Windows 8.1, 10 Przeglądarka fotografii systemu Windows zaktualizowana o problemy z drukowaniem Napraw

Kilku użytkowników systemu Windows, zwłaszcza właściciele systemu Windows 8 i Windows 8.1, zgłaszali problemy z drukowaniem w aplikacji Windows Photo Viewer, zwłaszcza ze sterownikami XPS. Teraz Microsoft wydał aktualizację, aby rozwiązać problemy.
przeglądarka zdjęć windows Windows 8.1
Oprogramowanie Windows Photo Viewer firmy Microsoft jest używane przez miliony użytkowników na całym świecie i pojawienie się pewnych problemów było naturalne. W najnowszej wersji biuletynu zabezpieczeń „Patch Tuesday” firma Microsoft udostępniła aktualizację przeglądarki zdjęć systemu Windows, która wydaje się być związana z problemami z drukowaniem. Nazwany jako: „Przeglądarka fotografii systemu Windows drukuje białe linie, gdy używasz sterownika XPS do drukowania zdjęć w systemie Windows”, oto jego opis:

Aktualizację 2670838 instaluje się na komputerze z systemem Windows 7 lub Windows Server 2008 R2. Lub używasz komputera z systemem Windows RT, Windows 8, Windows Server 2012, Windows RT 8.1, Windows 8.1 lub Windows Server 2012 R2. Przeglądarka fotografii systemu Windows służy do otwierania obrazu większego niż 500 pikseli. Na przykład rozmiar obrazu to 768 * 1024. Wydrukujesz zdjęcie przy użyciu drukarki, która korzysta ze sterownika XPS. W tym scenariuszu na wydrukowanym obrazie są białe linie co 500 pikseli.

Dla tych, którzy nie wiedzą, plik XPS jest „mniej kompatybilną” wersją pliku PDF Microsoftu. Nie jesteśmy pewni, ilu dotkniętych są tymi problemami ze sterownikami XPS podczas drukowania z systemu Windows 8.1, Windows 8 lub innych wersji, ale świetnie, że wprowadzono aktualizację, która rozwiązuje problemy. W ramach najnowszej aktualizacji wtorek Microsoft zaktualizował również SkyDrive i narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania.

Aktualizacja: jeśli wystąpił błąd „nie można otworzyć tego obrazu”, możesz wykonać dalsze czynności [wykonując kroki z tego przewodnika naprawy. Jeśli nie możesz wyświetlić ŻADNYCH zdjęć w systemie Windows 10, 8.1 lub 8, może to być błąd systemowy, więc sprawdź ten artykuł. Aby uzyskać informacje na temat typu otwierania plików, mamy odpowiednią instrukcję tutaj, w naszym dedykowanym artykule.

Jak zamienić Photo Viewer w Windows 8, 10

Teraz ważne jest, aby wiedzieć, że Photo Viewer nie jest jedyną aplikacją, która może pomóc Ci otwierać różnego rodzaju pliki graficzne. Chociaż jest darmowy, istnieje wiele innych bezpłatnych programów, które są o wiele lepsze. Na przykład możesz sprawdzić listę bezpłatnych przeglądarek zdjęć, które z pewnością otworzą twoje zdjęcia.

Czytaj także: Czytniki kart pamięci drukarki Epson są niedostępne w systemie Windows 8

Zatwierdź

Link do głównej publikacji