Zachowaj prywatność swoich wiadomości czatu dzięki Signal Private Messenger

Signal Private Messenger to narzędzie opracowane i opublikowane przez Open Whisper Systems, zapewniające użytkownikom taką prywatność, na jaką zasługują.

Funkcje Signal Private Messenger

Dzięki Signal możesz mówić wszystko i być bezpiecznym. Możesz wysyłać wysokiej jakości SMS-y, zdjęcia i wiadomości wideo — nawet wiadomości grupowe — bez obaw. Pozwala także być sobą, ponieważ korzysta z istniejącego numeru telefonu i książki adresowej, co oznacza, że ​​nie ma oddzielnych loginów, PINów ani nazw użytkowników, którymi musisz zarządzać.

Użytkownicy mogą pozostać prywatni tak, jak chcą. Aplikacja nie może odczytać wiadomości i nikt inny nie może tego zrobić; nie ma wyjątków. Wszystko w tej aplikacji jest zawsze kompleksowo szyfrowane i skrupulatnie zaprojektowane, aby komunikacja była jak najbezpieczniejsza.

Aplikacja jest wspierana przez zespół oddanych inżynierów i programistów, darowizny i granty od społeczności. Aplikacja nie zawiera reklam i nie musisz nic płacić, aby z niej korzystać. Cały kod użyty w aplikacji jest bezpłatny, otwarty, a także dostępny na GitHub. Funkcja Join Movements w aplikacji obejmuje technologię opracowaną przez Open Whisper Systems, która jest zaufana i używana przez miliony ludzi z całego świata każdego dnia.

W przypadku problemów z tą aplikacją lub pytań lub sugestii dla programisty zalecamy zajrzenie na stronę pomocy dla programistów.

Doświadczenie użytkownika

Zgodnie z doświadczeniami użytkowników lepiej byłoby, gdyby kontakty i konwersacje były oddzielone od listy kontaktów / konwersacji z lewej strony. Inni użytkownicy twierdzą, że nawet jeśli działa dobrze, aplikacja jest dość wadliwa i ma kilka problemów z synchronizacją, co powoduje podwojenie wiadomości.

Czekamy na aktualizację, która naprawi wszystkie te problemy. Tymczasem możesz wypróbować aplikację samodzielnie w Chrome Web Store.

Link do głównej publikacji