Te narzędzia do naprawy systemu Windows 10 ożywi twój stary komputer

Jednym z największych oczekiwań naszych komputerów, nawet jeśli jest to trochę nierealne, jest to, aby osiągały najwyższe poziomy nawet po wielu latach użytkowania. Na szczęście istnieje sposób na osiągnięcie tego.

Do tego jest mnóstwo oprogramowania do optymalizacji i naprawy komputerów PC, które może wnieść trochę dodatkowego Zinga do komputera z systemem Windows 10, aby uczynić go żywszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Najlepsze bezpłatne narzędzia do naprawy systemu Windows 10

1

IObit Advanced SystemCare 12

Wydaje się, że jest to tańsza opcja, dzięki której Twój stary komputer będzie ładniejszy. Istnieje wyraźne zwiększenie wydajności, a czas rozruchu również się wydłuża.

Oferuje funkcję optymalizacji w czasie rzeczywistym, a także może głęboko wyczyścić rejestr w celu uporządkowania.

Sprawdź stan swojego dysku twardego za pomocą najlepszych narzędzi programowych dostępnych dla systemu Windows 10. Znajdź je w tym artykule.

Z pewnością nie jest najlepszy, ale nadal może imponować swoją zdolnością do zwiększania wydajności nawet mocno używanych komputerów.

Wersja Pro jest dość droga, ale istnieje darmowa wersja, którą można pobrać i użyć, klikając poniższy link.

 • Uzyskaj zaawansowaną opiekę systemową 12 

2)

Comodo System Cleaner

Jeśli naprawdę martwisz się czasem uruchamiania, który zajmuje znacznie więcej czasu niż w przypadku nowego komputera z systemem Windows, wybierz System Cleaner.

Niestety, jest to również największy USP oprogramowania z jego zdolnością do poprawy ogólnej wydajności twojego komputera średnio o mniej więcej średnią.

Szukasz narzędzia do czyszczenia pamięci, aby zwiększyć prędkość komputera? Sprawdź ten artykuł z naszymi najlepszymi typami. 

Jednak ogromnym pozytywem z System Cleaner jest jego spójność diagnostyczna, która jest po prostu idealna. Ale z drugiej strony aplikacja jest również najmniej przyjazna dla użytkownika.

 • Uzyskaj Comodo System Cleaner

3)

Glary Utilities 5

Doskonały, wszechstronny pakiet zawierający wszystkie narzędzia, które mogą być potrzebne, aby komputer z systemem Windows 10 zachowywał się jak nowy, nawet po wielu latach użytkowania.

Przywróć zdrowie komputera za pomocą zestawu narzędzi do naprawy komputera. Sprawdź ten artykuł, aby znaleźć nasze najlepsze typy.

Może radykalnie skrócić czas uruchamiania, a wydajność również się poprawia. Zapewnia również łatwy w użyciu interfejs.

Inne istotne funkcje oprogramowania Glary Utilities 5 to jego doskonałe narzędzie do ochrony prywatności, a narzędzie do aktualizacji sterowników zapewni, że w twoim systemie zawsze działa najnowsze oprogramowanie.

Ma bezpłatną wersję, którą można pobrać z linku poniżej.

 • Zdobądź Glary Utilities 5

4

Ashampoo WinOptimizer 17

Oprogramowanie z pewnością zaimponuje swoją zdolnością do pozytywnej poprawy ogólnej wydajności starego komputera z systemem Windows.

Jednak jedynym obszarem, w którym robi największe wrażenie, jest czas uruchamiania, który znacznie się zmniejsza.

Chcesz naprawić rozruch systemu Windows 10? Sprawdź ten przewodnik, aby znaleźć najlepsze narzędzia, które właśnie to robią.

Zawiera także wiele narzędzi potrzebnych do usunięcia starego z komputera i rozpoczęcia nowego życia.

Obejmuje to nawet funkcję szyfrowania plików, która będzie przydatna, jeśli potrzebujesz bezpieczeństwa swoich plików i danych.

Istnieją wersje płatne, ale także wersja bezpłatna, którą można pobrać z linku poniżej.

 • Zdobądź Ashampoo WinOptimizer 17

Najlepsze narzędzia do naprawy systemu Windows 10 (wersja płatna)

A teraz zobaczmy, jakie są najlepsze płatne wersje narzędzi naprawczych premium dostępne na rynku.

Narzędzia te zapewniają dodatkowe funkcje i opcje w porównaniu do bezpłatnego oprogramowania wymienionego powyżej. Większość z nich ma bezpłatny okres próbny, więc koniecznie sprawdź je.

5

Norton Utilities Premium

Nazwa powinna już być znana dzięki ich exploitom, dzięki którym nasz wirus na PC jest wolny od dłuższego czasu.

Oczekując, że oprogramowanie będzie działało równie dobrze podczas uruchamiania starego komputera z systemem Windows, robi wrażenie dzięki możliwości znacznego skrócenia czasu uruchamiania.

Napraw swój komputer za pomocą najlepszych dostępnych narzędzi do dostrajania. Znajdź je w tym artykule.

To powiedziawszy, zdolność oprogramowania do poprawy ogólnej wydajności komputera jest prawie średnia.

Jednak dobrze sprawdza się w monitorowaniu systemu w czasie rzeczywistym, a jego spójność diagnostyczna jest godna pochwały.

