Ta wersja microsoft.aspnetcore.all jest kompatybilna tylko z netcoreapp2.1

Problemy z błędem programu Visual Studio dotyczące domyślnego zestawu interfejsów API do budowania aplikacji ASP.NET Core są rzadkie. Ale wciąż zdarzają się od czasu do czasu.

Najczęstszym błędem jest: Ta wersja Microsoft.AspNetCore.All jest kompatybilna tylko z platformą docelową netcoreapp2.1.

Mimo że wydaje się skomplikowany, jego rozwiązanie jest raczej proste, biorąc pod uwagę standardy programisty. Poniżej przedstawiamy kilka kroków.

Jak naprawić problem ze zgodnością z aspnetcore.all

Wydaje się, że problem dotyczy znacznej liczby użytkowników. Nie jest to jednak trudne do rozwiązania. Pierwsza sugestia prawdopodobnie sobie z tym poradzi, ale zawsze możesz wypróbować dodatkowe.

Najprostszym rozwiązaniem jest aktualizacja programu Visual Studio. Oczywiście problem dotyczy wersji netcoreapp, jak sugeruje błąd. Musisz tylko zaktualizować oprogramowanie Visual Studio, usunąć foldery bin i obj i ponownie je odbudować.

Nie powinno to być trudne zadanie do wykonania. Chociaż mogą występować pewne problemy ze zgodnością z platformą .NET, są one rzadkie.

Po aktualizacji problem powinien zniknąć. Z drugiej strony, jeśli to nie zadziała, spróbuj zastąpić wartość dla struktury docelowej odpowiednim środowiskiem docelowym. Poprzez edycję pliku profilu publikowania (.pubxml).

Możesz to również zrobić, otwierając projekt, wybierając Publikuj> Konfiguruj. Wartość zostanie ustawiona samodzielnie, a wszystko, co musisz zrobić, to zapisać zmiany.

Jeśli nadal występuje ten sam błąd, spróbuj ponownie utworzyć profil Opublikuj. Że należy to zrobić.

Jeśli nadal masz problem z tym błędem, rozważ opublikowanie swojego problemu na forach Stackoverflow, gdzie dobrzy i kompetentni ludzie chętnie pomogą w rozwiązaniu problemu.

Ponieważ są to ogólne rozwiązania, może być konieczne specjalne podejście do unikalnego problemu.

Nie zapomnij również podzielić się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

Link do głównej publikacji