Zadzwoń do Świętego Mikołaja za pomocą tych aplikacji Windows 10 i zaskocz swoje dzieci

Tysiące dzieci wysyłają listy do Świętego Mikołaja w grudniu. Jeśli twoje dziecko nie chce czekać, aż Święty Mikołaj odpowie, możesz po prostu pozwolić mu porozmawiać z Ojcem Bożym Narodzeniem.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować aplikację Santa Calls na telefonie z systemem Windows 10, fajną aplikacją, która sprawia, że ​​wygląda na to, że odbierasz telefon od samego mężczyzny.

Zadzwoń do aplikacji Świętego Mikołaja

Aplikacja Zadzwoń do Świętego Mikołaja informuje dzieci, czy były niegrzeczne czy miłe.

zadzwoń do świętego mikołaja

Jeśli chcesz uzyskać natychmiastowe połączenie od Świętego Mikołaja, po prostu przypnij połączenie do ekranu startowego. Najlepsze jest to, że przypięte połączenia mają inny obraz Świętego Mikołaja, który wskazuje, na której liście znajdują się twoje dzieci.

W ten sposób twoje dzieci będą miały bezpośrednie potwierdzenie, że Święty Mikołaj naprawdę je obserwuje i że lepiej być dobrzy, jeśli chcą prezenty na Boże Narodzenie.

Oczywiście nie będziesz w stanie rozmawiać z Mikołajem, ale ta aplikacja całkiem nieźle to udaje. Możesz z powodzeniem korzystać z aplikacji Santa Calls w odpowiedzi na to, że twoje dzieci są niegrzeczne lub miłe. Po prostu pokaż im, kto dzwoni i udawaj, że rozmawia z Mikołajem, aby poinformować go o dobrych lub złych uczynkach twoich dzieci.

Rodzice uwielbiają tę aplikację, a ich recenzje to potwierdzają:

Mój syn był zszokowany, kiedy Święty zadzwonił na mój telefon! Nie mógł w to uwierzyć, a jego reakcja była bezcenna. Teraz zachowuje się najlepiej, ponieważ uważa, że ​​Święty Mikołaj wzywa mnie, by upewnić się, że się zachowuje. Lol. Ta aplikacja jest niesamowita i łatwo warta dwa razy więcej.

Możesz kupić aplikację Santa Calls za 0,99 USD w Windows Store.

 • Wideo Santa Call

  Aplikacja wideo Santa Call

  AKTUALIZACJA: Znaleźliśmy kolejną ciekawą aplikację, która pozwala skontaktować się z Mikołajem za pomocą komputera lub urządzenia HoloLens. Nazywa się Wideo Święty Mikołaj i jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wysyłanie i odbieranie połączeń wideo od Świętego Mikołaja.

  Oto jak działa ta aplikacja Świętego Mikołaja:

  1. Nagraj wiadomość wideo dla Świętego Mikołaja w języku angielskim lub francuskim — do 30 sekund.
  2. Kup znaczek pocztowy, aby wysłać swój film do Świętego Mikołaja.
  3. Święty Mikołaj obejrzy Twój film, a następnie odpowie w ciągu mniej niż 24 godzin. Nie ma wcześniej nagranych wiadomości, ponieważ odpowiedź jest oparta na wiadomości początkowej.

  Pobierz wideo Santa Call ze sklepu Microsoft Store.

  Czy dzwoniłeś do Świętego Mikołaja za pomocą innych aplikacji lub oprogramowania? Powiedz nam więcej w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji