Użyj tej aplikacji Windows 8, 10, aby poprawić szybkość czytania

Codziennie czytam tyle artykułów, że nie mogę się liczyć, dlatego jestem bardzo wdzięczny, że opanowałem technikę szybkiego czytania. Niedawno odkryłem, że istnieje jedna taka aplikacja dla użytkowników systemu Windows 8. Przeczytaj moje przemyślenia na ten temat poniżej.
Windows 8 szybkiego czytania
Tablety z systemem Windows 8 mogą stać się niesamowitymi narzędziami we właściwych rękach i przy odpowiednich aplikacjach, które można pobrać ze Sklepu Windows. Niedawno odkryłem ciekawą nową aplikację, która jest naprawdę dobrze zaprojektowana i pomoże ci poprawić czytanie. Aplikacja zatytułowana „Szybkie czytanie”, zawiera obie wskazówki, z których możesz skorzystać poprawić szybkość czytania, a także kilka interesujących informacji.

Czytaj także: Windows 8 App Naturespace Poprawia Twój sen i medytację

Popraw swoją prędkość czytania dzięki tej przydatnej aplikacji Windows 8

Szybkość odczytu w Windows 8

Prawdopodobnie czytasz wiele rzeczy każdego dnia: gazety, e-maile, książki, listy, raporty itp. Więc może czytanie to umiejętność, którą powinieneś poprawić? Przeciętna osoba czyta w tempie 200-250 słów na minutę. Możesz zwiększyć prędkość czytania. Naucz się przedstawionych tutaj metod i ćwicz je przez kilka tygodni.

Aplikacja Windows 8 Speed ​​Reading będzie śledzić Twoje postępy w czytaniu i będzie zawierała ćwiczenia, których możesz użyć do ćwiczenia wzroku. W aplikacji znajduje się prosty kalkulator, którego można użyć do przetestowania bieżących prędkości czytania, a także opcję śledzenia wyników. Sekcja „teoretyczna” aplikacji zawiera ważne wskazówki, jak zwiększyć prędkość czytania. Co ciekawe, chociaż aplikację można pobrać za darmo, nie widziałem żadnych reklam. Tak więc, jeśli chcesz być lepszym czytelnikiem, zachowując poziomy zrozumienia, pobierz go ze Sklepu Windows.

Pobierz aplikację Speed ​​Reading na Windows 8

Link do głównej publikacji