Używane gry GameStop nie działają

Jeśli Twoja wizyta w GameStop zakończyła się zakupem niektórych używanych gier, które nie działają, nie jesteś jedyny.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Wiele osób skarżyło się, że większość używanych gier kupionych w GameStop albo wcale nie otwiera gry, albo utknęła w przypadkowej lokalizacji.

Może to być bardzo frustrujące. Zwłaszcza jeśli udało ci się zagrać w grę i zagubić się w wirtualnym świecie, aby gra utknęła podczas próby przeczytania najważniejszych części opowieści.

Ponieważ rozumiemy, jak denerwująca może być taka sytuacja, w dzisiejszym artykule zajmiemy się najlepszymi rzeczami, które możesz spróbować naprawić lub wymienić zepsutą grę Blu-ray.

Oto, co możesz zrobić, jeśli Twoje używane gry GameStop nie działają

1. Wyczyść dysk miękką ściereczką

czyste - używane gry gamestop don't work
Ta metoda w przeszłości działała cuda z brudnymi płytami CD i nadal można ją stosować do dziś na dyskach Blu-ray zawierających gry.

Mimo że ta metoda nie może naprawić zadrapań na dysku, pozwoli Ci usunąć wszelkie pozostałości, które mogłyby wpłynąć na zdolność do prawidłowego odczytu gry.

Oto, czego będziesz potrzebować, aby wyczyścić dysk:

  • alkohol do wycierania (alkohol izopropylowy) lub pasta do zębów
  • ściereczka z mikrofibry
  • woda

Wykonaj następujące kroki, aby poprawnie wyczyścić dysk:

  1. Zdobądź trochę alkoholu do wycierania na swojej szmatce. (lub rozprowadzić pastę do zębów na powierzchni dysku)
  2. Delikatnie przetrzyj dysk za pomocą szmatki, szczotkując alkohol na zewnątrz od środka dysku prostymi liniami (w przypadku pasty do zębów delikatnie przetrzyj szmatką, a następnie umyj wodą).
  3. Opłucz dysk wodą o średniej temperaturze, aby usunąć wszelkie pozostałości.
  4. Oprzyj dysk na stabilnej powierzchni i pozwól mu całkowicie wyschnąć na powietrzu, aby uzyskać najlepsze wyniki.
  5. Włóż dysk do systemu i sprawdź, czy działa.

Czy chcesz zoptymalizować wydajność gry na komputerze? Wypróbuj te metody

2. Skontaktuj się z GameStop w celu uzyskania zwrotu pieniędzy

laptop na biurku - używane gry Gamestop don't work
Jeśli powyższa metoda nie zadziałała, jedyne, co możesz zrobić, to zwrócić płytę do GameStop i poprosić o zwrot pieniędzy.

W zależności od dokładnej lokalizacji zasady zwrotu płyt będą się różnić.

Zasadniczo masz 30 dni na zwrot uszkodzonego dysku do GameStop. Możesz uzyskać kredyt w sklepie o wartości płyty / dysków lub pełny zwrot pieniędzy.

Wniosek

W tym artykule zbadaliśmy najlepsze metody rozwiązania problemu spowodowanego przez nieużywane gry używane przez GameStop.

Mamy nadzieję, że wyczyszczenie dysku, jak wspomniano powyżej, sprawiło, że Twoja ulubiona gra działa normalnie. Jeśli tak nie jest, zawsze możesz skontaktować się z GameStop i spróbować zmienić grę.

Daj nam znać, jeśli ten przewodnik pomógł ci w jakikolwiek sposób. Możesz to zrobić, korzystając z sekcji komentarzy znajdującej się poniżej.

Link do głównej publikacji