Ta gra nie pozwala na błąd transmisji na Xbox One [QUICK FIX]

Xbox One jest potężną konsolą do gier, a jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​jest konsolą dla wielu, jest możliwość nadawania gier na Twitchu, Mixerze i innych platformach. Nie jest to jednak bezbłędne.

Pełny błąd brzmi: Ta gra nie pozwala na transmisję i pojawia się, gdy użytkownik próbuje transmitować dowolną grę za pomocą konsoli Xbox. Przyczyną tego błędu może być wiele, w tym tymczasowa usterka w konsoli lub grze, uszkodzenie pliku itp.

Napraw problem z transmisją, wykonując poniższe instrukcje.

Dlaczego ta gra nie pozwala na nadawanie?

1. Zmień grę

 1. Jeśli nadal grasz z problematycznym tytułem, po prostu wyjdź i otwórz nową inną grę.Zamień gry Xbox, aby rozwiązać błąd nadawania
 2. Następnie wyjdź z nowej gry i załaduj ponownie problematyczną grę. Błąd powinien automatycznie rozwiązać, jeśli był to tymczasowy błąd.
 3. Alternatywnie możesz także zatrzymać i ponownie uruchomić transmisję strumieniową. Po prostu zamknij aplikację do przesyłania strumieniowego i uruchom ją ponownie w celu emisji. Ponowne uruchomienie aplikacji do przesyłania strumieniowego rozwiązało również błąd wielu osób.

Dużo pisaliśmy o problemach z przesyłaniem strumieniowym na Twitchu na Xbox One. Sprawdź te przewodniki, aby uzyskać więcej informacji.

2. Utwórz nowy tag gracza

Utwórz nowy tag gracza dla konsoli Xbox

 1. Choć może to zabrzmieć dziwnie, użytkownicy zgłosili, że zmiana tagu gracza pomogła im rozwiązać błąd. Spróbuj utworzyć nowy tag gracza, a następnie zaloguj się na konsoli Xbox. Oto jak to zrobić.
 2. Najpierw utwórz nowe konto Microsoft. Gdy będzie gotowy, wykonaj poniższe czynności.
 3. Kliknij pasek w lewym górnym rogu ekranu głównego lub na Profil obrazek.
 4. Wyświetli wszystkie profile, które są na konsoli. Wybierz „Dodaj nowe«opcja.
 5. Teraz musisz wprowadzić dane konta Microsoft, które utworzyłeś powyżej, lub możesz utworzyć nowe konto Microsoft, klikając „otrzymaj nowy e-mail ”.
 6. Po założeniu konta powinna być możliwość transmisji gry bez żadnych błędów.

3. Zresetuj konsolę Xbox

Zresetować błąd rozgłaszania naprawy konsoli Xbox

 1. W ostateczności możesz spróbować zresetować konsolę Xbox, aby rozwiązać wszelkie problemy z konsolą. Oto jak to zrobić.
 2. wciśnij Xbox przycisk, aby otworzyć przewodnik.
 3. Iść do System> Ustawienia.
 4. Wybierz System i wtedy Informacje o konsoli.
 5. Wybierz «Resetuj konsolę ”.
 6. Tutaj masz dwie opcje wymienione poniżej.
  Zresetuj i usuń wszystko: Ta opcja usuwa wszystkie dane gry i pliki z konsoli Xbox i resetuje konsolę do ustawień fabrycznych.
  Zresetuj i zachowaj moje gry i aplikacje: Ta opcja resetuje tylko ustawienia i system operacyjny. Chociaż usunie wszelkie uszkodzone dane, wszystkie twoje gry i pliki multimedialne nie zostaną usunięte.
 7. Więc wybierz „Zresetuj i zachowaj moje gry i aplikacje” opcję i poczekaj na ponowne uruchomienie konsoli.

Link do głównej publikacji