Szukasz wirtualnego narzędzia do ulepszania makijażu? Perfect365 to aplikacja

Jeśli chcesz retuszować zdjęcia, Perfect365 to aplikacja do przeróbki, której nie powinno zabraknąć na urządzeniu z systemem Windows 10. Chociaż Perfect365 nie zastępuje innych, bardziej złożonych programów do edycji, takich jak Adobe Photoshop, oferuje całkiem fajne funkcje dla tych, którzy chcą szybko zmienić swoje zdjęcie i dodać makijaż lub po prostu poprawić wygląd.

Chociaż nie do końca realistyczna, z pewnym czasem aplikacja może osiągnąć całkiem przekonujące wyniki, ale zależy to od twojej wyobraźni i cierpliwości w poszukiwaniu idealnej kombinacji przeróbek.

perfect365

Perfect365 to aplikacja makeover dla systemu Windows 10

Od samego początku powinieneś wiedzieć, że Perfect365 jest obecnie niedostępny w Microsoft Store, a my skontaktowaliśmy się z zespołem pomocy technicznej, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli jednak zainstalowałeś go wcześniej na swoim komputerze, nadal możesz go używać dzisiaj, ale obecnie nie ma wsparcia dla wersji komputerowej. Jeśli chcesz pobrać alternatywną aplikację do przeróbki, przejdź od razu do końca tego postu, aby zobaczyć nasze rekomendacje.

Chociaż dość prosta w porównaniu do swojego odpowiednika na pulpicie, który może modyfikować wiele twarzy jednocześnie i zapisywać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, ta aplikacja może obsługiwać tylko jedną twarz naraz (zdjęcia z wieloma twarzami nie są obsługiwane w aplikacji) i nie można zapisać zdjęcia o jakości przekraczającej 1 MP.

Jednak pomimo tych wad aplikacja działa całkiem dobrze, umożliwiając modyfikacje, które mogą drastycznie zmienić wygląd.

perfect365-virtual-makeover-windows-8-points

Po przetestowaniu aplikacji zauważyłem, że najlepiej działa ona na wysokiej jakości zdjęciach wykonanych bezpośrednio z twarzy fotografowanej osoby, więc te zdjęcia w lustrze nie wystarczą. Ale jeśli masz zdjęcia dobrej jakości, możesz je załadować do aplikacji i rozpocząć modyfikację.

perfect365-virtual-makeover-windows-8-makeup

Sam proces jest bardzo prosty: po załadowaniu zdjęcia musisz ustawić marginesy twarzy (oczu, nosa, ust i policzków), a następnie możesz zacząć przeróbkę, dodając pewne funkcje. Możesz wyszczuplić twarz, rozmyć skórę, dodać makijaż lub zmienić kolor oczu i inne funkcje.

perfect365-virtual-makeover-windows-8-face-lift

Ostateczny wynik można zapisać jako zdjęcie JPEG lub dodać do ulubionych. Ponadto aplikacja ma fabrycznie załadowane twarze, na których można testować i uczyć się, dzięki czemu można zorientować się, jak działa aplikacja.

perfect365-virtual-makeover-windows-8-face-look

W dowolnym momencie zmiany możesz zobaczyć zdjęcia przed i po, aby lepiej uchwycić każdą zmianę na zdjęciu, a po dokonaniu modyfikacji będzie ona wyświetlana na zdjęciu w czasie rzeczywistym. Ułatwi to proces dodawania odcieni skóry i innych elementów, które należy nieznacznie dostosować.

perfect365-virtual-makeover-windows-8-final-details

Nie mogę powiedzieć, ile praktycznego zastosowania będzie miała ta aplikacja dla tych, którzy chcą bardziej profesjonalnie wyglądać, głównie dlatego, że improwizacja jest mało wspierana. Modyfikacje są wstępnie skonfigurowane i możesz zmienić tylko niektóre style i kolory, ale to wszystko. Powiedziałbym, że to narzędzie jest dobre dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o manipulowaniu zdjęciami, i jako punkt wyjścia uważam, że jest świetny!

Aktualizacja 2017 — aplikacja Perfect365 staje się lepsza

Aplikacja odniosła sukces od momentu wydania. Wiele pozytywnych recenzji użytkowników zwiększyło jego popularność i „okres użytkowania”. Teraz Perfect365 jest w wersji 2.0.o.15. Ta ostatnia aktualizacja wprowadziła kilka ważnych zmian:

  • Nowy tryb snapview
  • Dodano nowe narzędzie do poprawy brwi
  • Wsparcie dla drukowania
  • Poprawki błędów

Możesz go używać na urządzeniach z systemem Windows 10, 8 bez żadnych problemów. Jest obsługiwany na obu platformach i mam nadzieję, że będzie obsługiwany nawet w następnej wersji systemu Windows.

Aktualizacja 2018: Aplikacja jest obecnie niedostępna w sklepie Microsoft Store

Jak wspomnieliśmy na początku tego postu, aplikacja jest dostępna tylko na urządzenia mobilne — Android i iOS — i możesz ją pobrać z oficjalnej strony.

Twórcy postanowili opracować bardziej przydatną aplikację, którą można nosić ze sobą i korzystać z niej w drodze. Dostępna jest również wersja dla wizażystów z bardziej ekscytującymi funkcjami.

  • Pobierz Perfect365 z oficjalnej strony internetowej

W Microsoft Store nie brakuje aplikacji do przeróbki i znaleźliśmy jedną bardzo przydatną aplikację, która zapewnia doskonały retusz zdjęć. Aplikacja do przeróbki to aplikacja do edycji zdjęć, która pozwala na nałożenie na obraz prawie 1000 kolorowych kosmetyków (pomadek, cieni do powiek itp.) jednym kliknięciem. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz go pobrać za darmo od razu.

  • Pobierz aplikację Makeover ze sklepu Microsoft Store

Link do głównej publikacji