W ten sposób możesz zmusić komputer do uaktualnienia do systemu Windows 10

Po miesiącach testów, licznych kompilacjach wersji zapoznawczej, milionach niejawnych testerów i wielu ogłoszeniach, Microsoft zwykle wydaje nową wersję systemu Windows 10. Ale ponieważ miliony ludzi czekają na bezpłatną aktualizację, gdy pojawi się nowa wersja systemu operacyjnego, Microsoft postanowił wprowadzić system etapami, więc nie wszyscy otrzymają system Windows 10 tego samego dnia.

Ale jeśli nie chcesz czekać jeszcze jeden dzień, pokażemy, jak zmusić komputer do uaktualnienia do systemu Windows 10. W ten sposób będziesz jednym z pierwszych, którzy otrzymają nową wersję systemu operacyjnego.
Windows 10 pobiera wind8apps
Ale zanim pokażemy, jak zmusić komputer do uzyskania bezpłatnej aktualizacji systemu Windows 10 pierwszego dnia, musisz upewnić się, że spełniasz wszystkie wymagania.

Przede wszystkim na komputerze musi być uruchomiona oryginalna kopia systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1. I musisz mieć wszystkie poprzednie aktualizacje zainstalowane z Windows Update.

Upewnij się również, że zarezerwowałeś bezpłatną kopię systemu Windows 10 za pomocą przycisku Pobierz system Windows 10 na pasku zadań.

Jak zmusić system Windows 10 do zainstalowania aktualizacji teraz

Metoda 1: Użyj wiersza polecenia

Jeśli spełniasz te wymagania, możesz zacząć. Aby więc zmusić komputer do otrzymania bezpłatnej aktualizacji do systemu Windows 10, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do witryny Windows Update i upewnij się, że masz ustawione automatyczne instalowanie aktualizacji
 2. Przejdź do folderu C: WindowsSoftwareDistributionDownload i usuń z niego wszystko (nie martw się, nie spowoduje to uszkodzenia systemu)Dystrybucja oprogramowania
 3. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start i otwórz Wiersz polecenia (administrator)
 4. Wpisz następujące polecenie i naciśnij Enter:
  • wuauclt.exe / updatenow
 5. Poczekaj kilka minut i sprawdź dostępność aktualizacji w Windows Update. Powinieneś zobaczyć Windows 10 pobierany na komputer.
 6. Po zakończeniu pobierania rozpocznie się „Przygotowywanie do instalacji…”, poczekaj, aż zakończy się, i możesz normalnie zainstalować system Windows 10.

Niecierpliwi użytkownicy na całym świecie wypróbowali tę metodę i zgłosili, że zadziałała ona dla nich, więc mamy nadzieję, że zadziała również dla Ciebie.

 • Metoda 2: Użyj Asystenta aktualizacji Microsoft

  Inną szybką metodą instalacji nowej wersji systemu Windows 10, gdy tylko będzie ona dostępna, jest pobranie Asystenta aktualizacji firmy Microsoft.

  Aby to zrobić, przejdź do oficjalnej strony Microsoft i upewnij się, że najnowsza wersja systemu operacyjnego została przesłana do witryny. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk „Aktualizuj teraz” i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces.

  asystent aktualizacji systemu Windows 10

  Jeśli już uaktualniłeś swój system do Windows 10, w komentarzach możesz opowiedzieć nam o swoich wrażeniach na temat najnowszego systemu operacyjnego Microsoft.

  Zatwierdź

Link do głównej publikacji