Z jakich najlepszych aplikacji czytnika RSS można korzystać w 2019 roku?

Współczesne aktualizowanie wiadomości i aktualizacji jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki koncepcji RSS. RSS oznacza Rich Site Summary i reprezentuje rodzinę formatów kanałów internetowych używanych do przekazywania często aktualizowanych stron internetowych, takich jak blogi, serwisy informacyjne i tak dalej. Dzięki kanałom RSS użytkownicy nie muszą regularnie sprawdzać stron internetowych ani subskrybować biuletynów.

A osoby, które zainstalowały Windows 10, Windows 8 lub Windows RT na swoich komputerach, mają możliwość korzystania z bardzo przydatnych aplikacji, które będą zarządzać kanałami RSS dla wszystkich witryn, którymi użytkownicy są zainteresowani.

Czytniki RSS systemu Windows 10, których nie powinieneś przegapić w tym roku

1. NewsFlow [bezpłatny]

Aplikacja NewsFlow Rss Reader

Ta aplikacja ma prosty interfejs, łatwy w użyciu i dobrą przestrzeń między elementami, aby zapewnić płynne czytanie. Możesz łatwo skonfigurować kategorie, które Cię interesują, a następnie dodać swoje ulubione źródła, aby otrzymywać najnowsze wiadomości.

Po dodaniu kanału RSS istnieje wystarczająca liczba opcji, aby dostosować go do własnych preferencji. Wśród wielu funkcji możesz czytać artykuły przy użyciu rozszerzonej czytelności bez potrzeby otwierania ich w przeglądarce internetowej i oglądania filmów z YouTube i HTML w aplikacji.

 • 2. Nextgen Reader [bezpłatny okres próbny]

  Aplikacja czytnika NextGen Rss

  Reklama Nextgen Reader, reklamowana jako najszybsza aplikacja czytnika RSS dla systemów Windows 8, Windows 10 i Windows Phone, kategoryzuje Twoje kanały i utrzymuje je starannie upakowane w kategoriach takich jak Sport, Wiadomości, Technologia. Stamtąd można uzyskać dostęp do historii, które wydają się bardziej atrakcyjne. Interfejs został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do środowiska ekranu dotykowego i można go dostosować. Dlatego możesz wybrać odpowiednie kolory, które pozwolą skonstruować przyjemne czytanie.

  Aktualizacja: Dzięki najnowszym wersjom ta aplikacja została uaktualniona do UWP, poprawiona wydajność i wiele poprawek błędów. Motyw można dostosować za pomocą wielu kolorowych akcentów w trybie jasnym lub ciemnym. Ma teraz piękny układ siatki dla urządzenia z ekranem dotykowym lub urządzenia 2 w 1. Przede wszystkim wykorzystuje super szybki silnik synchronizacji z obsługą offline.

  • 3. Veen Feed Reader

   Aplikacja Windows 8 czytnika kanałów

   Veen Feed Reader oferuje bardzo podobny interfejs do Nextgen Reader. Wszystkie kanały są odpowiednio zorganizowane w różne kategorie, od zdrowia i nauki po biznes i technologię. Jednak ta aplikacja będzie miała zintegrowany „urok wyszukiwania”, który pozwoli użytkownikom szukać rzeczy, które uznają za najbardziej interesujące. Import i eksport plików OPML jest również możliwy w aplikacji.

   4. Google News — Reader [bezpłatny]

   Google News Reader Windows 8

   Aktualizacja: Niestety ta aplikacja jest obecnie niedostępna w sklepie Microsoft Store. Będziemy aktualizować ten post w najnowszej wersji.

   To nie jest aplikacja produkowana przez Google, ale mimo to agregator wiadomości jest dostępny na bieżąco z kanałami RSS Google Inc. Zbierze najnowsze informacje z ton odpowiednich publikacji i wyświetli je w „uroczym” interfejsie, w którym można zobaczyć tytuł i szybki streszczenie historii oraz zdjęcie. Istnieją również kategorie do wyboru: Najważniejsze artykuły, Świat, Biznes, Technologia, ale są wyświetlane na górze ekranu, a nie po lewej stronie, jak widzieliśmy w poprzednich aplikacjach.

   5. FeedMe! Blog Reader [bezpłatny]

   nakarm mnie czytnik blogów Windows 8

   Aktualizacja: Niestety ta aplikacja jest obecnie niedostępna w sklepie Microsoft Store. Będziemy aktualizować ten post w najnowszej wersji.

   FeedMe! aplikacja zawiera zabawny interfejs, który zawiera sformatowane kolumny, które pozwalają przeglądać najnowsze informacje. Czy masz grupę przyjaciół, którzy prowadzą blogi i chcą być pierwszymi, którzy wiedzą, kiedy coś opublikowali? Z FeedMe! możesz dodać kanał RSS i Atom, aby to zrobić. Proces jest bardzo łatwy, wystarczy skopiować / wkleić RSS / Atom w wyskakującym okienku Dodaj nowy i to wszystko. Dodaj RSS popularnych serwisów informacyjnych, takich jak CNN, Fox News i The Blaze.

   6. Rockmelt [bezpłatny]

   aplikacja Rockmelt dla systemu Windows 8

   Aktualizacja: Niestety ta aplikacja jest obecnie niedostępna w sklepie Microsoft Store. Będziemy aktualizować ten post w najnowszej wersji.

   Dla tych, którzy potrzebują trochę zabawy w swoim życiu i czegoś ciekawego do przeczytania, Rockmelt to idealna aplikacja do pracy przy komputerze. Posiada atrakcyjny interfejs złożony z kafelków, które zawierają ekscytujące, słodkie i wirusowe posty znalezione w całej sieci. Przesuwając u góry wyświetli się menu z mnóstwem zabawnych kategorii, takich jak Styl, Słodki, Smakosz czy Zakupy, które możesz zachwycić. Kliknij jeden z nich i eksploruj.

   Google Reader dla Windows 8, Windows 10: co się stało?

   Jednym z najbardziej znanych czytników RSS był Google Reader, ale aplikacja została zamknięta. Dlaczego Google zdecydowało się na podłączenie ulubionego dostawcy wiadomości dla wszystkich? Zgodnie z oficjalnymi informacjami dostarczonymi przez dyrektora generalnego firmy Google stara się skonsolidować swoje usługi i stara się skoncentrować na tym, co naprawdę ważne.

   Strategia obejmowała połączenie usług takich jak Reader i Picasa pod parasolem Google+ plus, a następnie szereg wyłączeń obejmujących iGoogle i Reader. Użytkownicy systemów Windows 8, Windows 10 i Windows RT zostali pominięci, podobnie jak wszyscy inni, szukając alternatywy. Oto 5 z nich, które okazały się bardzo przydatne.

Link do głównej publikacji