele kont

Jest ten przełącznik opcji IE –Nomerge. Użyj przełącznika –nomerge, aby zalogować się do wielu kont w konkretnej witrynie internetowej o dwóch różnych tożsamościach, używając przeglądarki Internet Explorer w systemie Windows.

To uruchamia nowe okno przeglądarki w nowej, unikalnej sesji. Zauważ, że nawet po użyciu przełącznika –nomerge nadal musisz otworzyć nowe okno IE, a nie tylko nową kartę.

Aby uruchomić program Internet Explorer w tym trybie, wpisz iexplore.exe –nomerge w polu Rozpocznij wyszukiwanie i naciśnij Enter.

ie8nomerge

Możesz też kliknąć prawym przyciskiem myszy jedną z ikon IE> Właściwości> kartę Skrót, aw polu Cel dodaj na końcu: dołącz –Nomerge. Zastosuj> OK.

Jeśli to Ci nie pomoże Windows 10/8, spróbuj wykonać następujące czynności:

  • Użyć Konto lokalne i spróbuj tego
  • Użyj –Noframemerging przełącz zamiast –nomerge.

Możesz także zalogować się na wiele kont, rozpoczynając nową sesję w następujący sposób.

Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek tytułu programu Internet Explorer i wybierz opcję pokaż Pasek menu. Tutaj zobaczysz opcję uruchomienia Nowa sesja.

Mam nadzieję, że to Ci odpowiada.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zalogować się na wiele kont za pomocą przeglądarki Firefox lub Chrome.

Link do głównej publikacji