 • Uzyskaj pakiet Norton Utilities Premium

6

AVG TuneUp 

Aplikacja Tune Up od AVG zagłębi się głęboko w twój system, aby wprowadzić porządek w chaos.

Czy to defragmentacja dysku, czy eliminacja niepotrzebnych plików, czy programów, których nigdy nie używałeś, narzędzie Tune Up zrobi wszystko, co jest potrzebne, aby ustawić wszystko w idealnej kolejności.

Doładuj swój komputer za pomocą bezpłatnych narzędzi do optymalizacji. Znajdź najlepsze w tym artykule.

Ponadto istnieje możliwość naprawy systemu jednym kliknięciem, co może być świetnym atutem dla tych, którzy nie są zbyt zadowoleni z technologii.

Wszystko, co muszą zrobić, to kliknąć raz i zobaczyć, jak wydajność ich komputera z systemem Windows znacznie się poprawia.

 • Uzyskaj AVG TuneUp

7

Wersja Iolo System Mechanic Pro

Jeśli istnieje jedno oprogramowanie, które może sprawić, że komputer z systemem Windows wydaje się działać na sterydach, jest to System Mechanic z Iolo Technologies.

Doskonale wykonuje defragmentację pamięci, dzięki czemu najbardziej potrzebne pliki są zawsze pod ręką.

Poza tym rejestr jest również ulepszony, podobnie jak procesor i pamięć RAM, aby wszystkie działały jako jedna dobrze naoliwiona i zestrojona maszyna. Ponadto nie ma ograniczenia liczby instalacji.

 • Uzyskaj pakiet Phoenix 360: System Mechanic + Privacy Guard + Malware Killer za 50% zniżki

Iolo System Mechanic to jeden z 7 produktów oprogramowania zawartych w kompleksowym pakiecie bezpieczeństwa, prywatności i optymalizacji Phoenix 360.

Jeśli jesteś zainteresowany, zdecydowanie powinieneś skorzystać z jego obecnej zniżki od 79,95 USD do 39,95 USD.

 • Uzyskaj wersję Iolo System Mechanic Pro

8

Narzędzia SlimWare SlimCleaner

To kolejna świetna aplikacja, która może zapewnić starzejącym się komputerom zastrzyk świeżego, nowego życia. Jest również łatwy w użyciu i robi wszystko, czego można oczekiwać od oprogramowania do naprawy komputera.

Obejmuje to naprawę rejestru systemu Windows w razie potrzeby, defragmentację dysku twardego i pozbycie się niepotrzebnych śmieci. Oferuje również funkcję ochrony danych, jeśli używasz systemu Windows 10.

Szukasz narzędzia do czyszczenia rejestru? Sprawdź naszą listę najlepszych dostępnych obecnie.

To nie wszystko, ponieważ kolejny wyjątkowy aspekt SlimWare Utilities SlimCleaner Plus to rekomendacje społeczności, które oferuje.

Dostępne są również natychmiastowe powiadomienia, które pozwalają uzyskać w czasie rzeczywistym informacje o stanie komputera. Ogólnie rzecz biorąc, doskonałe zapisywanie aplikacji na ograniczenia licencyjne, które jest dostarczane.

 • Uzyskaj SlimCleaner

9

Fix-it Utilities Professional

Największym usprawnieniem, jakie aplikacja Fix-it Utilities Pro może przynieść na Twój komputer, jest znacznie krótszy czas uruchamiania.

Niestety ogólna wydajność nie jest zbyt duża. Mimo to oprogramowanie imponuje spójnością diagnostyczną, która jest doskonała.

Chcesz poprawić wydajność swojego komputera? Zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby znaleźć niesamowite wskazówki.

Poza tym zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do optymalizacji systemu, ale niestety nie działają one dobrze, jeśli chodzi o zmianę wydajności komputera.

Ogólnie rzecz biorąc, przeciętne oprogramowanie z prawie przeciętnymi wynikami.

 • Uzyskaj narzędzie Fix-it Utilities Professional

10

Mechanik PC

Narzędzie PC Mechanic wykonuje dość dobrą pracę, zwiększając ogólną wydajność komputera z systemem Windows, choć często wiąże się to z kosztem czasu rozruchu, który jest nieco rozciągnięty.

Jest również prosty i łatwy w użyciu, taki, który nie może zastraszyć użytkowników mnóstwem narzędzi i usług. Co więcej, jego spójność diagnostyczna jest również dobra i robi dobrą robotę, uwalniając stary komputer od wielu bałaganu.

Ogólnie rzecz biorąc, PC Mechanic jest najlepszą aplikacją, jeśli chcesz, aby Twój system działał znacznie lepiej, bez wchodzenia w jego drobiazgi.

 • Zdobądź mechanika komputerowego

Więc masz to; kompilacja 10 najbardziej użytecznego narzędzia do naprawy komputera, które może sprawić, że Twój komputer zachowa się jak nowy.

Jeśli potrzebujesz więcej opcji, zalecamy ten przydatny artykuł, który pomoże ci znaleźć narzędzia do naprawy komputera z systemem Windows 10.

Oczywiście, nie wszystkie aplikacje są idealne, ale wciąż mogą być wystarczająco imponujące, aby odepchnąć chęć zdobycia nowego komputera przez dłuższy czas, oszczędzając w ten sposób również poważne dolary.

Jeśli masz więcej pytań lub sugestii, sięgnij do sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji