Wystąpił błąd podczas ładowania pliku w Dropbox [SOLVED]

Dropbox to wydajne narzędzie do przechowywania, zarządzania i udostępniania dokumentów. Aplikacja jest bardzo popularna wśród użytkowników, ponieważ oferuje szybki sposób wysyłania i odbierania ważnych plików.

Jednak nic nie jest idealne, a to narzędzie nie jest wyjątkiem. Kilku użytkowników napotkało komunikat o błędzie „Wystąpił błąd podczas ładowania pliku” w Dropbox.

Brak możliwości pobrania pliku to poważny problem w Dropbox, a dzisiaj pokażemy, jak rozwiązać ten problem w krótkim czasie.

Co zrobić, jeśli Dropbox nie ładuje plików?

1. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki

Czasami możesz rozwiązać ten problem, usuwając pliki tymczasowe przeglądarki. Aby to zrobić w Google Chrome, kliknij trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu okna.

  1. Iść do Więcej narzędzi i wybierz Wyczyść dane przeglądania.wyczyść dane przeglądania Wystąpił błąd podczas ładowania pliku do Dropbox
  2. Idź do zaawansowane wybierz kartę Cały czas i zaznacz pierwsze cztery pola.
  3. Kliknij Wyczyść dane.chrome wyczyść dane przeglądania Wystąpił błąd podczas ładowania pliku do Dropbox

2. Sprawdź nazwy plików

Powszechnie wiadomo, że nie możesz nazywać plików udostępnianych w Dropbox, jak chcesz. Istnieją pewne ograniczenia dotyczące tej aplikacji, o których należy pamiętać.

Na przykład, jeśli nazwa pliku jest zbyt długa, może pojawić się komunikat o błędzie „Wystąpił błąd podczas ładowania pliku”. Ten problem pojawia się również wtedy, gdy nazwa dokumentu zawiera znaki, takie jak „#”.

Przed przesłaniem ich do Dropbox upewnij się, że odpowiednio nazywasz swoje pliki.

Szukasz alternatywy dla Dropbox? Sprawdź naszą jedną z tych usług!

3. Spróbuj użyć przeglądarki internetowej

Przeglądarka UR Wystąpił błąd podczas ładowania pliku do Dropbox

Jeśli masz ten problem, spróbuj uzyskać dostęp do Dropbox za pomocą przeglądarki internetowej. W tym celu możesz użyć dowolnej przeglądarki, ale zalecamy korzystanie z przeglądarki UR.

Przeglądarka UR to przeglądarka zorientowana na prywatność i domyślnie korzysta z prywatnych wyszukiwarek. Ponadto przeglądarka ma różne funkcje złośliwego oprogramowania i śledzenia.

Istnieje również wbudowany moduł adblocker i VPN dla dodatkowej warstwy bezpieczeństwa.

Wniosek

Jak widać, zmiana nazwy plików może rozwiązać problem. Unikaj znaków specjalnych i utrzymuj nazwy plików i folderów tak prosto, jak to możliwe.

Pamiętaj również o regularnym czyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki.

Na szczęście jest to tylko proste ograniczenie aplikacji, a nie prawdziwy problem z Dropbox, który wymaga aktualizacji lub specjalnej poprawki.

Jednak Dropbox jest nękany wieloma błędami, z których niektóre są dość poważne. Na szczęście przygotowaliśmy artykuł na taką okazję. Dodaj tę stronę do zakładek, na wypadek problemów.

Możesz także wybrać jedno z tych programów w chmurze z szyfrowaniem. Dzięki temu możesz efektywnie udostępniać dokumenty, a Twoje dane są chronione.

Czy nasze rozwiązania pomogły ci rozwiązać problem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji