Uprość pracę dzięki darmowemu oprogramowaniu, które łączy pliki PDF

Ręczne przesyłanie informacji znajdujących się w dwóch plikach PDF może być niezwykle stresującym zadaniem, zwłaszcza gdy każdy dokument zawiera dużą liczbę stron oraz zawiera skomplikowane wykresy i obrazy.

Wykonanie tego zadania normalnie zajęłoby kilka dni, ale na szczęście istnieją opcje oprogramowania, które mogą bardzo pomóc.

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, w której potrzebowałeś informacji zawartych w dwóch plikach PDF, aby przenieść je do jednego dokumentu, ale nie masz czasu, aby zrobić to ręcznie?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak”, to na pewno spodoba ci się lektura tego artykułu, ponieważ zbadamy jedne z najlepszych narzędzi internetowych i opcji oprogramowania, które pozwalają łączyć dane z dwóch plików PDF bez uszkadzania ich w w dowolny sposób i zrób to całkowicie bezpłatnie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

5 najlepszych opcji oprogramowania do łatwego scalania plików PDF

1

Scalanie PDF

PDFmerge - bezpłatny plik PDF

PDFmerge to potężne narzędzie online, które może być również używane offline, jeśli zostanie pobrane, które może pomóc w łatwym połączeniu dwóch lub więcej plików PDF.

Interfejs użytkownika zarówno strony internetowej, jak i aplikacji do pobrania są bardzo przyjazne dla użytkownika i zostały zaprojektowane tak, aby każda opcja była łatwa i kompleksowa.

Jedną z wad korzystania z PDFmerge jest to, że ma on limit plików o wielkości 15 MB. Jeśli masz do scalenia dużą liczbę plików PDF, musisz pobrać je jeden po drugim.

Może to powodować problemy z wydajnością podczas pracy z dużą liczbą plików. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, zalecamy skorzystanie z innych opcji oprogramowania z tej listy.

Proces scalania dwóch plików PDF jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Po prostu wybierz pliki, które chcesz scalić, klikając przyciski „wybierz plik”, a następnie po prostu kliknij „Scal”.

Możesz również przetwarzać wsadowe pliki PDF za pomocą PDFmerge. Aby to zrobić, musisz wybrać wiele plików, które chcesz przetworzyć, a następnie kliknąć „więcej plików”, aby móc połączyć 5 lub więcej plików w jeden dokument.

W zależności od rozmiaru dokumentów proces powinien zająć mniej niż 30 sekund. Po zakończeniu przetwarzania możesz pobrać nowo scalony plik na komputer lub inne urządzenie.

Proces przesyłania plików na serwery PDFmerge odbywa się przy użyciu bezpiecznego transferu z połączeniem szyfrującym, więc nie musisz się martwić, że jakakolwiek strona trzecia ma dostęp do danych w środku. Co więcej, wszystkie przesłane i przetworzone dokumenty oraz usunięte po maksymalnie 24 godzinach od ostatniej sesji logowania.

Pobierz lub wypróbuj PDFmerge

2)

PDFsam Basic

PDFsam - bezpłatne połączenie pdf

PDFsam Basic to kolejna świetna opcja oprogramowania, która daje możliwość łatwego scalenia jednego lub więcej plików PDF. Jedną z najlepszych funkcji dostępnych w tym oprogramowaniu jest możliwość wybrania, czy chcesz wykonać transfer w całości, czy częściowo (tylko niektóre strony są łączone z innymi).

Większość użytkowników nie wiedziała, że ​​pliki PDF można łatwo przekonwertować na dokumenty Word.

Bardzo przydatna funkcja znaleziona w PDFsam pozwala zobaczyć przegląd wszystkich połączonych plików PDF, a nawet utworzyć drzewo informacyjne, które zawiera wszystkie dane o scalonych plikach.

W ten sposób nigdy nie stracisz informacji o tym, skąd pochodzi scalona strona i kiedy ją dodałeś. Zgubienie się w setkach papierów nie jest wydajne, więc ta funkcja jest bardzo przydatna, szczególnie w przypadku dużych dokumentów.

Jeśli czujesz się trochę zdezorientowany, jak korzystać z tego oprogramowania, zawsze możesz odwiedzić oficjalną stronę PDFsam, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz PDF Sam Basic

3)

Łączenie plików PDF

PDFcombine - bezpłatne kombinatory pdf

PDF Combine to kolejna świetna opcja oprogramowania, która pozwala z łatwością łączyć dwa lub więcej plików PDF z łatwością.

Aby rozpocząć korzystanie z PDF Combine, możesz dodać pliki do tego oprogramowania za pomocą przycisku „Dodaj”, przeciągnij upuść pliki w oknie lub kliknij przycisk „Dodaj folder”, aby zaimportować cały folder z plikami PDF.

Następnym krokiem jest dostosowanie sposobu łączenia plików PDF w jeden. Wybór jest niezbędny, ponieważ jest to proces, w którym tworzony jest końcowy dokument PDF.

Aby zmienić kolejność plików PDF znalezionych na liście na ekranie, wystarczy wybrać żądany plik, a następnie przenieść go za pomocą strzałek w górę i w dół z boku okna.

Teraz chcesz ustawić lokalizację, w której PDF Combine wyeksportuje Twoje ostateczne dokumenty. Możesz to zrobić, klikając przycisk „Ścieżka wyjściowa” w lewej dolnej części okna

Po skonfigurowaniu wszystkiego możesz teraz kliknąć przycisk „Połącz teraz!”. Zadanie rozpocznie się natychmiast i rozpocznie przetwarzanie całego zakresu informacji zawartych w twoich plikach.

Po zakończeniu procesu łączenia zobaczysz wyskakujące okienko z informacją o pomyślnym zakończeniu procesu.

Pobierz PDFcombine 

4

PDFMate Bezpłatne połączenie PDF

PDFMate - bezpłatny plik pdf

PDF Mate to kolejne bardzo wydajne oprogramowanie do łączenia plików PDF, które zawiera również wiele innych przydatnych funkcji. Możesz użyć tej aplikacji do łączenia, łączenia i dzielenia plików PDF na przydatne części.

Korzystanie z tego oprogramowania pozwala przesyłać i przetwarzać duże pliki PDF, w razie potrzeby usuwać określone strony z dokumentu, łączyć określone elementy dwóch lub więcej plików PDF, zmieniać kolejność informacji w zależności od potrzeb, a także konwertować zeskanowane pliki.

Ponadto możesz utworzyć zaszyfrowany końcowy plik PDF. Dzięki temu nie musisz się martwić, że ktoś uzyska dostęp do twoich danych osobowych.

Dzięki PDF Mate możesz szybko łączyć wiele plików pdf, wybierać, które strony mają zostać scalone, konwertować BMP, JPG, PNG i TIF na PDF, a także oferuje opcję wyboru między 2 w 1 lub 4 w 1 układy stron, dzięki czemu możesz zmniejszyć straty papieru i czas edytowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzystania z PDF Mate, możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową.

Oto niektóre funkcje darmowej wersji PDF Mate:

  • Może konwertować wszystkie zeskanowane pliki PDF do wykorzystania jako tekst do edycji i wyszukiwania
  • Może konwertować pliki do wielu formatów — PDF na tekst / EPUB / Html / Image / SWF / Word
  • Konwertuje JPG na PDF
  • Pozwala dostosować każdy aspekt sposobu działania programu, dzięki czemu masz wszystko pod kontrolą
  • Może personalizować rozmiar, krawędź i kierunek pliku PDF
  • Może skonfigurować uprawnienia administratora i wybrać, kto może edytować, kopiować lub drukować dokumenty
  • Można połączyć wsadowe pliki PDF w jeden za pomocą jednego kliknięcia

Pobierz PDF Mate 

5

Połącz pliki PDF

Połącz PDF

Jest to bardzo łatwe w użyciu i szybkie narzędzie online, które nie ma szerokiej gamy funkcji, które oferują poprzednie opcje oprogramowania, ale nadal działa doskonale. Na tej samej stronie internetowej można znaleźć inne przydatne narzędzia, takie jak moduły umożliwiające konwersję plików PDF na DOC, DOCX, Text, PNG itp.

Ta strona może przetwarzać do 20 plików PDF jednocześnie, a także można je przeciągać i upuszczać z łatwością w oknie scalania. Możesz oczywiście edytować kolejność plików do scalenia, a następnie po prostu kliknij przycisk „Połącz”. Proces ten powinien zająć tylko krótki czas.

Spróbuj połączyć pliki PDF 

Wniosek

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych opcji oprogramowania, które można zastosować, gdy trzeba połączyć dwa lub więcej plików PDF w jeden plik. Funkcje znajdujące się na liście Top5, którą przedstawiliśmy dzisiaj, obejmują szeroki zakres potrzeb, które z pewnością przydadzą się we właściwym czasie.

Możesz wybierać pomiędzy w pełni internetowym oprogramowaniem do łączenia plików PDF lub pobrać bezpłatne oprogramowanie na komputer, aby szybko uzyskać do niego dostęp, nawet jeśli nie jesteś online.

Chcielibyśmy dowiedzieć się, którą opcję oprogramowania wybrałeś z tej listy i jak Ci się udało. Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji