Użyj tych 2 programów do współpracy w chmurze, aby pracować nad projektami zespołowymi

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacje do współpracy to opcje oprogramowania, które pozwalają łączyć, zarządzać projektami i pracować nad nimi z zespołem.

Tego rodzaju aplikacje są bardzo przydatne, ponieważ usprawniają proces, w którym każdy członek udostępnia informacje dotyczące konkretnego projektu, uzyskuje dostęp do baz danych podręczników i przewodników, uzyskuje dostęp do potrzebnych aplikacji i komunikuje się w czasie rzeczywistym.

To, co sprawia, że ​​ten rodzaj oprogramowania jest bardzo przydatny, to jego zdolność do przypisywania określonych zadań określonym użytkownikom, a następnie możliwość śledzenia ich postępów, ale także pozwala członkom zespołu upewnić się, że wykonują swoje zadania na czas.

W tym artykule zajmiemy się najlepszymi dostępnymi na rynku opcjami oprogramowania, które pozwalają pracować nad projektami wspólnie z zespołem, z jednego wszechstronnego pulpitu nawigacyjnego.

Narzędzia do współpracy w chmurze do zarządzania każdym aspektem zespołu

1

Zoho Connect

Zoho Connect - oprogramowanie do współpracy w chmurze

Zoho Connect to bardzo wydajna aplikacja do współpracy, która jest całkowicie oparta na chmurze i pozwala na bieżąco informować zespół o najnowszych zmianach, ujednolica dostępne zasoby, a także oferuje wszystkim członkom grupy dostęp do wybranych aplikacji oni potrzebują.

Członkowie zespołu mogą z łatwością prowadzić dyskusje w czasie rzeczywistym, udostępniać swoje projekty i pomysły, tworzyć aplikacje, a nawet zarządzać harmonogramami pracy i planami pracy.

Posiadanie całej gamy narzędzi i informacji pod jednym dobrze wyglądającym interfejsem użytkownika upraszcza proces zarządzania zespołem, zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm.

Zoho Connect umożliwia tworzenie niestandardowych grup, umożliwiając dzielenie się konkretnymi informacjami z osobami, które ich potrzebują, a także umożliwianie im dzielenia się postępami i pomysłami z Tobą i innymi członkami.

Kolejny bardzo skuteczny sposób zarządzania zespołem i informowania wszystkich, możesz także tworzyć kanały. Korzystanie z kanałów pozwala komunikować się w czasie rzeczywistym ze swoim zespołem.

Aby zobaczyć więcej informacji na temat możliwości pliku zawartego w tym oprogramowaniu, możesz odwiedzić oficjalną stronę zarządzania plikami.

Jeśli chcesz udostępnić swoje informacje członkom zespołu, możesz również skorzystać z funkcji kanałów dostępnych w Zoho Connect. Wygląda i działa bardzo podobnie do tego, czego doświadczasz, publikując na swojej ścianie na Facebooku.

Każdy może przyczynić się do zaprezentowanych przez Ciebie pomysłów, a wymiana informacji odbywa się natychmiast. Możesz także zautomatyzować powtarzalne procesy, aby zaoszczędzić cenny czas.

Możesz także tworzyć plany dla określonych członków swojej firmy i odpowiednio je przypisywać. Następnie możesz po prostu śledzić postęp prac wykonywanych z jednego prostego pulpitu nawigacyjnego.

Zoho Connect doskonale integruje się z kanałami RSS, kampaniami Zoho, Kalendarzem Google, Asaną, MailChimp, Zapier, Appear.in, aby jeszcze bardziej rozszerzyć wykorzystanie tego oprogramowania.

Unikaj naruszenia i naruszenia danych dzięki tym zdecentralizowanym rozwiązaniom do przechowywania w chmurze!

Inną bardzo przydatną funkcją Zoho Connect jest zdolność do organizowania wiedzy, którą członkowie Twojej firmy powinni znać w obszernych instrukcjach.

Aby uzyskać pełną listę funkcji i opcji cenowych, możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową Zoho Connect.

Wypróbuj Zoho Connect 

2)

Projekty pracy zespołowej

Projekty pracy zespołowej - najlepsze oprogramowanie Collab

Projekty pracy zespołowej to bardzo intuicyjna opcja oprogramowania, która umożliwia zarządzanie i pozostawanie w kontakcie ze swoim zespołem w chmurze.

Z tego oprogramowania można korzystać bezpłatnie przez 30 dni, ma zintegrowany kalendarz i niesamowitą moc dostosowywania.

Przyjazny interfejs użytkownika znaleziony w tym oprogramowaniu umożliwia każdemu użytkownikowi szybkie odnalezienie się w oprogramowaniu i oferuje szybki dostęp do dowolnego narzędzia potrzebnego do ukończenia projektu.

Daje to możliwość natychmiastowej komunikacji z kimkolwiek z zespołu, przydzielania zadań, ustalania celów dla zespołu lub określonych członków, a także pozwala kontrolować efektywność zespołu.

To oprogramowanie może być niezwykle przydatne dla menedżerów, bez względu na to, czy Twój zespół jest mały, średni czy bardzo duży.

Masz dostęp do wszystkich funkcji zarządzania z jednego eleganckiego pulpitu nawigacyjnego — możesz tworzyć projekty, dodawać zadania z określonymi kamieniami milowymi, przypisywać zadania członkom, a nawet wyznaczać niestandardowe cele na każdy dzień pracy.

Oto niektóre z najlepszych funkcji dostępnych w projektach pracy zespołowej:

  • Może wygenerować panoramiczny widok wszystkich postępów poczynionych przez zespół w zakresie projektów
  • Widok tablicy — pozwala zautomatyzować procesy i oferuje zespołowi dostęp do określonych zadań
  • Może korzystać z widoku wykresu Gantta — pozwala zobaczyć przegląd wszystkich zadań z uwzględnieniem kamieni milowych
  • Może ustawiać zadania i podzadania
  • Może ustawić niestandardowe uprawnienia dla swoich członków
  • Wbudowane funkcje przesyłania wiadomości
  • Może śledzić wszystkie pliki z serwera i mieć szybki dostęp do nich z całego świata

Jeśli chcesz zobaczyć bardziej szczegółową listę z funkcjami zawartymi w Projektach pracy zespołowej, możesz odwiedzić oficjalną stronę z funkcjami i kliknąć tutaj, aby przejść do oficjalnej strony z planami cenowymi.

Wypróbuj projekty pracy zespołowej 

Wniosek

Zarządzanie dużym zespołem jest dość trudne, ponieważ opcje oprogramowania przedstawione w tym artykule z pewnością pomogą Ci usprawnić swoje postępy, a także pozostaną w kontakcie z każdym członkiem zespołu.

Te opcje oprogramowania mają niewiarygodnie szeroki zakres funkcji, od możliwości udostępniania plików całej grupie po możliwość przypisywania określonych zadań, tworzenia projektów, a także zarządzania przepływem pracy i produktywnością zespołu.

Chcielibyśmy wiedzieć, jaką opcję oprogramowania wybrałeś i jak działała w twoich projektach. Daj nam znać, jak oceniasz swoje wrażenia w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji